76

Odp: Brak seksu w długoletnim zwiazku

Ale jakieś urozmaicenia, bielizna erotyczna i inne dodatki się przydadzą.

77

Też jestem za, przecież gadżety też są dla ludzi... Nuda i rutyna  nie jest przyjacielem żadnego związku...

78

Związek bez seksu? Przecież to nie możliwe. smile Wiadomo, że po jakimś czasie zawsze wkrada się rutyna do sypialni par, które są już ze sobą od dłuższego czasu. Warto w takim momencie nieco urozmaicić erotyczne igraszki i np. skorzystać z pewnych wspomagaczy. Jakiś czas temu natknąłem się na stronę: /adres usunięty/ , gdzie znajduje się ranking afrodyzjaków. Całe szczęście moja aktualna sytuacja w związku nie wymaga użycia tych magicznych mikstur, jednak myślę, że jest to jedno z wielu rozwiązań na urozmaicenie życia łóżkowego i przerwanie rutyny w sypialni.

79

Dla mnie to chore. I wydaje mi się, że zawsze spowodowane jest jakimiś dodatkowymi problemami.

80

Fakt, najlepszym rozwiązaniem jest po prostu szczera rozmowa. Myślę, że dopadła was rutyna i stąd brak ochoty na zbliżenia. Trzeba eksperymentować w sypialni i próbować nowych rzeczy, żeby stale rozpalać ogień w związku. Dobrym pomysłem mogą okazać się gadżety erotyczne, a w sieci znajdziesz ich naprawdę sporo.

81

Czasem i antykoncepcja ma znaczenie, może trzeba zmienić tabletki albo zmienić je na levosert? Poczucie bezpieczeństwa jest ważne nie każda z nas jest gotowa na dziecko po 40stce smile

82

Znudzenie ma największe znaczenie - minęła pora godowa, teraz tylko boli głowa;)

Ostatnio edytowany przez Florax (2017-03-19 12:18:23)

83

no ja sobie tego nie wyobrażam,  nie wiem czemu tak się dzieje.

84

Trudno żeby ktoś nas wprawiał w euforię przez lata,  jak go mamy na wyciągnięcie ręki...