76

Odp: Cienie do oczu

żółte na kimś mi się podobają, owszem, ale jakoś siebie sobie nie wyobrażam

77

Odp: Cienie do oczu

opalizujące to jest dobra sprawa smile.
Albo z drobinkami delikatnymi, ech zyć nie umierać tongue

78

Odp: Cienie do oczu

tylko żeby te drobinki na oczach siedziały, a nie na całej twarzy...

79

Odp: Cienie do oczu

właśnie, mi brokacik często spada na policzki sad ale jak jest to makijaż na wiecczorne wyjście to nie przeszkadza, gorzej jak do pracy np lekko na oczy sypnę

80

Odp: Cienie do oczu

ja mam to samo czasami jak sie pomaluję moja twarz wygląda SYLWESTROWO

81

Odp: Cienie do oczu

Ja mam z sephora w kostce to trzyma sie na oczkach, no i jest deliktany a nie jak groch - na co też zwracam uwagę oraz na to, ze w tyc tańszych to najczesciej ta peiwrsza warstweka jest z brokacikiem a poźniej to go brak.

82

Odp: Cienie do oczu

a cienie do oczu w kremie .... miał ktoś - chwalicie sobie

83

Odp: Cienie do oczu

[quote=asiula83]a cienie do oczu w kremie .... miał ktoś - chwalicie sobie[/quote]
miałam sklejał mi powieki, cały krem został na górnej powiece, znaczy na tej części pod brwią... koszmar...

84

Odp: Cienie do oczu

ja miałam i był potem rozlożony nie rowno, ogólnie jakbym naciapała sobie cyzmś na oczy neutral

85

Odp: Cienie do oczu

A ja mam tylko dwie palety barw cieni do powiek to i tak za dużo dla mnie bo na nie lubię malować cieniami powiek....

86

Odp: Cienie do oczu

ja ostatnio zakupiłam sobie cienie sypkie i jestem z nich zadowolna

87

Odp: Cienie do oczu

w kremie nigdy nie miałam, ale jak czytam - nie polecacie za bardzo... nie ma nic gorszego niż usmarowana podwieka nad zgięciem...

88

Odp: Cienie do oczu

najpierw można na powiekie nałożyć troszkę fluidu to wtedy się nie scierają takie cienie

89

Odp: Cienie do oczu

[quote=Beata]najpierw można na powiekie nałożyć troszkę fluidu to wtedy się nie scierają takie cienie[/quote]
zawsze nakładam cień na fluid smile

90

Odp: Cienie do oczu

ja często też, ale jak cienie (nawet te sypkie) są tandetne - to w zgięciu powieki i nad tez się gromadzą sad

91

Odp: Cienie do oczu

a ja na podkład i też jest dobrze, chyba że się zapomnę i poprzecieram oczy... lol

92

Odp: Cienie do oczu

no tak, na to to juz nic nie pomoże... też coś o tym wiem smile

93

Odp: Cienie do oczu

ja mam cienie ale mi sie nie kulkują, natomiast moja koleżanka używa moich cieni i jej sie kulkują .... wiec chyba wszystko zalezy od skóry

94

Odp: Cienie do oczu

to też na pewno ma wpływ, i trzeba eksperymentować smile

95

Odp: Cienie do oczu

pH skóry jak masz niskie to też się żle utrzymają cienie

96

Odp: Cienie do oczu

mi sie te z sephory bosko utrzymuja smile

97

Odp: Cienie do oczu

ja jestem zadowolona z INGRID

98

Odp: Cienie do oczu

ja Bonjour, mam nowiusieńkie z isadory- ale zal mi ich uzywać

99

Odp: Cienie do oczu

nie ma co trzymać, bo się zepsują, albo jak zechcesz się pochwalić, to spadną i się rozsypią, oooooooooooo lol

100

Odp: Cienie do oczu

nie zepsują się ale rozsypać fakt mogą