1

Temat: remont przedpokoju

Hej, planuje wraz z mężem remont przedpokoju, gdyż jest on w tragicznym stanie zwłaszcza podłoga sad  wstępnie myśleliśmy o panelach ale dużo osób odradziło nam aby użyć je w przedpokoju ze względu na  to, że jest to miejsce gdzie caly czas ktos chodzi i mogą się wytrzeć. Postanowiliśmy więc kupić płytki w końcu znaleźliśmy super się prezentują jednak jak wygląda ścieralność takich płytek czy ktoś z forum zamontował taką podłogę. Pozdrawiam smile

2

Odp: remont przedpokoju

Płytki są za śliskie... Ja mam panele i polecam, a na nie można położyć chodniczek żeby się tak nie zużywały:)

3

Odp: remont przedpokoju

Spójrz na zdjęcia salonu w szarościach, to modny kolor ścian, dekoracji i mebli. Do  ewentualnego wykorzystania podczas waszego remontu.

4

Odp: remont przedpokoju

Mnie bardzo podoba się szary przedpokój i na taki właśnie stawiam przy najbliższym remoncie. Ożywię go jakimś jednym mocniejszym kolorem i myślę, że będzie to wyglądało dobrze.

5

Odp: remont przedpokoju

Planuje wyremontować przedpokój. Chcę wymienić meble, zmienić kolor ścian, a także podłogę. Na pewno będę chciała mieć dużą szafę z lustrem i komodę, a także jasne ściany. Zastanawiam się także nad deską podłogową, bo szczerze mówiąc mam dość płytek podłogowych, które są strasznie zimne.

6

Odp: remont przedpokoju

No i jakie to drewno? Dąb? Buk?

7

Odp: remont przedpokoju

biel biel biel rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenie

8

Odp: remont przedpokoju

A co na sufit do przedpokoju? czy takie listwy styropianowe  są dobrym pomysłem? Jak je wykorzystać by ładnie się komponowały?

9

Odp: remont przedpokoju

My jakoś w marcu będziemy remontować przedpokoj. Dzieciaki zdążyły wszystkie ściany upaćkać i trochę wstyd jak goście przychodzą sad Poza tym chciałabym jakoś udekorować to pomieszczenie bo póki co smutno wygląda. Chodzą mi po głowie drukowane obrazy. Myślę, że trzy lub cztery na jednej ścianie będą się nieźle prezentować. Poza tym chciałabym tam wstawić jakiś stolik lub komodę żeby nie było tak pusto.

10

Odp: remont przedpokoju

Remont to same problemy. Na szczęście teraz można wiele materiałów zamówić na telefon albo przez Internet. Ja się tylko zastanawiam czy kupić spawarkę transformatorową czy inwertorową. Muszę więcej o tym poczytać.

11

Odp: remont przedpokoju

zależy jakie panele... na podłogę lepszym wyborem będą płytki kamienne. Warto zapłacić trochę więcej, kupić lepszy klej montażowy i przy pomocy fachowca zamontować solidną podłogę.

12

Odp: remont przedpokoju

Deska podłogowa, np. z drewna merbau. Takie podłogi są piękne. Nadają się nie tylko do salonu, ale także właśnie do przedpokoju, bo są odporne na uszkodzeni i z powodzeniem można je intensywnie użytkować.

13

Odp: remont przedpokoju

Ja mam w domu panele z klasą 5 ścieralności - nie znam się na tych klasach, ale to podobno dużo i faktycznie od 5 lat dzieci biegają, buty, pies i nawet rysy. Może więc te płytki mają jednak alternatywę wink

14

Odp: remont przedpokoju

Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...

15

Odp: remont przedpokoju

Panele o dobrej klasie ścieralności to chyba najlepszy wybór i stosunek ceny do jakości. Na ściany najlepiej wybrać farbę zmywalną , bo przedpokój jak mało które pomieszczenie "narażony" jest na brudzenie ścian przez dotyk dłoni.