1

Temat: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Kiedyś widziałam na pewnej imprezie organizowanej przez miasto takie fajne. Dosyć wysokie i szerokie na kilka metrów, można było swobodnie pod nim stać w kilka osób. Pomyślałam, że warto byłoby sobie kupić podobny namiot do ogrodu, gdyż od czasu do czasu robimy w ogrodzie imprezy - zapraszamy rodzinę i znajomych. Czy ktoś może miał okazję wypróbować w praktyce tego typu namioty? Zastanawiam się również gdzie najlepiej szukać takich rzeczy?

Ostatnio edytowany przez trateg (2015-09-04 11:24:04)

2

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Na allegro na pewno znajdziesz, tam jest wszystko:)

3

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Może wpisz taką frazę w google wydaje mi się że na pewno coś się znajdzie ponieważ zaczyna się okres letni gdzie dużo ludzi organizuje różne imprezy na polach potrzebują takich namiotów więc firmy będą się reklamować z takimi namiotami ja niestety taki namiot właściwie kupowałem na promocji na aukcjach internetowych więc warto szukać. Miłego szukania pozdrawiam smile

4

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Podobnie jak moi przedmówcy sugeruje rozejrzeć się w internecie. Spróbuj wpisać w wyszukiwarkę czego szukasz oraz poszukaj na allegro. Ewentualnie popytaj znajomych. Może ktoś korzystał z takiego namiotu i coś podpowie. Powodzenia.

5

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Takie pytanie do znajomych padło na samym początku, ale niestety niczego w tym temacie się od nich nie udało się wydobyć i raczej wyglądali na zaskoczonych "jak to? dmuchany namiot do ogrodu" wink Faktycznie chyba zakup przez internet to jest jedyne rozsądne rozwiązanie, w końcu jak w obi takich namiotów nie było to w innych podobnych sklepach też już nie ma czego szukać.

6

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Fajna opcja, bo np. wiatr go nie porozrywa, chociaż nie jednak bardziej podobają się te tradycyjne...

7

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Myślę, że przy montowaniu takiego namiotu warto zadbać o bezpieczeństwo

8

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

Na allegro jest spory wybór

9

Odp: Gdzie kupić namioty rozciągane?

W amazonie na pewno też są