1

Temat: Odszkodowanie

Jak sądzicie, czy ubiegając się o odszkodowanie po błędzie lekarskim, warto skorzystać z pomoc wyspecjalizowanej firmy ? Jakiś czas temu uległam wypadkowi i mimo że ma różnego typu zaświadczenia potwierdzające to zajście, zupełnie nie wiem, jak zabrać się za dochodzenie swoich praw. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i mógłby mi doradzić, czy powinnam zgłosić się do tej firmy. Dodam, że za przeanalizowanie mojej sytuacji, zupełnie nic nie zapłacę.

2

Odp: Odszkodowanie

Samorząd lekarski zawsze będzie bronił lekarza, trudno jest uzyskać takie odszkodowanie, chyba że samemu jest się prawnikiem, jak jedna pani, która skarżyła szpital o błędy...

3

Odp: Odszkodowanie

Z lekarzem trudno wygrać, nie ma szans właściwie.

4

Odp: Odszkodowanie

To nie są sprawy bez szans, ale potrafią "ciągnąć się" przez długi czas. Jeśli samemu nie posiada się wiedzy prawnej to oczywistym jest zlecenie takiej sprawy kancelarii prawniczej. Za pośrednictwem tej strony http://cswadwokaci.pl/ wstępna poradę można uzyskać drogą internetową. Jest to wygodne dla osób, które z różnych względów nie mogą umówić się na osobistą wizytę w kancelarii.

5

Odp: Odszkodowanie

Jeśli jesteś pewna, że błąd leży po stronie lekarza to staraj się o odszkodowanie. Jeśli nie jesteś wyspecjalizowana w kierunku prawa to lepiej wynajmij sobie kogoś, kto będzie Cię reprezentował. Oszczędzi Ci to stresów i ułatwi przejście całego procesu. Sama nie dasz rady, ponieważ lekarz na pewno będzie miał swojego prawnika, który będzie udowadniał jego niewinność. Musisz być świadoma, że proces może toczyć się bardzo długo, a mimo to może nie udać sie wygrać. Myślę, że najważniejsze to żebyś się nie poddawała na samym początku i broniła swoich racji.

6

Odp: Odszkodowanie

Wiadomo ,że z lekarzami ciężko wygrać ,ale od tego roku jest akcja ,bezpłatni radcy prawni ,więc poszperaj w internecie gdzie jest w twoim mieście i spróbuj szans.Kto nie podejmie ryzyka ,to się nigdy nie dowie .