1

Temat: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

Czy Wasi faceci też mają tak, że w czasie choroby trzeba na nich dmuchać i chuchać? Szlag mnie wtedy trafia, bo nie dość, że trzeba dom ogarnąć, dziecko, to jeszcze wielce chorego smile Natomiast jak ja jestem chora, ze ledwo mogę powieką ruszyć, to znikąd pomocy. Trzeba zacisnąć zęby, połknąć maksymalną dawkę leków i ścierać pot z czoła bo przecież nic się samo nie zrobi i nie ogarnie. Też tak macie? Dajcie znać, ze nie jestem sama w tym szaleństwie smile

2

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

Faceci gorzej znoszą choroby, to dowiedzione naukowo, więc trochę wyrozumiałości...

3

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

Związek to zobowiązanie opieki także w chorobie, więc nie ma co narzekać, tylko się cieszyć, że jest ktoś, kim możesz się czasem opiekować:)

4

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

My kobiety mamy zakodowane, że domownicy sobie bez nas na pewno nie poradzą.. Nie umiemy chorować i nic nie robić, tylko padamy na twarz, ale posprzątane i obiad musi być, jakby  bez z niego groziło innym umieranie z głodu... Może trzeba zmienić podejście do siebie samej zamiast narzekać na niesprawiedliwy los kobiet?

5

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

mój facet na szczeście to twardziel i nie trzeba koło niego z chusteczką latać.

6

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

Pobieramy się na dobre i złe ,ale obydwoje powinniśmy dbać o siebie ,a nie tylko ty ,rozmawiałaś na ten temat ze swoją połówką

7

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

nie wiem czy to pytanie jest do mnie bo nie dałaś cytatu ale jeśli tak to odpowiem: to że nie latam z przysłowiową chusteczką koło swojego faceta nie znaczy że o niego nie dbam.

8

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

Nie należy dorosłego faceta traktować jak dziecko, nawet w chorobie -  bo nam się rozkaprysi wink

9

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

no i dokładnie ja tak samo uważam. Kiedyś potrafili mężczyźni na na wojnie bronić a dzisiaj sobie z katarem nie poradzi? tongue

10

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

To udowodnione, faceci są podatniejsi na choroby i gorzej je znoszą. Widocznie są słabsi od nas;)

11

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

Po prostu facetom choroba bardziej przeszkadza, bo są nastawienie na działanie.. A jak są chorzy, to za wiele nie zdziałają i to ich wkurza, przez co wolniej zdrowieją...

12

Odp: Mężczyzna i choroba - walka na śmierć i życie.

Ale nas to ich kwekanie też męczy. ..