276

Odp: czekolada

A mi smakuje ta z chilli. Jest ostra i ma ciekawy smak...Lubie próbować nowe smaki...ostatnio teściowa mnie przekonała żebym spróbowała ogórka z miodem...

277

Odp: czekolada

ogólnie gorzka czekolada jest niesmaczna....

278

Odp: czekolada

Ale zdrowa!

279

Odp: czekolada

i co z tego?

czekolade sie je dla przyjemności a nie dlatego ze jest zdrowa.... no ja tak jem...

280

Odp: czekolada

ja niedawno pierwszy raz jadłam praliny lindt miętowe.... dziwny smak, bo ja raczej tradycjonalnie tylko z orzeszkami jadam, ale ciekawy i smakowały mi smile

281

Odp: czekolada

o miętowych to ja też nie bardzo, jedynie gumy do żucia, ale też czasami bo mnie potem szczęka boli...

282

Odp: czekolada

a ja zrobiłam moim gościom w sobotę banany w czekoladzie, pychota!!! Chcecie przepis?

283

Odp: czekolada

gorzka jest rewelacyjna i właśnie do niej najbardziej  pasują dodatki, z pieprzem i z chilli uwielbiam, a ta z imbirem ma pod koniec taki ostrawy posmak, jak to imbir big_smile

284

Odp: czekolada

[quote=justyna]gorzka jest rewelacyjna i właśnie do niej najbardziej  pasują dodatki, z pieprzem i z chilli uwielbiam, a ta z imbirem ma pod koniec taki ostrawy posmak, jak to imbir big_smile[/quote]

takich wynalazków jeszcze nie jadłam .... ale orzechowa czekolada - to jest to ... co lubię najbardziej

285

Odp: czekolada

ja czarnej nie lubię i takich dziwnych dodatków też nie - musi być mleczna i z orzechami smile

286

Odp: czekolada

i te orzechy musza byc całe laskowe i .... mam slinotok

287

Odp: czekolada

[quote=asiula83]i te orzechy musza byc całe laskowe i .... mam slinotok[/quote]


przestań, bo ja też zaraz będę mieć big_smile

288

Odp: czekolada

[quote=pinkmause]a ja i tak wolę bez dodatków...np. chilli dla mnie to porażka.[/quote]


nigdy bym się nie skusiła na czekoladę z chilli... teraz szukam z LINDT'a (czy jakoś tak tongue) gorzkiej z marcepanem smile dla mojego na Mikołajki, którą wręcz uwielbia smile

289

Odp: czekolada

marcepany uwielbiam szczegolnie  te z merci wink

290

Odp: czekolada

Moja teściowa uwielbia marcepan...

291

Odp: czekolada

ja też lubię, oj tak, tak... lol

292

Odp: czekolada

a ja nie lubię... ale skoro mój lubi to mu kupię wink

293

Odp: czekolada

marcepan jest super big_smile

294

Odp: czekolada

z marcepanu robią rożne cudeńka na tortach bo to jak plastelina sie wygina

295

Odp: czekolada

ble, nie cierpie marcepanu tongue

296

Odp: czekolada

marcepanowi mówię zdecydowane nie!

297

Odp: czekolada

widzę, że nie jestem sama wink

298

Odp: czekolada

nie wiecie co dobre ....

299

Odp: czekolada

nieprawda tongue

300

Odp: czekolada

to zostawmy marcepan i wracajmy do  czekolady!
Dzisiaj był tylko batonik i to z podziałem...na pół sad