101

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Jeśli potrzebuję szybkiego i łatwego przepisu na ciasto to szukam zazwyczaj na facebooku na stronach z ciastami bez pieczenia. Zazwyczaj jednak korzystam z przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie spisanych w zeszycie big_smile

102

Ja mogę zaproponować pyszny i nieskomplikowany przepis na ciasto bananowe. Robiłam go już chyba z milion razy, zawsze się udaje, wszystkim smakuje i nie zajmuje dużo czasu. Wypróbujcie go sobie bo naprawdę warto.

103

Podbijam . Macie jakieś przepisy na ciasta z truskawkami?

104

Najprostsza moim zdaniem jest babka, miesza się po prostu składniki w jednej misce bez żadnego ucierania itp, wklada do piekarnika i gotowe big_smile

105

Nie każda babka jest taka prosta w przyrządzeniu. Często akurat wychodzi za sucha.

106

brownie jest szybkie i proste, zrobienie go to max pół h, a smakuje obłędnie smile

107

To też jest ciekawe, ja dzieciakom kupiłam i raz dwa ciasteczka gotowe, a faktycznie jest to bardzo proste.

108

@girl_in_pink ja też kocham brownie a zwłąszcza takie które jest cudownie wilgotne w środku smile a próbowałaś kiedy buraczanego? Ja próbowałam na ostatnim grillu u kuzynki i przyznam że jest cudowne!  Mam nadzieję, że moje wyjdzie równie pyszne

109

Buraczanego brownie jeszcze nie jadłam, na pewno przygotuję big_smile
Z łatwych i szybkich ciast bardzo lubię rafaello bez pieczenia. Jest pyszne i naprawdę szybko się je przygotowuje big_smile

110

Najłatwiej to zrobić sernik na zimno z serków i galaretki:)