1

Temat: Prywatny Detektyw

Witam,

Jestem ciekawa, czy ktoś z was kiedyś korzystał może z usług prywatnego detetktywa typu http://www.detektywistyka.eu/ , a jeśli tak to w jakiej mniej więcej sprawie i czy jesteście zadowoleni z tego jak zostaliście obsłużeni i czy jeszcze raz zdecydowalibyście się na taki właśnie krok?

2

Odp: Prywatny Detektyw

Sama jestem lepsza od detektywa, jak coś jest nie tak, to zaraz zauważę wink Polecam swoje usługi wink

3

Odp: Prywatny Detektyw

Nie korzystałam. Mam dużo frajdy z odkrywania prawdy na własną rękę. Na tyle dużo, że satysfakcja rekompensuje mi przykrość związaną z odkrywaniem rzeczy niezbyt dobrych.

4

Odp: Prywatny Detektyw

Nigdy nie korzystałam, ale zauważyłam, że sporo osób stawia na takie rozwiązania. Nawet ostatnio natrafiłam na http://www.lampart.co/oferta/oferta-dla … osc-firmy/ i oni tam zajmują się wieloma sprawami. Jak ktoś potrzebuje niech korzysta, czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.

5

Odp: Prywatny Detektyw

Trzymajcie odpowiednie namiary - http://www.defenders.pl/
Wiele zależy po prostu od danego przypadku. Prywatny detektyw musi się liczyć, ale też wszystkie usługi jakie wykonują, wcale do tanich nie należą - zobaczcie sobie co wchodzi w ich skład.

6

Odp: Prywatny Detektyw

ja nie wierzę w takie usługi, to zwykłe oszustwo jest moim zdaniem.

7

Odp: Prywatny Detektyw

To droga opcja, ale opłacalna jak ktoś chce  mieć dowód zdrady np. do rozwodu...

8

Odp: Prywatny Detektyw

Jeszcze jeden fachowiec godny uwagi - http://www.sdao.pl
Oczywiście zdecydowanie najlepiej zwracać uwagę na doświadczenie, prowadzone sprawy, dobrze mieć kogoś z bezpośredniego polecani i weryfikować umiejętności.

9

Odp: Prywatny Detektyw

ja nie wierzę w takie usługi, to według mnie to tylko próba wyciągnięcia od ludzi pieniędzy.

10

Odp: Prywatny Detektyw

Musisz pamiętać, że popularni detektywi często nie mają wyników. Ci mniej znani mają większe osiągnięcia. Zobacz: http://detektyw-medard.pl Popularność o niczym nie świadczy.

11

Odp: Prywatny Detektyw

Dlaczego próba wyciągnięcia od ludzi pieniędzy? Jeżeli sytuacja zmusza do tego aby znaleźć dowody zdrady na męża, to chyba lepiej skorzystać z usług specjalistów w tej dziedzinie? Moje drogie, jeżeli któraś z Was potrzebuje skorzystać z usług detektywistycznych na terenie Trójmiasta, to warto się odezwać do tej agencji http://detektyw-gdansk.com.pl/ . Działają bardzo profesjonalnie i pomagają w wielu sprawach.

12

Odp: Prywatny Detektyw

ja takim detektywom po prostu nie ufam i nigdy nie powierzyłabym im swoich spraw.

13

Odp: Prywatny Detektyw

Jest wielu detektywów-amatorów, którzy nie za bardzo wiedzą co robią, także utarło się, że detektywi nie są godni zaufania, ale jest też wielu doświadczonych, działających od wielu lat, mających odpowiednie uprawnienia - takiemu można zaufać. Przydatni są zwłaszcza w sprawach rozwodowych odbywających się z powodu zdrady - mogą dostarczyć odpowiednie dowody, które mogą mieć spore znaczenie w czasie rozprawy. Gdybyście szukali jakiegoś w woj. śląskim, to zerknijcie na http://www.detektyw-androsz.pl - mają odpowiednią licencję i doświadczenie w sprawach rozwodowych, majątkowych zresztą też.

14

Odp: Prywatny Detektyw

Najlepiej jak jest byłym policjantem, bo może ma jakichś kolegów winnych przysługę i tak sobie wzajemnie czasem w różnych sprawach pomagają... albo się filmów naoglądałam big_smile

15

Odp: Prywatny Detektyw

ja nie wierzę w takie usługi i nigdy nie powierzyłabym takim ludziom swoich spraw.

16

Odp: Prywatny Detektyw

Nie chciałabyś wiedzieć z kim mąż Cię zdradza? wink