1

Temat: Wakacyjne koncerty plenerowe

Co myślicie o koncertach plenerowych organizowanych coraz chętniej w Polsce? Czy odczuwacie tę wspaniałą atmosferę obcowania z muzyką graną na żywo, czy uważacie jednak w dobie cyfryzacji koncerty tracą swoją moc?:)

2

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Bardzo fajny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, jeśli tylko pogoda dopisuje to zawsze bywam na takich koncertach:)

3

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

zgadzam się z poprzedniczką, super pomysł. Bardzo fajnie także, sprawdzają się plenerowe pokazy filmów wink

4

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

U nas będzie w tym roku "Lato z radiem". Fest.

5

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Ja lubię chodzić na koncerty jak są juwenalia, studenckie czasy mi się przypominają:)

6

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Wiecie co... poszłam na to "Lato z Radiem" z przyjaciółką.  Najpierw byłyśmy na koncercie Sylwii Grzeszczak, a potem Andrzeja Piasecznego. Rety... śpiewałam publicznie... JA yikes
Piszczałam, krzyczałam, śpiewałam na całe gardło po kolei stare jego piosenki, bo znam, choć nie słucham takiej muzyki, ale one sięgają jeszcze czasów mojej podstawówki. Bawiłyśmy się WSPANIALE! smile
Ledwo mówiłyśmy po koncercie, krew krążyła jak oszalała, uwielbiam tą atmosferę na koncertach smile Do tej pory bawiłam się jedynie na koncertach rockowych, metalowych, inne oglądałam "z boku", w związku z czym nie przypuszczałam, ze będę się tak dobrze czuć na imprezie związanej z totalnie odmiennym gatunkiem muzyki smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-08-16 12:06:23)

7

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Zaliczyłam dwa kolejne koncerty tongue Jeden lokalnych muzyków, bardzo fajny, a drugi zespołu Wilki. Wyskakałam się i wyśpiewałam niemal aż do utraty głosu. Wypociłyśmy z siebie z przyjaciółką ze trzy kilo.

Na oba koncerty jakoś tak spontanicznie trafiłyśmy. Wyszłam spotkać się z koleżanką M., zobaczyłam plakat, zadzwoniłam po koleżankę A. i w pół godziny już byłyśmy na koncercie.
Na Wilki zdecydowałam się chyba 2-3 godziny przed koncertem. Zapytałam tatę, czy zgodzi się zostać szoferem, zawinęłam przyjaciółkę i gotowe.

Tylko nie miałam z kim iść na trzeci koncert (ten akurat nie był plenerowy) - metalowe pożegnanie wakacji. Nie mam tu znajomych, którzy słuchają takiej muzyki sad

8

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Na koncertach plenerowych mniej jest ważne, co grają, a bardziej, kogo ze znajomych się spotka smile Sama bym poszła na ten metal, chociaż nie słucham, ale tak z ciekawości, żeby zobaczyć  fanów poprzebieranych w te swoje skórzane wdzianka:)

9

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

To jest własnie to... kiedyś fanów metalu było na ulicach więcej, a teraz większość z nich ubiera się charakterystycznie jedynie na koncerty big_smile

10

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

A może  to moda się zmieniła? Teraz lepiej być ekskluzywnym menelem na co dzień, a ekstrawaganckie ciuszki są na specjalne okazje wink

11

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Hahah big_smile Ekskluzywnym menelem big_smile
Ostatnio moda damska sprzyjała noszeniu się na metala, bo były ćwieki, potem wstawki ze skóry, ramoneski i parki i botki w wojskowym stylu. Teraz będzie kolorowo.

12

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

W sam raz na szarą jesień:)

13

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Tyle jabłek jesienią... na jabcoki.

14

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Najbardziej moją uwagę na imprezach i koncertach zwracają zazwyczaj efekty specjalne i pokazy pirotechniczne, kiedyś bardziej się tym interesowałam i śledziłam gdzie oprawę pirotechniczną robi ekipa Click Pyro & Art, bo uwielbiam oglądać ich pokazy

15

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Uwielbiam fajerwerki, zwłaszcza kiedy towarzyszy im jakiś epicki utwór muzyczny.
Pamiętam jak kiedyś na Błoniach w moim mieście świętowano zakończenie lata. Byłam tam z koleżanką i kolegą.
Późnym wieczorem tłum obserwował cudowne fajerwerki. W pewnym momencie zauważyłam, że kolega stoi tyłem i pytam go, dlaczego nie ogląda. On złapał mnie za ramiona, przestawił w drugą stronę i odrzekł:" Bo tu są lepsze widoki". I wtedy to zobaczyłam... setki rozdziawionych twarzy wpatrzonych w rozbłyski na niebie big_smile To naprawdę świetnie wyglądało big_smile

16

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Oj, poszłabym na taki koncert, w zeszłym roku byłam na trzech... A jak będzie w tym roku, czy wróci plenerowe koncertowanie? Kto wie...

17

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Już byłam w maju  na koncercie Lady Pank i czekam na kolejne fajne imprezy latem:)

18

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Kiedyś chodziłam na nie, ale teraz to zwykle są dziwni wykonawcy, których nie lubię aż tak, żeby iść na ich występy...

19

Odp: Wakacyjne koncerty plenerowe

Lipstick, ja połowy wykonawców na imprezach tego typu to nawet nie znam. Chyba się starzeję, skoro zamiast nadążać za sceną muzyczną bardziej trzymam się "swoich" wykonawców.