1

Temat: Poznań

Mam 23 lata, mieszkam w dzielnicy Grunwald, szukam koleżanki, bo poza rodziną mojego chłopaka jeszcze nikogo tu bliżej nie znam... Zapraszam na PW

2

Odp: Poznań

Mieszkam na Wildzie, ale chętnie poszerzę krąg znajomych:) Jeśli chcesz się wybrać w weekend na babskie pogaduchy to proponuję lokal Cocorito, jeszcze tam nie byłam, a znajomi chwalą:)

3

Odp: Poznań

Mieszkam pod Poznaniem, w Baranowie, ale ta odległość nie jest problemem, chętnie poznam kogoś nowego do wspólnych wyjść w damskim towarzystwie...

4

Odp: Poznań

Chyba najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce. Jeżeli czujesz potrzebę "odświeżenia" swojego życia, czujesz potrzebę poznania nowych ludzi, miejsc to mamy podobnie! Jestem 22latką, która pracuje i uczy się w Poznaniu. Zaczynam chodzić na siłownię. Mimo to zawsze znajdzie się czas na wspólne wyjście, spacer, impreza, piwo w plenerze. Jestem pewna, że da się odnaleźć wspólne chęci! Proszę o odzew tylko ze strony dziewczyn;)

5

Odp: Poznań

Szukam kogoś, kto chciałby zacząć chodzić na ściankę wspinaczkową. Ja jestem początkująca w tym temacie. Byłam kiedyś dawno raz, a teraz chciałabym chodzić w miarę regularnie. Godziny jakie mi pasują to prawie codziennie do około godz. 17 lub ewentualnie od 20:00 (jeśli są jakieś ścianki jeszcze dostępne o tej porze).
PS. Nie szukam osoby, która mnie nauczy, tylko osoby, która podobnie jak ja chce zacząć się wspinać (najchętniej dziewczyna, ale niekoniecznie).

6

Odp: Poznań

Hej, mieszkam tu od niedawna i szukam znawcy Poznania, który pokaże mi miasto nocą. najlepiej te zakamarki, gdzie lepiej samemu nie zaglądać... Chcę poznać  duszę tego miasta, a nie widoki z pocztówki. Nagroda: piwo i moje nie narzucające się towarzystwo:)

7

Odp: Poznań

Szukam kogoś do popisania, a w dłuższej perspektywie do wspólnych aktywności latem - najlepiej osoby w wieku 20-25 lat, z ciekawymi zainteresowaniami.

8

Odp: Poznań

Ktoś się wybiera na jakiś najbliższy koncert rockowy? Chętnie dołączę:)

9

Odp: Poznań

Szukam kogoś do zimowych spacerów nordic walking, chętnie też w święta ☺☺