1

Temat: Podsumowanie roku

Co roku o tej porze robię sobie takie prywatne podsumowanie kończącego się roku. Jaki był? Taki jak większość mojego życia.... Owszem, zdałam co prawda pewien egzamin, który przybliża mnie do uzyskania prawa wykonywania wymarzonego zawodu, odbyłam 2 krótkie wyjazdy wakacyjne. Trochę poprawiła się moja sytuacja finansowa, choć nadal nie jest na takim poziomie jak bym chciała, mimo że nie mam jakichś nadzwyczajnych wymagań. Pojawił się również pewien promyczek nadziei w postaci osoby, co do której czuję, że czekałam na nią przez całe życie. Mam nadzieję, że przyszły rok przyniesie w tej kwestii pewne zmiany, na które czekam od tak bardzo dawna. A jak u Was wypada takie podsumowanie?:)

2

Odp: Podsumowanie roku

U mnie to był rok raczej pozytywnych zdarzeń, nie przeżyłam jakiegoś dramatu, sprawy głównie układały się po mojej myśli, więc życzę sobie równie spokojnego 2016 roku:)

3

Odp: Podsumowanie roku

Ogarnęła mnie refleksja. Myślę, że większość z nas na koniec roku robi sobie bilans zysków i strat. U mnie to kolejny rok z rzędu, gdy ten bilans jest dodatni, choć trudno na życie patrzeć przez różowe okulary. Choć prawdziwą miarą człowieka jest to, jak po upadku podnosi się z ziemi. Nie wierzę, że można być pozbawionym kompletnie człowieczeństwa. Na swojej drodze spotkałam więcej dobrych ludzi aniżeli tych złych i tego samego Wam życzę na nowy rok:)

4

Odp: Podsumowanie roku

Dla mnie był to rok na plusie, chociaż nie wszystko się udało zrealizować, ale przecież mam cały kolejny rok, żeby to nadrobić;)

5

Odp: Podsumowanie roku

Jak dla mnie to był rok zmian i zamykania spraw. Skończyłam studia, przeprowadziłam się, zmieniłam pracę, a już o takich pomniejszych zmianach nawet nie ma co wspominać. Teraz następny rok i następne wyzwania przede mną. smile

6

Odp: Podsumowanie roku

Ten rok już można podsumować, życie w cieniu epidemii i wirus, który wywrócił życie do góry nogami...

7

Odp: Podsumowanie roku

I 2021 podobnie, czyli pandemia wcale nie zamierza się poddać w obliczu szczepień... Oby 2022 był bardziej optymistycznie podsumowywany....