1

Temat: Drewniane schody. Czy warto

Witam forumowiczów,
dobudowuję dwa mieszkania po jednym na piętrze i chcę je mieć połączone schodami tylko nie wiem czy jest to dobry wybór. Rozmawiałem dziś z sąsiadem i pokazywał mi jak on ma rozwiązane, też ma drewniane i wypytywałem go czy nie skrzypią, nie pękają i jakie są koszty utrzymania to zapewnił mnie, że jeśli porządnie wykonane nie powinny sprawiać kłopotu, raz na jakiś czas lakieruje je ponownie. Jakie są wasze opinie, doświadczenia w tym temacie?

2

Odp: Drewniane schody. Czy warto

Chyba innego wyjścia niż schody nie macie, bo przecież windy ani rury do zjeżdżania jak w strażnicy, sobie nie zainstalujecie wink A jeśli będą miały odpowiednią konstrukcję, nie powinny skrzypieć.

3

Dokładnie schody drewniane dobrze wykonane przez profesjonalną firmę nie będą przysparzać kłopotów. Więc warto przeglądać różne realizacje i wysyłać zapytania do firm smile Do tego schody drewniane są ciepłe no i naturalne. I świetnie wkomponują się w każde wnętrze smile Wrzucam parę naszych propozycji może was zainteresują smile W razie wątpliwości koledzy pomogą i doradzą.

4

Mnie się podobają tylko takie drewniane.

5

Kurczę, te schody co tu pokazujecie to do takich nowoczesnych pomieszczeń wink Ja wolę takie, wiecie, bardziej swojskie i takie też dobrałam do domu smile. Ale potrafią zrobić w każdym stylu

6

Fajne schody można zobaczyć w ekspozycji. Duży wybór z możliwością zasięgnięcia porady profesionalistów

7

Moim zdaniem jak najbardziej warto! Bardzo duży wybór schodów znajdziesz w sieci

8

Zerknij na realizacje  może coś wybierzesz, mi osobiście najbardziej podobają się samonośne, ale nie wszędzie można je wykonać.

9

Wszystko zależy od wykonawcy i rodzaju schodów. Dla porównania najlepiej sobie przejrzeć kilka realizacji i porównać ceny u kilku wykonawców. W ofercie mają sporo różnorodnych projektów i potrafią dobrze dopasować schody do niejednego wnętrza.

10

Jasne, że warto! Ja tylko takie schody lubię.

11

Piękne i posłużą na lata, wystarczy dobrze konserwować drewno...