1

Temat: Leki na potencję

Jak jest skuteczność suplementów diety na potencje czy takich podobnych? Czasami mój mąż ma z tym problem, niestety hmm

2

Odp: Leki na potencję

Pomagają na potencję, ale szkodzą na wątrobę, jak każda chemia:) Więc przemyśl, czy wolisz dużo  i krótko, bo on za długo nie pociągnie na tych tabletkach, czy życie w celibacie, ale razem do 80-tki:)

3

Odp: Leki na potencję

Leki to krótkotrwałe rozwiązanie, trzeba też zmienić styl życia, więcej aktywności, zrzucić parę kilo, zmienić dietę...

4

Odp: Leki na potencję

Mam koleżankę, której mąż zażywał  i bardzo mu to pomogło na jego problemy z osiągnięciem erekcji. Koleżanka jest zadowolona że mąż już się nie stresuje.

5

Odp: Leki na potencję

Ja byłabym ostrożna bo takie leki mają skutki uboczne...

6

Odp: Leki na potencję

Z tym środkiem o którym mówisz nie miałam styczności jednak bardzo dobre działanie ma inny  preparat. Jest wersja dla  nas kobiet, które podnosi libido do takiego stopnia że aż nam gorąco i dla facetów. Ten dla facetów bardzo dobrze wzmacnia erekcję więc będziecie się mogli kochać bardzo długo smile

7

Odp: Leki na potencję

ja uważam że w przypadku problemów z potencja to nie należy eksperymentować z lekami, tylko udać się do specjalisty w celu zbadania tego problemu.

8

Odp: Leki na potencję

Uważam, że na pewno warto sięgnąć po takie środki, bo być może to właśnie one okażą się na tyle wystarczające, że nie trzeba będzie podejmować żadnych dodatkowych działań. Daje on szansę wielu parom na normalne życie . Warto rozważyć coś takiego.

Ostatnio edytowany przez Kasandra (2017-01-23 12:31:18)

9

Odp: Leki na potencję

Lepiej postaw na fajne zabawki erotyczne w sypialni. Panowie są wzrokowcami. Fajna bielizna czy gadżety powinny spełnić swoją rolę. Szkoda się truć bez potrzeby jakąś chemią.

10

Odp: Leki na potencję

Na niektóre problemy zabawki niestety nie pomogą. Oczywiście można niby atmosferę podkręcić, ale jeśli problem nie leży w psychice to niestety niewiele to da. Mój mąż kiedyś po chorobie miał problemy z erekcją, też kombinowaliśmy, jakaś  bielizna, erotyczna gra. Napięcie puszczało to fakt, ale leki i tak były przez jakiś czas potrzebne.

11

Odp: Leki na potencję

zamiast stosować leki niewiadomego pochodzenia, to lepiej iść do lekarza specjalisty i zbadać, w czym tkwi problem i go wyeliminować na zawsze.

12

Odp: Leki na potencję

Dlatego jeśli środki na potencje, to ze sprawdzonego źródła, bezpieczne i dopuszczone do sprzedaży w naszym kraju. Uważam, że wato wypróbować, bo mogą pomóc.

13

Odp: Leki na potencję

Nie polecam, bo organizm uzależni od nich reakcję i trzeba będzie brać coraz częściej i więcej

14

Odp: Leki na potencję

Nie polecam, bo organizm uzależni od nich reakcję i trzeba będzie brać coraz częściej i więcej

15

Odp: Leki na potencję

faceta nie ma co faszerować lekami tylko trzeba go wysłać do lekarza, żeby znalazł tego przyczynę.

16

Odp: Leki na potencję

Najczęściej przyczyna tkwi w rutynie, znudzeniu  i dlatego nowa partnerka nierzadko działa najbardziej "ożywiająco":)

17

Odp: Leki na potencję

ja z takimi lekami to bym uważała. Lepiej się skonsultować ze specjalistą.

18

Odp: Leki na potencję

Mój mąż używał leków na potencje. Myśleliśmy, że to nie zadziała ale musieliśmy spróbować. Na szczęście efekt przerósł nasze oczekiwania, dzięki czemu nasze życie  wróciło do normy,a nawet bym śmiała stwierdzi, że wszedł na wyższy poziom.

19

Odp: Leki na potencję

Super, O to chodzi, by próbować różnych rzeczy. Osobiście uważam, że warto  wykorzystać zawarte tam wskazówki. Takie podpowiedzi w temacie tego jak doprowadzić kobietę do orgazmu z pewnością się przydadzą każdej parze.

20

Odp: Leki na potencję

ja uważam, że jeśli ktoś ma problem w tym zakresie to powinien udać się do specjalisty a nie szukać ratunku w półśrodkach.

21

Odp: Leki na potencję

Czasami trzeba po prostu odpocząć i się zrelaksować. Mogą też pomóc gadżety erotyczne typu wibratory. Te urządzenia są zdalnie sterowane za pomocą smartfona, fajna sprawa, można trochę urozmaicić życie intymne. Dość nietypowe, ale ciekawe rozwiązanie, ja chętnie bym je przetestowała.

22

Odp: Leki na potencję

Masz rację. Stres, natłok zajęć, praca, przemęczenie to wszystko może wpływać na naszą kondycję . A niestety jeśli w łóżku się nie układa, to w innych dziedzinach też nie będzie.

23

Odp: Leki na potencję

ja uważam, że takie problemy powinno się konsultować z lekarzem anie działać na własna rękę.

24

Odp: Leki na potencję

Są tabletki teraz i to spory wybór, warto spróbować, jak mąż się wstydzi to nawet online w aptece internetowej można zamówić. Według mnie to żaden wstyd i warto

25

Odp: Leki na potencję

Czasem są przeciwwskazania do tego typu środków, warto przed zakupem dowiedzieć się, czy nie zaszkodzą na inne sprawy...