1

Temat: Lokata terminowa

Czy warto taką zakładać? Zastanawiam się nad odkładaniem pieniędzy na lokatę, bo tam przecież rosną pieniądze na niej złożone. Znalazłam taką ofertę [url]http://www.pocztowy.pl/indywidualni/oszczednosci/lokata_terminowa/[/url] i powiem, że ona wygląda całkiem okej i ma nawet ciekawą opinię. Co sądzicie?

2

Odp: Lokata terminowa

Ja mam konto w innym banku, w tym to chyba głównie emeryci żeby im kasa  z renty wpływała zamiast przynosił listonosz...

3

Odp: Lokata terminowa

Jak masz [url=http://www.banki-opinie.info/bnp-paribas-f19/igotowka-w-bnp-paribas-opinie-t1413.html] konto parbias [/url] to tam też mają często fajne oferty różnych kredytów. Akurat banku pocztowego wcale nie znam, ale dużo słyszałam, że się rozwija więc moze jest i dobry. Zawsze jak coś bierzesz czy podpisujesz w bankach to czytajcie co podpisujecie, żeby potem nie czuć się oszukanym:)

4

Odp: Lokata terminowa

Według mnie lepsze jest konto oszczędnościowe bo możesz  wypłacać pieniądze kiedy chcesz mój chłopak takie ma i był zadowolony. Jakie [url=http://www.tanie-konto.pl/tmobile/konto-tmobile/]opinie konto tmobile[/url] ma? Znacie? Ma może ktoś u was w rodzinie ?

5

Odp: Lokata terminowa

Lokaty są teraz zupełnie nieopłacalne.

6

Odp: Lokata terminowa

Czasem są jakieś krótkoterminowe, ale 2% to faktycznie trochę za mało...