176

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To GG też jest portalem randkowym...?!?

177

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nawet na ulicy można się spotkać z propozycją randki. Choć taka śmiałość zdecydowanie zanika i łatwiej jest zrobić pierwszy krok na jakiejś Czaterii (ble ble bleeee) czy Badoo (też blee). Na GG (bleee) jest taka opcja "losuj rozmówcę" i różni ludzie zaczepiają. Poza tym siedzą jakieś kojoty i jak widzą, że ktoś jest online to wypisują.

178

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Moja rada jest taka, wyloguj się z GG , bo tam siedzą coraz starsze kojoty, a to już nie jest pocieszające...

179

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tylko tymczasowo korzystam w związku z tym, że podałam nr w formularzu ogłoszeniowym, żeby sprzedać gry i kurczę... żałuję, bo teraz muszę się na to logować.

180

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To jak ktoś znów zaczepi, toi od razu mu proponuj sprzedaż gier, w 90% na pewno się odczepi, a jak nie od razu, to bądź natrętna:)

181

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jak akwizytor. Sęk w tym, że te gry to dla dzieci, więc musiałby się przyznać, że żonaty dzieciaty, a przecież oni z tego wielkie tajemnice robią. A wiecie jak najłatwiej wyciągnąć z faceta czy jest babiaty? Sugerując mu, że nam to w ogóle nie przeszkadza (bo i w czym ma przeszkadzać, jak się okaże zajęty to się go spławi). U mnie zawsze to działa. Facet poczuje się bezpiecznie i przyzna sam. Chyba że jest aż tak zakłamany, że nawet wtedy będzie ściemniał lub unikał tematu, ale kiedy unika to też wiadomo o co chodzi.

182

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie musi się przyznawać, przecież każdy ma jakieś dzieci w rodzinie, to nie musi kupować dla własnych, chyba że skończony egoista wink

183

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Albo czubek i kupuje dla siebie zestaw małego chemika. Będzie robił bombę z mydlin.

184

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Sprzedajesz zestaw małego chemika?... Robiłaś bomby i nie wypaliły? wink

185

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wygrałam zestaw gier. To co dla dużych, to sobie zostawiłam, a to co dla dzieciaków poszło na handel.

186

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mogłaś zostawić dla przyszłych potomków wink

187

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nieee... nie chcę mieć dzieci, nie wyobrażam sobie siebie jako matki.

188

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie pisz tego tym dziwnym ludziom, którzy piszą na GG, bo to dla nich zachęta do niezobowiązującej znajomości

189

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Haha, masz 100% racji. Nie będę się też chwalić, że nie szukam związku. 
Chyba kogoś na GG uraziłam, bo do tej pory, choć nazywał mnie sykliwą żmiją to znosił, ale ucichł po tym, jak zostawił mi wirtualną różę, którą skrytykowałam słowami: powalentynkowa, skapiczniała, nie chcę. roll

190

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jakiś czas temu założyłam konto na takim portalu. I nikt sensowny się nie odezwał! Nie mam jakichś wyzywających zdjęć czy coś w tym stylu.. a mimo to większość pisało w wiadomym celu. Najlepszy był gość, który najpierw wysłał wiadomość, że jest zainteresowany i tak dalej, a potem, że jak chcemy się spotkać w realu to on musi wiedzieć na czym stoi i chce moje zdjęcia nago, a najlepiej jakbym mu filmik nagrała....


Zapraszam cię na mój blog! [url=http://omojejrodzinie.blog.pl/]http://omojejrodzinie.blog.pl/[/url] Wpadnij a wiedz że już nie wyjdziesz! Zapraszam!

Ostatnio edytowany przez Katarzynanowa (2015-06-22 11:48:45)

191

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hhahahahahaa !!! Co za dupek...
Mojej koleżance raz frajer powiedział, że jeśli chce z nim być, to musi ją najpierw w łóżku sprawdzić i wtedy się zobaczy, ale to, o czym Ty piszesz to już przegięcie. Obrzydzenie wzbudzają we mnie tacy ludzie.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-02-19 20:01:30)

192

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A myślałam,że tylko tak do mnie...

193

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Widać jak dużo jest dzisiaj bezmózgich facetów, którzy zaczynają znajomość od końca,  i jeszcze się dziwią, że żadna ich nie chce. Zestarzeją się na tych portalach, a nie zmądrzeją...

194

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oblechy.

195

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ostrzegam przed "sympatią", tam siedzą ciągle ci  sami ludzie, niektórzy mają po 2-3 profile, zero rozgarnięcia i poważnego myślenia. Wieczne dzieci mieszkające z mamusią

196

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Z roztrojeniem jaźni lol

197

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A ja mam konto na Sympatii yikes

198

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie bój się. Będziemy Cię bronić przed świrami z sieci. Będziesz tutaj rzucać ich na pożarcie... znaczy ten, no... do analizy i się dojdzie do tego, który wart jest odrzucenia od razu, a którym można się pobawić przed odrzutem ;p

199

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Sympatia ... zbiorowisko ludzi którzy wolą się nudzić przed kompem niż wyjść wreszcie z domu...

200

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Coraz więcej mężczyzn nie widzi sensu stałego związku jeśli może mieć niezobowiązujące spotkania z coraz to innymi kobietami, bez konieczności brania na siebie odpowiedzialności za związek, potem za rodzinę. W rezultacie nie dorastają nigdy do tego, co kiedyś było normą - małżeństwa, posiadania dzieci itp..