1

Temat: Drewniane schody. Czy warto

Witam forumowiczów,
dobudowuję dwa mieszkania po jednym na piętrze i chcę je mieć połączone schodami tylko nie wiem czy jest to dobry wybór. Rozmawiałem dziś z sąsiadem i pokazywał mi jak on ma rozwiązane, też ma drewniane i wypytywałem go czy nie skrzypią, nie pękają i jakie są koszty utrzymania to zapewnił mnie, że jeśli porządnie wykonane nie powinny sprawiać kłopotu, raz na jakiś czas lakieruje je ponownie. Jakie są wasze opinie, doświadczenia w tym temacie?

2

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Chyba innego wyjścia niż schody nie macie, bo przecież windy ani rury do zjeżdżania jak w strażnicy, sobie nie zainstalujecie wink A jeśli będą miały odpowiednią konstrukcję, nie powinny skrzypieć.

3

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Dokładnie schody drewniane dobrze wykonane przez profesjonalną firmę nie będą przysparzać kłopotów. Więc warto przeglądać różne realizacje i wysyłać zapytania do firm smile Do tego schody drewniane są ciepłe no i naturalne. I świetnie wkomponują się w każde wnętrze smile Wrzucam parę naszych propozycji może was zainteresują smile W razie wątpliwości koledzy pomogą i doradzą.

4

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Mnie się podobają tylko takie drewniane.

5

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Kurczę, te schody co tu pokazujecie to do takich nowoczesnych pomieszczeń wink Ja wolę takie, wiecie, bardziej swojskie i takie też dobrałam do domu smile. Ale potrafią zrobić w każdym stylu

6

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Fajne schody można zobaczyć w ekspozycji. Duży wybór z możliwością zasięgnięcia porady profesionalistów

7

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Moim zdaniem jak najbardziej warto! Bardzo duży wybór schodów znajdziesz w sieci

8

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Zerknij na realizacje  może coś wybierzesz, mi osobiście najbardziej podobają się samonośne, ale nie wszędzie można je wykonać.

9

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Wszystko zależy od wykonawcy i rodzaju schodów. Dla porównania najlepiej sobie przejrzeć kilka realizacji i porównać ceny u kilku wykonawców. W ofercie mają sporo różnorodnych projektów i potrafią dobrze dopasować schody do niejednego wnętrza.

10

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Jasne, że warto! Ja tylko takie schody lubię.

11

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Piękne i posłużą na lata, wystarczy dobrze konserwować drewno...

12

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Drewno jest eko i zawsze na czasie.

13

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Schody drewniane są bardzo ładne, tylko takie robione na zamówienie mogą być dość drogie. Dużo zależy jakie drewno będzie użyte np. dąb będzie droższy niż np. brzoza czy olcha. Przy mniejszym budżecie można poszukać czegoś wśród schodów z drewnianymi stopniami ale na metalowej konstrukcji - one będą o wiele tańsze a wcale nie muszą być przy tym mniej stabilne czy trwałe. Takie schody modułowe można mieć od ręki i samemu sobie je postawić.

14

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Metalowa konstrukcja brzmi dla mnie solidniej☺