26

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Może kup im jakiś obraz? Myślę, że sztuka współczesna im się spodoba, a obraz na pewno przyda im się do nowego mieszkania.

27

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Ja bym pomyślała o czymś do kuchni, albo coś w ten deseń. Jednak to warto wiedzieć czy ktoś faktycznie będzie potrzebował, bo jeśli to prezent ślubny to może się zdarzyć, że ktoś wpadnie na taki sam pomysł. Jak to rodzina to można się spytać, a jak nie to już pieniądze i jakaś mała pamiątka, upominek i wszyscy będą zadowoleni.

28

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Zazwyczaj daję pieniądze, ale kupuję też jakiś drobny prezent np do kuchni albo ogólnie mieszkania. Fajnie jak młodzi mają też jakąś pamiątkę, albo coś co zostanie z nimi na lata. Ostatnim razem gdy byłam na ślubie dałam właśnie kopertę. Powiem szczerze, że prezent przypadł do gustu. Młodzi sami nie pozwolili by sobie na kupno takiej porządnej patelni, będą ją mieli na lata.

29

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Ja zazwyczaj daję pieniądze, żeby młodzi kupili to co chcą. Wcale nie jest im potrzebne żeby dostać kilka zastaw stołowych czy kieliszków które im się nie spodobają. Jak będą chcieli to kupią sobie sami to co im się podoba. Ma to sens  gdy młodzi robią listę życzeń w danym sklepie. Jeśli dajemy pieniądze nie możemy też zapomnieć, że  odgrywają dużą rolę. tak naprawdę tylko to zostaje na pamiatkę. Ja na przykład mam specjale pudełko gdzie trzymam takie rzeczy od wielu wielu lat. Prezentów już nie ma ale kartka pozostaje pamiątką na całe życie.

30

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Myślę, że można zaryzykować i dać np. porządny komplet sztućców, ale osobiście zwykle daję pieniądze.

31

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Teraz wszyscy chcą kase, juz nie pamiętam kiedy kupowałam prezent inny niz kwiaty albo alkohol do pary z kopertą. Ale jak młodiz chcą prezenty to bym stawiała na praktyczne rzeczy, garnki jakies, zastawy, posciele - moze starodawne pomysły ale takie rzeczy sei potem bardzo przydaja

32

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Są takie humorystyczne prezenty, np; skrzynka z alkoholem i zabawnym napisem, zestaw personalizowanych kubków czy ręczników dla dwojga itp.

33

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Jak dla mnie najlepszą opcją jest certyfikat, który mogą wymienić na to, czego naprawdę potrzebują na parapetówkę.

34

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

A może jakiś śmieszny prezent, albo np. zestaw ręczników Mąż i Żona?

35

Odp: Co najlepiej dac w prezencie ślubnym?

Fajne kubki też widziałam na taką okazję