1

Temat: Borelioza

Borelioza choroba coraz bardziej powszechna pod względem zarazy przenoszonej przez kleszcze. Miał ktoś z was już z nią do czynienia? Czytałam wiele informacji na jej temat na: [url]http://jakleczycborelioze.pl[/url] . Bogate informacje dla tematów z kleszczami ich usuwanie, unikanie po boreliozę. Warto na jej temat poczytać i pomyśleć o przebadaniu się wcześniej, aby nie było za późno. Wiedza taka każdemu się przyda zwłaszcza, że jest ona za darmo. Jeżeli nam się nie chce szukać informacji na stronie, to można ściągnąć całkiem za darmo e-boka poświęconego tej chorobie.

2

Odp: Borelioza

Najlepiej nie chodzić po jakichś podejrzanych zaroślach albo ubierać się tak, żeby się nie dostały na skórę...

3

Odp: Borelioza

Mnie kleszcz dopadł w centrum miasta...

4

Odp: Borelioza

no niestety borelioza jest niebezpieczna i lepiej nie ryzykowac, moja babcia była na takich badaniach o których piszą tu [url]http://novaclinic.pl/d/91-borelioza-koinfekcje-poradnik[/url] i ma spokój bo okazało się, że nie ma boreliozy i dobrze - a miała wszystkie objawy, które by na to wskazywały.

5

Odp: Borelioza

Często objawy potrafią lekarzy zmylić... \natomiast borelioza może wywołać koinfekcje, które są równie groźne dla zdrowia...

6

Odp: Borelioza

Moja teściowa prewencyjnie zawsze piła herbatkę z czystkiem-podobno kleszcze tego nie lubią ale ostatnio odkryła lepszą i szybszą formę-krople Czystek . Dajesz na łyżeczke lub kieliszka i rozcieńczasz tyle...
Czystek wspomaga też odporność tak więc dwa w jednym;)

7

Odp: Borelioza

Oj, niby nie lubią, ale ludzie się zabezpieczają a i tak są atakowani... Po prostu człowiek ma pecha albo nie. Połowa kleszczy jest chora, a płowa zdrowa, więc nawet jak wejdzie to jeszcze nie jest to wyrok.

8

Odp: Borelioza

Okropieństwo, ojciec kolegi to ma i cały układ nerwowy mu siadł, nie funkcjonuje normalnie...

9

Odp: Borelioza

Straszne sad Czy ten pan leczy się?

Słyszałam o ludziach, którym borelioza zniszczyła zdrowie, o wysiadających kolanach, a nawet utracie dziecka.