101

Odp: Cienie do oczu

o te sobie zakupiłam nie powinny się rozsypać
[img]//www.vpp.pl/produkty/399.jpg[/img]

102

Odp: Cienie do oczu

cienie się nie psują???

103

Odp: Cienie do oczu

raczej nie mogą się skruszyć ale nie zepsuć a w sypkich raczej i to nie jest możliwe

104

Odp: Cienie do oczu

[quote=pinkmause]nie ma co trzymać, bo się zepsują, albo jak zechcesz się pochwalić, to spadną i się rozsypią, oooooooooooo lol[/quote]

he he he tak puder sobie załatwiłam, ze z prasowanego zrobił mi się .... sypki

105

Odp: Cienie do oczu

i trzeba było płatka i używać jak różu big_smile

106

Odp: Cienie do oczu

mnie tak kot załatwił puder, ale pędzelkiem się da nakładać...

107

Odp: Cienie do oczu

a to z pazerności .... bo musiałam schować do szfy - zeby dzieciaki nie dotykały, zeby kumpele nie używały - bo dość dogi był a tu masz ... samej mi spadł - mało nie płakałam z zalu

108

Odp: Cienie do oczu

ja płakałam, bo mi było żal, a co kota na mufkę nie przerobię przecież sad

109

Odp: Cienie do oczu

ja chce sobie kupić MACA ale są i pigmenty ale tez jest wersja taka jakby zel i na nia sie czaje - kumpela miała ale nie moge nigdzie dorwać neutral

110

Odp: Cienie do oczu

ja na razie mam inne problemy ale też marze o fajnych kosmetykach

111

Odp: Cienie do oczu

[quote=pinkmause]mnie tak kot załatwił puder, ale pędzelkiem się da nakładać...[/quote]


a mi odwrotnie - mi kotak pędzel załatwiła. Miałam taki wielki do różu i ona go co chwilę w zębach tytłała, oblepiony był, coś tam z niego wypadło, parę włosków znaczy, a ogólnie cały jest w jej sierści - takim drobniutkim meszku, grrr potem mam go na ustach, oczach, rzęsach, następnie na szczoteczce od tuszu itd itp ...

112

Odp: Cienie do oczu

moja zrzuciła cienie mojej mamy i popekały, na szczeście nie potwierały sie pudełka i potem mama przesypała do takich pjemniczków p cieniach sypkich i teraz robia za sypkie.

Za to mojbrat jak siedzi przy kompie to wkłada wszytsko do buzi i tak raz włożyl pudełeczko z cieniem sypkim i się mu odkręciło. przez miesiac się jeszcze błyszczał....

113

Odp: Cienie do oczu

Fajne te wasze domowe psotniki, z bratem na czele...

Ostatnio edytowany przez bodeta (2009-11-13 12:16:28)

114

Odp: Cienie do oczu

[quote=malenka84]moja zrzuciła cienie mojej mamy i popekały, na szczeście nie potwierały sie pudełka i potem mama przesypała do takich pjemniczków p cieniach sypkich i teraz robia za sypkie.

Za to mojbrat jak siedzi przy kompie to wkłada wszytsko do buzi i tak raz włożyl pudełeczko z cieniem sypkim i się mu odkręciło. przez miesiac się jeszcze błyszczał....[/quote]


a chociaż w karnawale? zawsze to jakieś wytłumaczenie wink

115

Odp: Cienie do oczu

[quote=biedroneczka4]ja na razie mam inne problemy ale też marze o fajnych kosmetykach[/quote]

to ja się podłączę do marzeń smile

116

Odp: Cienie do oczu

do marzeń to i ja chętnie... eh...

117

Odp: Cienie do oczu

Mi też jak na razie pozostały tylko marzenia...

118

Odp: Cienie do oczu

[quote=a.filipowska][quote=malenka84]moja zrzuciła cienie mojej mamy i popekały, na szczeście nie potwierały sie pudełka i potem mama przesypała do takich pjemniczków p cieniach sypkich i teraz robia za sypkie.

Za to mojbrat jak siedzi przy kompie to wkłada wszytsko do buzi i tak raz włożyl pudełeczko z cieniem sypkim i się mu odkręciło. przez miesiac się jeszcze błyszczał....[/quote]


a chociaż w karnawale? zawsze to jakieś wytłumaczenie wink[/quote]


w wakacje jakoś tydz po ich kupnie tongue

119

Odp: Cienie do oczu

to  pewnie niezły ubaw miałaś i wielką złość że tak kródko nacieszyłaś się tymi cieniami

120

Odp: Cienie do oczu

bardziej złość....

121

Odp: Cienie do oczu

ja kiedys kupiłam sobie dużą paletę z różnymi odcieniami i teraz mogę poszaleć a jest w czym wybierać

122

Odp: Cienie do oczu

ja takiej dużej paletki z całą gamą nigdy nie maiałam, choć nie wiem czy ze wszystkich kolorów bym korzystała...

123

Odp: Cienie do oczu

widziałam na allegro i tak sie zastanawiam dla teściowej czyby nie fundnąć .... co roku ksiązki ode mnie dostanie więc w tym mogłabym zrobić wyjątek wink
a ona malować się lubi wiec .....

124

Odp: Cienie do oczu

farbki kup, taniej wyjdzie smile ale pewnie ją lubisz

125

Odp: Cienie do oczu

he he he ...