1

Temat: Studia kosmetyczne- gdzie?

Szukam dobrej szkoły kosmetycznej. Czy możecie polecić jakieś miejsce? Czy któraś z Was kończyła taką szkołę?

2

Odp: Studia kosmetyczne- gdzie?

W Warszawie jest Make Up Star, moja kuzynka skończyła i nie miała problemów ze znalezieniem pracy, dobrze przygotowują i można poznać też tajniki charakteryzacji, są świetne zajęcia i  praktyki

3

Odp: Studia kosmetyczne- gdzie?

Też marzy mi się taka szkoła <3 Często czytam takie nowinki kosmetyczne i aż bym chciała swoją wiedzę przekazywać dalej! Może za rok spróbuję...

4

Odp: Studia kosmetyczne- gdzie?

Kierunkiem trochę powiązanym jest fashion management - doskonała opcja dla wszystkich którzy moda się interesują i w tej dziedzinie chciałyby się realizować.  Tam także dowiecie się jak aplikować na tego rodzaju studia.

5

Odp: Studia kosmetyczne- gdzie?

Rozbawia mnie fakt, że teraz kosmetyczki chcą być magistrami... A i tak nic ambitniejszego nie będą robić po studiach niż robiły bez nich... Niedługo pewnie i fryzjerzy zaczną studiować, bo szkołom przecież się opłaca brać dotacje od państwa:)

6

Odp: Studia kosmetyczne- gdzie?

Kosmetologia jest fajna, daje solidną wiedzę o pielęgnacji.

7

Odp: Studia kosmetyczne- gdzie?

Tu cały czas trzeba się dokształcać, bo wiedza ulega modyfikacją, są coraz to nowsze badania...