1

Temat: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Cześc. Czy są tutaj dziewczyny z Warszawy? Jakie osiedle w Warszawie polecacie do życia? Szukam obecnie przyjemnego miejsca do wychowywania dzieci smile  Od razu mowię,że odpadają takie dzielnice jak Białołęka bo nie chcę mieć problemów z dojazdem.

2

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Jestem w stanie Cię zrozumieć bo dojazdy w Warszawie faktycznie mogą być męczące. Przez jakiś czas mieszkałam w Piasecznie oraz dojeżdżałam z niego do pracy w Śródmieściu oraz bardzo mnie to męczyło. Potem przeprowadziliśmy sie na Wilanów gdzie wynajmowaliśmy mieszkanie oraz była duża róznica. Obecnie kupujemy w tej dzielnicy mieszkanie. Kończymy załatwiać kredyt. Mieszkania zostaną oddane w tym roku do użytku. Jest tam zamknięty fundusz powierniczy tak więć masz pewność,że nic się nie stanie z Twoimi pieniedzmi. Można również wejść na budowę ( byliśmy w ten weekend z mężem, prace bardzo szybko postepują).

3

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Zdecydowaliśmy się na mieszkanie na osiedlu zarządzanym . Okolica jest bardzo przyjemna i cicha. Jest zielono i czysto. Mieszkamy tam od roku- jesteśmy zadowoleni z tego miejsca.

4

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Przez kilka lat mieszkałam w Warszawie, ale postanowiłam wrócić na Mazury. Była to jedna z gorszych decyzji w moim życiu, bo bardzo długo byłam bez pracy, a jak już ja dostałam, to nie byłam z niej zadowolona. Po roku mieszkania na Mazurach znów wróciłam do Warszawy i od tego czasu wynajmuje mieszkanie, za które płacę majątek. Chcę to zmienić i kupić swoje M3, bo mam już dość wynajmu. Na tej stronie widziałam nową inwestycje mieszkaniową w Mokotowie. Osiedle wygląda bardzo ładnie, bezpieczne i budynki sa bardzo nowocześnie. Myślicie, że Mokotów jest odpowiednią dzielnica do zamieszkania tam z dziećmi?

5

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Dołączam się do pytania, interesuje mnie cicha i rodzinna dzielnica. Fajnie gdyby też nie była za droga, bo ostatnio się tyle naczytałam na temat cen w Warszawie  , że aż się boję! No , ale tutaj dostałam dobrą pracę, także przeprowadzka to konieczność, a i dzieci będą miały łatwiejszy start wink

6

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Jeśli pracujesz to możesz śmiało postawić na Bemowo , będzie Ci łatwo dojechać w praktycznie każde miejsce dzięki temu że osiedle jest zlokalizowane blisko S8, nawet wyjazd z miasta nie będzie kłopotliwy nawet w godzinach szczytu.

7

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

A brałaś pod uwagę Wilanów? Ja mieszkam w tej dzielnicy i nie narzekam smile. Razem z mężem wprowadziliśmy się tutaj ponad rok temu i zarówno lokalizacja, jak i osiedle bardzo przypadły nam do gustu . Pracujemy kilka kilometrów od domu, więc rano nie mamy problemów z dojazdem, czasem zdarzają się korki, ale nie jest tak źle smile Jestem też zadowolona z naszego osiedla, jest czyste i zadbane, a przede wszystkim czuję się tutaj bezpiecznie. To w dużej mierze zasługa naszego zarządcy. Widać, że to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku smile

8

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

[quote=zuanna]Dołączam się do pytania, interesuje mnie cicha i rodzinna dzielnica. Fajnie gdyby też nie była za droga, bo ostatnio się tyle naczytałam na temat cen w Warszawie  , że aż się boję! No , ale tutaj dostałam dobrą pracę, także przeprowadzka to konieczność, a i dzieci będą miały łatwiejszy start wink[/quote]
Skoro bierzesz pod uwagę przeprowadzkę, to warto znaleźć firmę godną polecenia.

9

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Firm godnych uwagi jest na pewno więcej,  wybór jest szeroki. Najlepiej o każdej z nich trochę poczytać, by wybrać najodpowiedniejszą.

Ostatnio edytowany przez gozdzikowa (2016-11-03 11:51:44)

10

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Na Bielanach się dobrze mieszka, w okolicach metra Młociny smile Albo Słodowiec, Stare Bielany.

11

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Oj nie wiem czy chciałabym zamieszkać w Pruszkowie czy w Ząbkach i dojeżdżać.... Długie dojazdy potrafią dobijać o czym sama się przekonałam na własnej skórze.
aktualnie mieszkam na Mokotowie.Kupowalismy mieszkanie deweloperskie, które co ciekawe było w cenie mieszkania z rynku wtórnego. Wyremontowalismy je sobie tak jak chcieliśmy wink

12

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Na Wilanowie są takie osiedla idealne dla rodzin z dziećmi. Jest czysto, spokojnie, dużo zieleni i przede wszystkim bezpiecznie a na tym mając dzieci zależy nam przecież najbardziej. Mieszka się tu naprawdę komfortowo smile my kupowaliśmy mieszkanie z rynku wtórnego, z agentem nieruchomości to była sama przyjemność, nawet staranie się o kredyt.

13

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Wilanów to świetna dzielnica. Idealna dla rodzin z dziećmi. Cisza, spokój i dużo zieleni.

14

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Ciotka mieszka w Ursusie od 30 lat i bardzo sobie chwali.

15

Odp: Jakie dobre osiedle rodzinne w Warszawie

Zielony i przestronny jest Żoliborz:)