51

Odp: Zaniedbane stopy :(

ja masuję wcierając krem, codziennie wieczorem, takie 10 minut spa dla stóp:)

52

Nie używam niczego, tylko epilfeet i kremy. Przy wcieraniu kremu trochę pomasuję, ale nie jakoś specjalnie...

53

Ja zawsze wcieram wieczorem krem do stóp, obecnie Oriflame

54

Kiedyś go używałam, ale ogólnie lubię zmieniać, więc zawsze kupuje różne kremy. Raz na 2 miesiące kupuje też sobie epilfeet, a najczęściej w tych zestawach dla dwojga i razem sobie z mężem fundujemy maseczkę smile

[img]//beautyalley.pl/wp-content/uploads/2014/11/EFdladwojga-254x318.png[/img]

55

To jest moja ulubiona maska do stóp. Przetestowałam ich sporo, ale żadna nie dawała tak fajnych efektów. smile

56

Pierwszy raz jak użyłam byłam zaskoczona ile naskórka mi sie złuszczyło. Męzowi właśnie też się spodobało jak delikatne miałam potem stopy i bez marudzenia pozwolił mi kupic też dla siebie. Te zestawy dla dwojga się opłacają.

57

A stosowałyście skarpetki złuszczające? Mi bardzo pomogły. Z tym że skóra po nich strasznie się łuszczy ale namoczyłam stopy i się pozbyłam tego co niepotrzebne i brzydkie wink Efekt utrzymuje się od wakacji ale powoli muszę myśleć o kolejnym zabiegu bo mam szorstkie stopy.

58

Stosuję regularnie. U mnie epilfeet najlepiej się sprawdzają, nawet o nich wczesniej pisałam. Powtarzam zabieg mniej więcej co 5-6 tygodni.

59

[quote=kaweczka]Stosuję regularnie. U mnie epilfeet najlepiej się sprawdzają, nawet o nich wczesniej pisałam. Powtarzam zabieg mniej więcej co 5-6 tygodni.[/quote]
Jak wygląda taki zabieg? Skóra po jaka jest ? Bardzo się łuszczy ?

60

tak bylam u podologa z wrastajacymi sie panokciami u stóp, szybka i fachowa pomoc, w koncu to lekarz a nie byle kosmetyczka smile takze jak nic polecam smile

61

[quote=Diabela][quote=kaweczka]Stosuję regularnie. U mnie epilfeet najlepiej się sprawdzają, nawet o nich wczesniej pisałam. Powtarzam zabieg mniej więcej co 5-6 tygodni.[/quote]
Jak wygląda taki zabieg? Skóra po jaka jest ? Bardzo się łuszczy ?[/quote]

Jestem ciekawa czy mogą to stosować osoby chore na cukrzycę ?

62

[quote=Diabela][quote=kaweczka]Stosuję regularnie. U mnie epilfeet najlepiej się sprawdzają, nawet o nich wczesniej pisałam. Powtarzam zabieg mniej więcej co 5-6 tygodni.[/quote]
Jak wygląda taki zabieg? Skóra po jaka jest ? Bardzo się łuszczy ?[/quote]
To zależy od stanu wyjściowego, ze tak powiem. Jeśli masz dużo naskórka do złuszczenia, to złuszcza się mocno. Po tej masce złuszcza się tylko martwy naskórek, więc zależy po prostu ile się go nagromadziło. A jak już się proces zakończy to masz miękkie i gładkie stopy po prostu smile
A o samym zabiegu pisałam tutaj już wielokrotnie. Żadna filozofia, nakładasz te skarpetki na umyte stopy, trzymasz 60-90 minut, zdejmujesz, myjesz i czekasz na efekty smile

63

Złuszcza się praktycznie wszystko co "niepotrzebne". Efekt lepszy niż po wyjściu od kosmetyczki. Z tym że ja nie czekałam aż mi to wszystko poschodzi bo przeszkadzało mi uczucie suchych stóp i złuszczająca się skóra więc wymoczyłam nogi i naskórek usunęłam mechanicznie.

64

A to ja Wam polecę krem do stópek, najlepszy z wszystkich, na jakie kiedykolwiek trafiłam smile
Spisuje się świetnie i skóra po nim jest bardzo przyjemna w dotyku. Zacznijmy od tego, że nie odpowiada mi zapach większości kremów do stóp, a ten jest wyjątkowy pod tym względem smile

Ultra Soft Naturals regenerujący dla skóry wrażliwej, szorstkiej, zrogowaciałej, hypoalergiczny i bez barwników, z kwasami AHA, syropem z klonu, olejem palmowym, gliceryną i wyciągiem z bawełny.
Dostępny w Hebe w bardzo fajnej cenie niecałych trzech złotych za tubkę o pojemności 100 ml.

65

[quote=kaweczka]
To zależy od stanu wyjściowego, ze tak powiem. Jeśli masz dużo naskórka do złuszczenia, to złuszcza się mocno. Po tej masce złuszcza się tylko martwy naskórek, więc zależy po prostu ile się go nagromadziło. A jak już się proces zakończy to masz miękkie i gładkie stopy po prostu smile
A o samym zabiegu pisałam tutaj już wielokrotnie. Żadna filozofia, nakładasz te skarpetki na umyte stopy, trzymasz 60-90 minut, zdejmujesz, myjesz i czekasz na efekty smile[/quote]
Kupiła, przetestowałam i potwierdzam że są mega smile
Jestem w nich zakochana i myślę czy by męża nie namówić na wersję dla panów wink
Faktycznie skuteczne. I teraz tylko kremu pilnuję

66

Pewnie, że mu weź. Jak nie skorzysta, to posłużą Tobie. W końcu różnią się jedynie rozmiarem. smile

67

Raz tez sobie tak zapuściłam stópki hmm Dopiero podolog z Warszawy na Ursynowie doprowadził mi piety do ładu. Niedość, ze były suche to jeszcze ta skóra zaczęła pękać co strasznie bolało. Teraz mocze stópki co drugi dzień w wodzie z mydłem, później peeling i do skarpet z balsamem. W poradni chorób stóp mi powiedzieli jak mam o nie dbać.

68

czesc

69

czesc

70

Wiosna idzie, niedługo lato i czas zadbać o stopy. Nie są w takim złym stanie, żebym musiała biec do podologa. Chyba wypróbuje te skarpetki złuszczające. Podpowiecie gdzie ich szukać?

71

Mój plan na ten weekend właśnie poświecić czas na siebie , już kupiłam epilfeet dla siebie i męża. I relaksując sie przed telewizorem z kieliszeczkiem dobrego wina bedziemy dbać o nasze stopy, lato zbliża się wielkimi krokami jeszcze troche i zimowe buty pójda do szafy big_smile

72

Jeżeli chodzi o stopy to polecam maski złuszczające dostępne w każdej drogerii. Cały stary, zniszczony naskórek schodzi i zastępowany jest nową, mięciutką skórą. smile

73

Dzisiaj kupiłam skarpetki złuszczające z marion, z tym że w opakowaniu nie są skarpetki już nasączone, tylko foliowe skarpetki a oddzielnie saszetki z płynem który wlewa się do skarpetek. Miała któraś z Was takie? Zastanawiam się czy użyć obu saszetek czy jedna mi wystarczy.

74

Odpowiedni krem do stóp to połowa sukcesu w pielęgnacji stóp. Polecam, krem do stóp LV.  Po złuszczeniu naskórka, przesuszone partie, trzeba nawilżać odżywiać i pobudzać do regeneracji.  A skarpetki złuszczające w każdej drogerii chyba są dostępne.

75

Dbanie o stopy wcale nie jest takie łatwe. Ja myślałam, że krem wystarczy, a to nieprawda, bo mimo to miałam bardzo suche stopy. Dzięki gabinetowi podologicznemu Satin moje stopy uległy znacznej poprawie. I jestem przygotowana na lato smile