301

Odp: czekolada

weź kremówki i batoniki a ja dzisiaj nic ....

302

Odp: czekolada

to moja dieta, zdrowotna i umysłowa smile

303

Odp: czekolada

a moja męczarnia i to dosłownie

304

Odp: czekolada

można innymi słodkimi rzeczemi to zastąpić

305

Odp: czekolada

nie uznaję substytutów czystej czekolany lub wafelka smile

306

Odp: czekolada

My po południu idziemy na imieniny wujka....będzie słodko.....jutro urodziny dzieciaków.....będzie słodko....w niedzielę urodziny szwagierki syna....będzie słodko.....

307

Odp: czekolada

Ładna perspektywa... smile

308

Odp: czekolada

[quote=emilia_s292]My po południu idziemy na imieniny wujka....będzie słodko.....jutro urodziny dzieciaków.....będzie słodko....w niedzielę urodziny szwagierki syna....będzie słodko.....[/quote]

a na takie imprezki to można bez zaproszenia, prawda???

309

Odp: czekolada

ooooj, a w poniedziałek będą się rączki tzrąść od nadmiaru cukru tongue

310

Odp: czekolada

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images35.fotosik.pl/81/d7a0ae9822734dbamed.jpg[/img][/url]

311

Odp: czekolada

oooo, fajne rzeczy smile ja mogę tylko ciasta i desery robić, które nie wymagają użycia piekarnika tongue ta straciatella mnie ksui ...

312

Odp: czekolada

ale mi smaku narobicie, a w pracy jestem, nie mam nic słodkiego, kusicielki

313

Odp: czekolada

[quote=pinkmause][quote=emilia_s292]My po południu idziemy na imieniny wujka....będzie słodko.....jutro urodziny dzieciaków.....będzie słodko....w niedzielę urodziny szwagierki syna....będzie słodko.....[/quote]

a na takie imprezki to można bez zaproszenia, prawda???[/quote]


do wujka i w niedzielę to bez zaproszeń...na roczek i dwa latka z zaproszeniem....

314

Odp: czekolada

pochwal się potem co tam dobrego jadłaś wink

315

Odp: czekolada

torta pewnie .....

316

Odp: czekolada

torty lubię, ale nie wszystkie - nie przepadam za tymi mocno nasączonymi i wolę takie mniej słodkie, np. z biszkopta i bitej śmietany delikatnej

317

Odp: czekolada

u wujka wczoraj jadłam pyszne ciasto czekoladowe......u maluchów pewnie tort i wyroby własne ze świni...

318

Odp: czekolada

[quote=a.filipowska]torty lubię, ale nie wszystkie - nie przepadam za tymi mocno nasączonymi i wolę takie mniej słodkie, np. z biszkopta i bitej śmietany delikatnej[/quote]
Czasem najprostsze sa najlepsze...

319

Odp: czekolada

a za mna chodzi ten 3 bit - ne herbatnikach

320

Odp: czekolada

ja mam ochotę na górę lodów z bitą śmietaną, owocami polane aierkoniakiekiem

321

Odp: czekolada

a ja nie lubię lodów, dla mnie mogłyby nie istnieć

322

Odp: czekolada

a ja zaraz jade do sklepu i... zafunduję sobie tego 3 bita, jakby co to zapraszam do siebie, na ciacho wink

323

Odp: czekolada

a ja ajerkoniaku nie lubię...

324

Odp: czekolada

ja uwielbiam czekoladę ale czasem mam cheć na całkiem ostre rzeczy np. orzeszki solone

325

Odp: czekolada

My dziś jemy chałwę.