1

Temat: Korzystacie z masaży?

Z pewnością pracujecie w pozycji siedzące i nie raz zaboli kręgosłup wink Korzystacie z masaży relaksacyjnych?

2

Odp: Korzystacie z masaży?

Szczególnie tych, ktory robi facet wieczorem ;]

3

Odp: Korzystacie z masaży?

Mnie by się przydał, na kregosłup szyjny od ciągłego schylania mnie boli

4

Odp: Korzystacie z masaży?

Polecam Wam masaż stemplami ziołowymi, który wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami, przyprawami. Stemple podgrzewa się, aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi całe ciało. W miarę jak stają się coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne.

Masaż ten ma na celu przywrócenie harmonii organizmu, pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi i limfy, rozluźnia mięśnie i poprawia sprawność ruchową. Jednocześnie zapewnia głęboki relaks. Skóra po zabiegu jest odpowiednio nawilżona natłuszczona, odzyskuje właściwy koloryt. Masaż ten polecany jest osobom zestresowanym, żyjącym w ciągłym napięciu, przemęczonym.

Fajna sprawa wink

5

Odp: Korzystacie z masaży?

Z profesjonalnych to ze dwa razy w życiu, to trochę za drogie zabiegi...

6

Odp: Korzystacie z masaży?

Można np. skorzystać z masaży w szkołach i na kursach masażu, potrzebują tam modeli i macie masaż za darmo:)

7

Odp: Korzystacie z masaży?

Masaże to najlepsza rzecz na świecie!!! Tylko musi je robić wykwalifikowana osoba. Ból kręgosłupa po takim masażu szybko znika i nie pojawia się długo. Warto, warto i jeszcze raz warto i nie tylko na kręgosłup, ale też bańkami chińskimi na cellulit, kamieniami relaksująco, masaż połączony z peelingiem i maską na ciało- cudo!
Pozdrawiam!

8

Odp: Korzystacie z masaży?

Ehhh, mnie by się przydał po dzisiejszym dniu...

9

Odp: Korzystacie z masaży?

Odnowię rozmowę:)
Ja chodziłam kiedyś na masaż do takiego niewidomego faceta z Lądka Zdroju - miał takie czucie nieziemskie, że po masażu wychodziłam jak nowo narodzona. Teraz od jakiegos czasu bujam się z myślą czy sama nie pójść na kurs masażu - nie dla kasy, ale dla własnej przyjemności i żeby móc obolałą czasem mamę masować.
Nawet we Wrocku rozglądałam się za kursami (tu m.in  i u Czamary, ale jeśli sie zdecyduję to pewnie na krótszy - po na pełną szkołę masażu to mnie nie stać czasowo).

10

Odp: Korzystacie z masaży?

polecam masaz z partnerem jest dużo opisane jaki na co i jak wykonywać i jakich olejkow uzywac na stronie olejkidomasazu.pl

11

Odp: Korzystacie z masaży?

Pewnie, że tak. Masaże są bardzo dobrym sposobem na pozbycie się wszelkich dolegliwości. Jedyne co mnie denerwuje to jest to, że niestety jest odwieczny problem z rejestracją. Nie wiem jak Wy, ale ja nigdy się nie umiem dodzwonić. Dlatego powstało rozwiązanie, na Booksy.net można przeglądać terminarz  masażysty, zapisywać się i zmieniać terminy wizyty. Rozwiązanie świetne, dobrze że dotarło też do nas smile

12

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja uwielbiam masaże. Do tego stopnia, że zafundowałam sobie ostatnio 3 dni w spa nad morzem! W Jastrzębiej Górze byłam, tutaj konkretnie:  , bo mają właśnie w ofercie program Świat Masażu, w skład którego wchodzi aż 5 różnych masaży. Normalnie to był czad. Jak bogini się tam czułam big_smile. Japoński masaż bambusami, masaż stóp, antystresowy masaż twarzy i dekoltu połączony z akupunkturą głowy, masaż biczami szkockimi i masaż sycylijski – intensywny, energetyczny masaż całego ciała, połączony z elementami strechingu. Z tego wszystkiego miałam okazję tam skorzystać i powiem Wam, że w życiu nikt nie zrobił mi jeszcze tak dobrych masaży.

13

Odp: Korzystacie z masaży?

na walentynki od mojego męzusia dostałam taki karnet do spa, no wam powiem się wykazał:) właśnie miałam masaż kamieniami jakiś nie pamietam tej nazwy ale bosko...oj odprężyłam sie i do dzis jakoś mi lepiej na ciel i duszy:) polecam każdemu

14

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja skorzystałam może 2 razy. Ogólnie czułam się po tym bardzo zrelaksowana i co jakiś czas bardzo odprężające. Myślę teraz o masażu z pomocą tych nagrzanych kamieni - liczę, że efekty będą zadowalające.


Masz nieruchomość, którą chciałbyś sprzedać? Szukasz biura, któremu chciałbyś powierzyć to zadanie? Jak je znaleźć, zobacz na  Usiądź a sprawy załatwią się same.

Ostatnio edytowany przez marysia12 (2015-07-02 22:46:35)

15

Odp: Korzystacie z masaży?

Korzystam z masaży leczniczych w Vitamasaż. Mam siedzącą pracę, więc generalnie ciągle narzekam na ból pleców. Na szczęście domowe wizyty masażysty znacznie zmniejszają ból. Każdy masaż przynosi ukojenie.

16

Odp: Korzystacie z masaży?

ja korzystam i chodze na takie które pobudzają krążenie i poprawiają przepływ limfy w ciele, żeby pozbyć się niedoskonałości. ostatnio moja masażystka mówiła mi o Elancylu Slim Design że podobno świetnie działa i wyniki są bardzo dobre. Dzisiaj jadę na miasto to pojadę zobaczyć jak to wygląda i może przetestuje na sobie, bo fajnie byłoby wzmocnić działanie masazów.

17

Odp: Korzystacie z masaży?

Ostatnio dostalam bon do salonu kosmetycznego i zdecydowalam sie wlasnie na masaż, bo co chwile zostaje po godzinach w pracy za biurkiem i plecy mnie bolaly. Nie spodziewalam sie cudów, ale taki masaz faktycznie przynosi ulgę i ukojenie. Bol zniknal a ja czuje sie meeeega odprezona smile robilam we wroclawskim salonie Coco-time smile pani masazystka chyba ma ręce, ktore leczą big_smile

18

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja raz/dwa razy w miesiącu chodzę na masaż smile

19

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja też  muszę się wybrać na masaż relaksujący...

20

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja ostatnio odkryłam masaż... TWARZY. Super sprawa. Wykonuje go. Taki zabieg to istna rozkosz!

21

Odp: Korzystacie z masaży?

Jak byłam kiedyś u kosmetyczki to robiła mi masaż twarzy - to było boskie smile

22

Odp: Korzystacie z masaży?

Zdarza mi się korzystać z masaży, głównie masażu klasycznego, bo daje bardzo szybko odczuwalne efekty. W Warszawie mają bardzo dobrych specjalistów od tego rodzaju masażu. Tutaj macie opis jak on działa  Samo wnętrze spa jest przyjemne w odbiorze a po takim masażu czuję się zrelaksowana jak nigdy wink

Ostatnio edytowany przez Tequila26 (2016-12-06 11:12:35)

23

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja przy każdej okazji korzystam. Teraz w czerwcu trochę więcej bo w salonie do którego chodzę była spora promocja. Próbowałam już z masażu świecą i tradycyjnego: . Teraz czas na kolejne smile

24

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja calymi dniami przesiaduję przy komputerze i często narzekam na bóle jednak masaży nie robie,bo nie ma mi kto go wykonać a na profesjonalizm mnie nie stac

25

Odp: Korzystacie z masaży?

[quote=marza12341]Ja calymi dniami przesiaduję przy komputerze i często narzekam na bóle jednak masaży nie robie,bo nie ma mi kto go wykonać a na profesjonalizm mnie nie stac[/quote]
Mnie masaże robi Mój Mężczyzna smile I jest lepszy od jakiegokolwiek profesjonalisty:)