301

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tragedia, że naprawdę myśli taki, że to wielka przyjemność dla kobiety patrzeć na jego przyrodzenie?... hmm

302

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Są i tacy, co sami zamieszczają w internecie takie zdjęcia, bez proponowania, że wyślą... Są ogólnie dostępni wink

303

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To pierwszy krok do desperacji, odkrywanie wszystkiego żeby nie dostać nic... wink

304

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To są już tacy bardzo mocni desperaci na to dziewczyny się nic nie poradzi..Ja to wtedy zawsze powtarzam taką starą zasadę cwaniak w necie *izda w świecie hihi Coś w tym musi być bo ja już się przekonałam taki jeden gościu cały czas na necie podrywał a jak już przyszło do rzeczywistości to się po kątach ukrywał...

305

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No fakt-internet to pożywka dla zboków, facetów z marginesu społecznego...
aż zaczęłam się bać yikes

306

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie bój się, rozprawimy się z nimi. Podpalimy Internet tongue

307

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No uważaj Kochana, może lepiej nie wchodzić w kolizję z tymi elementami cool

308

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

W życiu też można trafić na takich, oni są wszędzie... Ale na szczęście nie każdy z nich ma internet.

309

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=niechcemisie]Nie bój się, rozprawimy się z nimi. Podpalimy Internet tongue[/quote]

Lepiej po prostu tam nie wchodzić i to będzie tak, jakby ich nie było:) Dobrze mówię?

310

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wystarczy popatrzeć na ich zdjęcia, widać że dają takie sprzed 5-10 lat, najlepsze jakie mają albo obrobione w fotoszopie:)

311

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ok, masz rację Virg11. Ludzie są różni, na niektórych jesteśmy skazani (praca, szkoła), ale w pewnym stopniu możemy sami decydować o tym, kim się otaczamy i z kim kontaktujemy.
To chowam zapałki w takim razie tongue

312

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A co myślicie o takich, co sobie zaniżają wiek? Coraz częściej to się zdarza, wiek im się zatrzymuje na 39 smile

313

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Lowelasy bez wyobraźni, przecież na żywo i trak się wyda, że mają 45 czy 55, chyba że przyślą na randkę młodszego brata smile

Ostatnio edytowany przez Kalinka01 (2015-04-10 11:51:13)

314

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No mogą wysłać na radnke swojego brata lub jakiegoś podstawionego przecież kolegę ; ))ale tak to by chyba nie zrobili hihi Jeśli chodzi o mnie to ja tam żadnego konta na takim portalu nie mam i po prostu zakładać nie będę bo słyszę od moich znajomych, że na tych czatach to tylko siedzą takie świry co tylko myślą o jednym

315

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Faceci zaniżają wiek mając ok 50 lat, bo wtedy przechodzą endropauzę (przekwitanie)
i  chcą sprawdzić się z młodszymi o 15-20 lat kobietami.

316

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A co mają zrobić kobiety w tym wieku? Niebawem się dowiem. Przysięgam, czuję się jak czterdziestka ostatnimi czasy.

317

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Kobiety w dojrzałym wieku mają popyt u młodszych o 20-30 lat mężczyzn. Serio!
Zbadałam to pewnym sposobem i wiem,że młodzi wolą dojrzałe kobiety, bo:
super kochanki, bezpieczny sex (nie grozi ciąża) bo kobiety nauczą sztuki kochania.
Wiem,że poprzewracało się wszystko w tym świecie...
A,że brak sexu -Niechcemisie? Rozumiem Cię... może kup wibrator, jak nie poznasz nikogo odpowiedniego? Zawsze lepiej coś, niż nic wink

318

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale z dojrzałą kobietą taki młody nie założy rodziny, będzie ją traktował jako nauczycielkę sexu, a nie poważnie jako pełnoprawną partnerkę, nie wyjdzie z nią nawet na miasto, żeby koledzy go nie zobaczyli i nie pytali czy to mama...:)

319

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Subtellna, mam już dwa wibratory i dildo, mogę robić orgie w pojedynkę.

Coś w tym jest, że niektórym młodym się wydaje, że dojrzałe kobiety mają nie wiadomo jakie doświadczenie, a to nie od wieku zależy, i że często patrzą na nie jak na mentorki, a namiętnością pałają do rówieśniczek smile
No ale... dojrzałe tak nie kapryszą chyba jak młode, gwarantują większa dyskrecję i nie lecą na hajs big_smile
Nie wiem, nie znam się, to Subtellna prowadzi tajne badania jakieś w tej dziedzinie big_smile Ależ mnie ciekawią Twoje metody badawcze...

320

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Więc badań c.d. smile
Młodzi faceci lubią kochać się z kobietami, które już nie mają okresu,
bo nie muszą się zabezpieczać. Ciąża nie grozi, a doznania niezapomniane,
nie takie jak przez gumkę tongue

321

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Chyba jednak nie każdy, jednak nie ma to jak młode ciałko, nawet z ryzykiem ciąży wink

322

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=niechcemisie]Subtellna, mam już dwa wibratory i dildo, mogę robić orgie w pojedynkę[/quote]

Ooo tak, a najlepsze, że one nie będą o siebie wzajemnie zazdrosne wink

323

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A czy faceci aż tak patrzą na ciałko? Raczej na ostry sex tongue
Jakie polecacie wibratory? Zepsuł mi się i potrzebuję dobrego, do extra doznań cool

324

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oj patrzą:) A później obgadują ; że ta to ma taaaki tyłek, a ta fajne piersi:) Widzą więcej niż nam się wydaje, tylko nie nam o tym mówią tylko kolegom przy piwie...

325

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=subtellna]Jakie polecacie wibratory? Zepsuł mi się i potrzebuję dobrego, do extra doznań cool[/quote]

Do ekstra doznań to jest ten We Wibe, masz 2 w 1... Albo do stymulacji punktu G