1

Temat: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Nie znam chyba kobiety, która wraz z wyjazdem na urlop nie chciałaby  odnowić swojej letniej garderoby. W tym roku mój urlop jest wyjątkowy - wybieramy się z Narzeczonym do Grecji. Prawdę powiedziawszy nie bardzo wiem co zabrać ze sobą na taki urlop - wiadomo stroje kąpielowe, jakieś sukienki, t-shirty czy shorty ale co jeszcze? Co przydaje się w takich ciepłych krajach? Mam też plan dokupić kilka rzeczy w sieci - wydaje mi się, że dzięki temu uda się trochę zaoszczędzić - jak myślicie - warto ryzykować?

2

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Nie nazwałabym kupowanie ubrań w sieci ryzykiem, ponieważ zawsze możesz je odesłać.

3

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Dla mnie robienie zakupów przez internet to największa przyjemność i też nie nazwałabym tego ryzykiem, szczególnie, jeśli zdecydujesz się na zakupy w tym sklepie  . Jeżeli chodzi o wyjazd do Grecji to najbardziej przydadzą ci się tak jak napisałaś, sukienki, szorty t-shirty, możesz też kupić sobie modne w tym roku kombinezony jest ich mnóstwo w sklepach internetowych, ale weź sobie też  jakiś sweterek, bluzę czy narzutę

Ostatnio edytowany przez Bunia82 (2015-07-27 16:58:19)

4

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

[quote=kocham_kato]Nie nazwałabym kupowanie ubrań w sieci ryzykiem, ponieważ zawsze możesz je odesłać.[/quote]

Nie zgadzam się, nie zawsze istnieje taka opcja, że można rzecz odesłać. Co prawda, w większości przypadków tak jest, ale ja ostatnio naciełam się na taki sklep w necie, gdzie takiej opcji nie było...(((( nie sprawdziłam tego przed zakupami, biorąc za pewnik, tak jak Ty fakt, że to powinno być w standardzie...:-) dobrze, że nie trzeba było niczego zwracać...))))

5

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

[quote=Kiedyska][quote=kocham_kato]Nie nazwałabym kupowanie ubrań w sieci ryzykiem, ponieważ zawsze możesz je odesłać.[/quote]

Nie zgadzam się, nie zawsze istnieje taka opcja, że można rzecz odesłać. Co prawda, w większości przypadków tak jest, ale ja ostatnio naciełam się na taki sklep w necie, gdzie takiej opcji nie było...(((( nie sprawdziłam tego przed zakupami, biorąc za pewnik, tak jak Ty fakt, że to powinno być w standardzie...:-) dobrze, że nie trzeba było niczego zwracać...))))[/quote]

Dokładnie, należy zawsze sprawdzać opcje wysyłki, czyli cenę i możliwość zwrotów i reklamacji ewentualnych:-) nawet, jeśli chodzi o jakieś małe kwoty, to po co marnować pieniądze, ciężko zarobione? :-)
Ja osobiście kupuję w sieci:-) i po sprawdzeniu komentarzy i tych wszystkich opcji, o których pisałam wyżej, kupuję po przecenach i szukam promocji:-) i jestem zadowolona z takich zakupów w 99%:-) mam swoje ulubione i wypróbowane sklepy i nie narzekam:-)

6

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

W 21 wieku zakupy w sieci są całkiem normalne i tak samo bezpieczne, jak kupowanie w stacjonarnym sklepie. Nie ma czego się obawiać. Moim zdanie w takim ciepłym miejscu na pewno przydadzą się jakieś tuniki. One zawsze wyglądają ładnie. Ja bardziej lubię kupować w sieci niż w stacjonarnych sklepach, bo są dużo ciekawsze wzory ubrań. Poza tym jest taniej.

7

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Co do zwrotów, miałam taki przypadek: kupiłam na Allegro dwie pary spodni. Jedna była taka jak miała być, druga natomiast o 4 rozmiary większa niż zamówiona. Niestety zwrot miałby się odbyć na mój koszt. Ja wysyłam - oni zwracają tylko za spodnie. Wolałam je odsprzedać.

Co do wakacji, to nie zabieraj ze sobą przypadkiem tobołów, bo może trafisz na jakieś cudeńka tam na miejscu i będziesz je chciała przywieźć tutaj smile

8

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Ja jeszcze planuję zabrać kapelusz to na pewno...
kosmetyki z filtram ochronnymi
Co jeszcze zabrać ?

9

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

No właśnie z tym odsyłaniem produktów zawsze pojawia się jakaś niespodzianka - niby nic specjalnego ale a tu trzeba czekać miesiąc na kasę a tu wymiana trwa wieki a tu nie bardzo zeby oddawać - jakoś tak się uprzedziłam do różnych sklepów. No ale nie o zwrotach mieliśmy mówić - myślicie ze jakość sieciowa Waszych sklepów jest warta pieniędzy jakie wydajecie?

10

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

W obliczu tego, co aktualnie dzieje się w Grecji, wzięłabym ze sobą długie, obcisłe pończochy, w których mogłabym schować sporo gotówki na czarną godzinę tak, by nikt mi jej nie podpierniczył.

11

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Jadąc do Grecji własnym samochodem przede wszystkim musieliśmy poznać tamtejsze przepisy drogowe. Trochę o nich poczytaliśmy-  i dopiero wtedy wybraliśmy się w podróż. Co poza tym wzięliśmy? Wszystko to co potrzebne na wakacjach wink

12

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Nie zapomnijcie o lekach i artykuły pierwszej pomocy

13

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

A to konieczność. Moim zdaniem najważniejszy jest krem z filtrem.

14

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Aparat, żeby zrobić zdjęcie życia!

15

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

[quote=Kiedyska][quote=kocham_kato]Nie nazwałabym kupowanie ubrań w sieci ryzykiem, ponieważ zawsze możesz je odesłać.[/quote]

Nie zgadzam się, nie zawsze istnieje taka opcja, że można rzecz odesłać. Co prawda, w większości przypadków tak jest, ale ja ostatnio naciełam się na taki sklep w necie, gdzie takiej opcji nie było...(((([/quote]

W ustawie masz zagwarantowany zwrot każdego towaru (nawet bielizny) zakupionego w internecie. I masz na to 14 dni. Ten sklep nie miał prawa przyjąć tego zwrotu o czym byś wiedziała jakbyś to doczytała, zamiast rozsiewać takie poglądy.

16

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Z bielizną na pewno też tak jest? Mam pewne wątpliwości...

17

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Na wakacje za granicą warto wykupić szersze ubezpieczenie, żeby potem nie płacić za nieprzewidziane sytuacje...

18

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Ze dwie pary klapek i ciuchy, nic więcej. Ewentualnie aparat ;-)
Bierzemy hotele zawsze z all, po prostu przy wyjazdach z dziećmi jest nam tak znacznie wygodniej, nie musimy za niczym chodzić. W Grecji mają naprawdę świetną kuchnię, fajne alkohole i przede wszystkim całe mnóstwo miejsc godnych zobaczenia. Wprawdzie zazwyczaj jest kawał drogi do zrobienia, ale naprawdę warto. A fajne hotele naprawdę wiszą na Travelplanet już za 2k ;-)

19

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

My też stawiamy na all. To po prostu się najbardziej opłaca.

20

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

To samo. Nie da się wyjść gorzej, wystarczy nawet policzyć same napoje, bez alkoholu.
Na ostatnim wyjeździe mieliśmy nawet lody pakowane w cenie, tak naprawdę nie trzeba było wydawać poza hotelem ani grosza. A przy dzieciach mieć wszystko w cenie jest po prostu bardzo wygodnie. Czyż nie?

21

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Ale można pęknąć z przejedzenia, bo dostępność jedzenia kusi:)

22

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Byłam w tym roku w Grecji na wyspie Skopelos <3 Mamma Mia smile

Miałam dwa kostiumy kąpielowe, czapkę z daszkiem, okulary, zwiewne sukienki, kremy do opalania.
Wygodne buty i koniecznie buty do pływania z twardą podeszwą - idealne na kamieniste plaże

23

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Ja w tym roku spędziłam wakacje w kraju, nie mniej jednak marzą mi się już od dawna. Chciałabym móc w końcu spędzić czas w ciepłym klimacie, gdzie można podziwiać niesamowite widoki i zapomnieć o wszystkich troskach i problemach. Jak sądzicie, warto się tam wybrać?

24

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Moim zdaniem dużo letnich ciuszków, ponieważ tam jest ciepło. Należy jednak dobrze się spakować  w dużą walizkę. Jak nie masz takiej z kółkami to warto kupić nową. Takie kupisz teraz w sklepach internetowych z szybką wysyłką. Na pewno coś znajdziesz dla siebie.

25

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

ja mojemu mężowi chcę kupić na wyjazd taki kapelusz  strasznie mi się spodobał, a on lubi takie dodatki. Z tego co czytałam to wykonany jest z lnu a więc nie będzie mu za gorąco smile Co o nim myślicie?