1

Temat: Koszalin

Cześć wam mam na imię Lidka ,pochodzę z Koszalina ,mam 30 lat i poszukuję chętnych na koncert Sala widowiskowa CK105 (27 lutego) Stare Dobre Małżeństwo ,kto z was lubi polskie zespoły?mam dwa bilety-jeden mogę odsprzedać .

2

Odp: Koszalin

Cześć wink Szukam jakiejś lekko pokręconej dziewczyny, która ma dosyć dziwnych akcji z chłopakami! Wpadłam na pomysł, żeby wychodzić gdzieś razem raz w tygodniu w ramach wzajemnej motywacji i zagadywać w jakimś klubie jakiegoś faceta wskazanego przez tę drugą (można zacząć na początek od łatwiejszych przypadków,a skończyć na najprzystojniejszych i najbardziej ogarniętych na 1.rzut oka w polu widzenia) big_smile Sama, odkąd studiuję, poznałam naprawdę wielu facetów, ale głównie na różnych wyjazdach, organizacjach studenckich i w sumie nie byli oni jacyś nadzwyczajnie ciekawi. Trzeba chwytać życie garściami, więc przestańmy oglądać te durne komedie romantyczne i czekać, aż sam Ryan Gosling zapuka do naszych drzwi, tylko bądźmy kowalami swojego losu! W ten sposób będziemy w stanie zagadać już do każdego i poznamy ciekawych ludzi big_smile Żyje się tylko raz! Ja sama mam 22 lat i szukam kogoś w podobnym wieku, najlepiej studentkę.

3

Odp: Koszalin

Lidka moi rodzice jeszcze słuchali tego zespołu ,jestem trochę młodsza od ciebie ,bo mam 23 lata i nazywam się Maja ,chętnie wybiorę się na ten koncert lubiłam słuchać go z rodzicami jak mieszkałam .Czy możemy spotkać się w jakiś dzień odpowiadający tobie ,bym chciała się spotkać ,a przy okazji odkupić bilet.

4

Odp: Koszalin

Witajcie mam męża, oboje pracujemy, wszystko jest niby ok ale ostatnio uświadomiłam sobie,że nie mam przy sobie takiej bratniej duszy-przyjaciółki, z którą mogę porozmawiać o wszystkim, wypić kawę, spotkać się. Mam 35 lat.

5

Odp: Koszalin

Koszalin... miasto gwiezdnych mocy big_smile [url]http://rumiankoweslowa.blog.pl/tag/koszalin/[/url]
Macie tu link do bloga marudliwej trzydziestki z Waszego miasta smile

6

Odp: Koszalin

Domeną naszych czasów są wszelkiej maści komunikatory internetowe etc, a tak mało człowieka w ludziach..
Brakuje mi prawdziwej przyjaźni, gdzie nikt nie będzie mnie oceniał przez pryzmat IQ, wykształcenia, czy statusu materialnego.. Żyjemy w czasach pozorów i złudzeń, gdzie nic tak naprawdę nie jest tym, czym się wydaje być.. Niestety, uczucia są dziś tak puste i wypaczone, że naprawdę strach zaufać komukolwiek..
Ludzie potrafią być potworami, i jeśli się zorientują, że mają do czynienia z osobą o niezwykłej wrażliwości, empatii i dobrym sercu, wykorzystują i biorą ile się da, w efekcie czego znikając, płosząc się, i pozostawiając totalny bałagan w duszy..
Znam problem z autopsji, sama tego doświadczyłam miliony razy, a mimo to tak ciężko mi się uodpornić na ludzką bezwzględność, brak sumienia i ortodoksyjne poglądy, działanie.. Tak ciężko mi się odnaleźć w tym chorym świecie, rządzonym przez kłamstwo, nienawiść i materializm..

7

Odp: Koszalin

Zapraszam do popisania osoby z Koszalina i nie tylko, nudzę się w domu...

8

Odp: Koszalin

Chętnie wyskoczę gdzieś poza miasto w weekendy np. na rowerach, ktoś chętny to piszcie na priv:)

9

Odp: Koszalin

Zapraszam na wiosenne spacery po okolicy, w pakiecie z moimi psiakami:)