26

Odp: Korzystacie z masaży?

Chodzę od czasu do czasu na masaże. Uważam, że lepiej wydać pieniądze na klasyczny masaż niż na lekarzy i lekarstwa kiedy kręgosłup bardziej zacznie dawać znać o sobie. Ważne jest żeby masaże były wykonane przez profesjonalistów. Ja mam taki salon
Good Time Day Spa   w Poznaniu do którego regularnie uczęszczam na masaż sycylijski na cztery ręce z użyciem świecy, gorącej czekolady i masła Shea. Coś wspaniałego na zmęczenie. Polecam

27

Odp: Korzystacie z masaży?

[quote=marza12341]Ja calymi dniami przesiaduję przy komputerze i często narzekam na bóle jednak masaży nie robie,bo nie ma mi kto go wykonać a na profesjonalizm mnie nie stac[/quote]

Możesz oddać się w ręce kogoś, kto dopiero się uczy i będzie na Tobie ćwiczył - może nawet gratis?

28

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja bym uważała z takimi propozycjami bo raz to może być dosyć dwuznaczne, dwa niebezpieczne dla zdrowia... A co jeśli ten ktoś coś zle naciśnie na kręgosłupie... Taki masaż to nie zabawa. Ja chodzę co prawda teraz na masaż rehabilitacyjny w Krakowie do i n ie odważyłabym się na powierzenie swojego zdrowia studentowi albo nawet jakiemuś kursantowi... Co innego, gdy taka osoba pdbywa praktyki pod nadzorem kogoś doświadczonego - przygląda się i ewentualnie pomaga. Czasem można dogadać sie wówczas na niższą stawkę niz normalni ale i tak nikt tego nie zrobi za darmo. Ludzie uczą się tego długo i nie dziwne ze oczekują zapłaty...

29

Odp: Korzystacie z masaży?

Masaże relaksacyjne swoją drogą, są dobre dla każdego. Ja jednak miałam bardziej uciążliwy problem z kręgosłupem i pomogła mi . Oprócz tego, że relaksujemy się masażami, powinniśmy zadbać o nasz kręgosłup. Nie ma szans by wykluczyć siedzący tryb życia, ale warto wprowadzić jakiś ruch. Choćby marsz do pracy zamiast samochodu. Jest wiele prostych sposobów by sobie pomóc, a jeśli problem jest wciąż uciążliwy, warto wybrać się specjalisty.

30

Odp: Korzystacie z masaży?

Korzystałam  z masaży leczniczych w Natural Medical i mogę potwierdzić ich skuteczność w przypadku schorzeń kręgosłupa. Miałam takie same na NFZ ale przysługuje ich tylko 10 na rok z tego co pamiętam, to strasznie mało więc dokupiłam sobie prywatnie bo naprawdę pomagają

31

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja korzystam tylko z relaksujących, ale wiem, że są też lecznicze, na różne dolegliwości.

32

Odp: Korzystacie z masaży?

Korzystam, jak najbardziej! Mam pracę biurową przed komputerem, a więc dzień spędzam głównie w pozycji siedzącej i niewiele się ruszam. Masaże to dla mnie nie tylko relaks, ale także sposób na poprawę kondycji skóry i wyszczuplenie ciała. Polecam serdecznie zabiegi, które dają nam nie tylko odprężenie, ale także poprawę wyglądu.

33

Odp: Korzystacie z masaży?

Korzystam jak najbardziej. Polecam zwłaszcza masaż tajski, chodzę często - to uczucie rozluźnienia, totalnego odstresowania i ogólna poprawa samopoczucia potem. Wspaniała sprawa. <3

34

Odp: Korzystacie z masaży?

Nie, ale myślę że przydałyby mi się wreszcie sad

35

Odp: Korzystacie z masaży?

Korzystam z masażu podciśnieniowego na cellulit, ujędrnienie , modelowanie sylwetki, dla mnie to rewelacja a efektu widać już w zasadzie po drugim zabiegu, polecam też osobom u których zatrzymuje się woda.

36

Odp: Korzystacie z masaży?

Ja chodzę na masaż raz na miesiąc,  że względu na bóle kręgosłupa.

37

Odp: Korzystacie z masaży?

Mam koleżankę, która uczy się masażu i trenuje na mnie