126

Odp: czekolada

a nawet trzeba oszukiwać, bo co czekoalda ma sie przeterminować tongue?

127

Odp: czekolada

albo rozpłynąć w dłoni, a nie w ustach???...:lol:

128

Odp: czekolada

to byłby grzech tongue

129

Odp: czekolada

moje dzieciaki jeśli chodzi o słodycze to też strasznie łapczywe - jakby z rok nic nie jadły ....

130

Odp: czekolada

Mój syncio też,  ale staram się dawać mu rozsądnie.

131

Odp: czekolada

Ja stwierdziłam, że skoro do 2 roku życia rozwijają się nam "smaki" to będę swe dzieci karmić jedynie owocami. Potem jak dorosnie dotsanie słodycze tongue i oby nie miało takiego parcia na nie jak ja tongue

132

Odp: czekolada

Mój nie jadł chyba do 3 lat. Jakiś lizak może. A teraz, nie odgonię jak nie schowam.

133

Odp: czekolada

mój kuzyn wmówił swojej 2letniej córce, że słodycze są ble i mała nawet na nie nie patrzy tongue

134

Odp: czekolada

Ja małej daje słodycze ale z umiarem oczywiście i rozsądkiem...

135

Odp: czekolada

Naukowcy odkryli specjalną recepturę, dzięki której czekolada nie dość, że się nie topi to na dodatek zawiera dużo mniej kalorii. Nowoczesna czekolada zawiera bowiem 90% mniej kalorii od tradycyjnej, a ponadto topi się w temperaturze 55 stopni, czyli w dwukrotnie wyższej niż przeciętna czekolada (dopiero w ustach).

Odkrycia dokonano w Szwajcarii, królestwie czekoladowych smakołyków. Naukowcy z firmy Barry Callebaut w Zurychu twierdzą, że na tajemniczą recepturę natknęli się przez przypadek.

Najważniejsze jest jednak to, że czekoladowe odkrycie nie traci ponoć nic na walorach smakowych, a nawet zyskuje kruchość.

Ciekawe kiedy to cudo trafi na polski rynek i ile będzie kosztować smile

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images49.fotosik.pl/219/8e2b301793b360d0.jpg[/img][/url]

136

Odp: czekolada

nie pozostaje nam innge jak czekać i ... zajadac się tradycyjną kaloryczną czekoladą

137

Odp: czekolada

Już sie nie moge doczekać smile

138

Odp: czekolada

Ja nie próbowałam jeszcze tak rozchwalanych fondu

139

Odp: czekolada

fondu?
coś mi się nazwa obiła o uszy, ale nie wiem chyba też nie próbowałam.

w ogóle to chciałabym mieeć taką fontanne czekoladową:)

140

Odp: czekolada

Właśnie  fondu  to takie urządzenie  podobne do tej fontanny i je sie  np, podgrzewaną czekoladę  z owocami

141

Odp: czekolada

i moczyc takiej czekoladzie truskawki big_smile

142

Odp: czekolada

a właśnie.

Polecam
na grilla banany z czekoladą big_smile

kładziemy w skórce banana - otwieramy go lekko smarujemy np masłem czekoladowym - PYCHOTA! smile

143

Odp: czekolada

O! tak pyszneee!

144

Odp: czekolada

jeśli chodzi o fondue to wolę tradycyjne z sera .... smile

145

Odp: czekolada

Wolę banany bez czekolady. Czekolada jest dla mnie najlepsza sama w sobie, już bez eksperymentów.

146

Odp: czekolada

no chciałabym spróbować!

147

Odp: czekolada

[quote=malenka84]fondu?
coś mi się nazwa obiła o uszy, ale nie wiem chyba też nie próbowałam.

w ogóle to chciałabym mieeć taką fontanne czekoladową:


[img]//toys4boys.pl/Czekoladowa-Fontanna-Mini-o1292.jpg[/img][/quote]


ja miałam okazję próbować różnych rzeczy z takiej fontanny czekolady- PYCHA big_smile !!

148

Odp: czekolada

mój brat miał taką na weselu i ... tam właśnie był największy tłok big_smile
a drugi tłok był przy nalewkach

149

Odp: czekolada

ja tez  widziałam na weselu .... dla mnie żadna rewelacja ale dzieci ... zachwycone - zbankrutowałabym chyba na prądzie i na tej czekoladzie

150

Odp: czekolada

fontanny nie mam, ale fondue robię sobie wieczorami z mężem - najlepiej z bananami i malinami, choć już różne owoce sezonowe wypróbowywalismy