76

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Sugerujesz, że Kalinka jest tak wiekowa...? big_smile

77

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

A to ja ich nie lubiłam... Ja bym najchętniej położyła się w leżaku z drinkiem w dłoni w jakimś ciepłym kraju.

78

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Poczytałabym jakąś ciekawą książkę...

79

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Zaszyłabym się w jakimś ustronnym miejscu w lesie, bez telefonu i maili,  i wreszcie miałabym spokój:)

80

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Rozlozylabym sie na lezaku nad ekskluzywnym basenem. Z czyms zimnym w rece do picia. mmm rozmarzylam sie:)

81

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Wyjechałabym gdzieś, gdzie nigdy nie pada:)

82

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Poleżałabym na plaży wink

83

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Trochę za zimno jednak, a w kurtce to wyglądałoby  nieco dziwnie;)
Ja poszłabym na jakiś wesoły film, bo ostatnio same nudy w Tv...

84

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Najchętniej poleżałabym w wannie z pachnącą pianą i wciągającą książką, bo same stresy ostatnio sad

85

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

A ja potańczyłabym przy fajnej muzyce, tylko o tej porze trochę za jasno, nastroju by nie było...

86

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Poszłabym spać... bo nie wyspałam się dziś dobrze, śniły mi się jakieś koszmary, egzaminy, podróż busem bez siedzeń...

87

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Anays, co się dzieje, że masz taki mix senny? big_smile

Ja poleżałabym na bieszczadzkiej łące. Właśnie rozpoczęłam trzytygodniowy urlop, ale w góry planuję jechać tylko na tydzień, bo nie wyrobiłam się z kilkoma innymi obowiązkami, przełożyli mi wizytę lekarską w sam środek mojego urlopu, ze względu na urlop lekarza, kończę pisać pracę dyplomową, mam audit w firmie, w którym chciałabym uczestniczyć jako obserwator. Jest jeszcze misja specjalna... po dziewięciu latach od uzyskania prawa jazdy uczę się jeździć big_smile

88

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Tak to jest jak się żyje na pełnych obrotach, ciągle są jakieś sprawy, to nawet w nocy nie ma spokoju... A sny podobno odzwierciedlają nasze dzienne przeżycia...
Dziś akurat miałam spokojniejszy sen - był tam jakiś wyjazd gdzieś z rodzicami, było bardzo miło i nawet mnie nie irytowali;)

89

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Wyjechałabym na urlop, chociaż tygodniowy....