1

Temat: Partner na wesele poszukiwany

Szukam partnera na przyjęcie weselne 5.09 2015, godz. 16, około 50 km od Warszawy w stronę Siedlec. Kryteria dla kandydata:
-wzrost od 180cm,
- poczucie humoru,
-potrafiący i lubiący tańczyć,
-bez problemu alkoholowego i nałogu palenia
-wiek 35-40 lat,
-inteligentny i rozmowny,
-mający dystans do siebie, świata i życia,
-sylwetka wysportowana,
-kulturalny z pozytywnym nastawieniem.
Więcej info na priv.

2

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Życzę powodzenia, choć tyle zalet w jednym egzemplarzu męskim  to jednak  rzadko się zdarza...:)

3

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Nie jest trudno znaleźć, przecież koleżanki mają braci, kuzynów itp...

4

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Dzisiaj odebrałam kolejne zaproszenie na wesele. Koleżanka zaznaczyła, że mam pojawić się z osobą towarzyszącą i nie liczy się kot, choćbym nie wiem jak ładnie go ubrała sad No to jestem w kropce...

5

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Ależ kot byłby zachwycony... Tyle przysmaków i cały stół w zasięgu łapek...
Może jednak znajdzie się kolega z pracy, czy brat koleżanki z pracy, lub tego brata kolega - bo w ostateczności czeka Cię łapanka na ulicy;)

6

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Na jedno wesele idę z kolegą z pracy, ale on też jest zaproszony, bo to nasza wspólna znajoma, a że jest singlem (mimo usilnych, a nawet zbyt usilnych prób związania się z kimś), to idziemy chyba razem. Chyba, bo ja niekoniecznie chcę tego dzieciaka do pary. I już nie chodzi o to, że jest 12 lat młodszy, ale to po prostu dzieeeeciak z zachowania sad

Na drugie z dzieciaczkiem nie pójdę. Wezmę kogoś obcego, to będę musiała wrzucić do koperty za siebie i niego, bo nikt nie wyłoży na obcą parę wystarczającej w moim odczuciu kasy. Wiem, wrzucić wystarczy tyle, żeby pokryć koszt swojego własnego biesiadowania, ale co jak okaże się skąpy, chytry? A na tej koleżance mi bardzo zależy i nie zamierzam żałować w kopercie od siebie.

7

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Ja bym się w ogóle nie spodziewała, że taki przypadkowy towarzysz w ogóle coś  da od siebie - oprócz towarzystwa:) Takie czasy....

8

Odp: Partner na wesele poszukiwany

No tak... taki kawaler może się tłumaczyć tym, że skoro chcę jego towarzystwa, to muszę mu zasponsorować wejście na wesele, po czym nie pokryje nawet kosztów tego, co zjadł i co chętnie wypił.

9

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Nie tylko nie pokryje kosztów, ale też spotkałam się z sytuacją, że trzeba było go sobie przywieźć i odwieźć, tacy są panowie już rozpieszczeni...

10

Odp: Partner na wesele poszukiwany

Ja po prostu bym nie poszła zamiast szukać kogoś na siłę.