1

Temat: Macie czas na jedzenie w pracy?

Zauważyłam, że u mnie największym problemem jest to, że nie mam czasu na jedzenie w pracy. Przez to jem nieregularnie i fałdki rosną.

2

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

U mnie też się tak zdarzało, bo zawsze jest co robić, ale ostatnio jem i pracuję naraz, co trochę dziwnie może wygląda, ale  przynajmniej nie będę miała wrzodów żołądka...

3

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Przynoszę sobie 3 gotowe kanapki, więc zawsze znajdę te 2 minuty na zjedzenie każdej co parę godzin:)

4

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Dobry pomysł, tylko musiałabym je robić wieczorem, bo rano brak czasu, zawsze za późno się budzę...

5

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Nawet robiąc coś można pogryzać kanapkę, wszystko jest kwestią wprawy:)

6

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Mam czas, bo mam 30minutową przerwę obiadową w pracy. Nie jem w biurze i zawsze chodzę do restauracji. Pracuje na Wilanowie, w którym jest genialna restauracja [url]http://vilanova.pl/[/url] . Chodzę tam prawie codziennie i zawsze zamawiam obiad telefonicznie i przychodzę chwile przed tym jak go zrobią, żeby długo na niego nie czekać. Polecam szczególnie jeśli któraś z Was lubi kaczkę smile

7

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

[quote=lipstiq]Nawet robiąc coś można pogryzać kanapkę, wszystko jest kwestią wprawy:)[/quote]

A potem ta kanapka często ląduje w klawiaturze wink. A przynajmniej u mnie tak jest.

8

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Pracuję w domu ,to sama sobie reguluję jedzenie ,raczej staram się to raz dwa zrobić ,bo później muszę dłużej siedzieć jak mam dłuższą przerwę  .

9

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Nie za bardzo mam czas, ale w domu przygotowuje kanapki do których najczęściej potrzebna jest mi [url=http://profi.com.pl/pasty-konserwy/#p,szynka-z-kurczaka]szynka z kurczaka[/url], oraz sałata tak przygotowane kanapki są pyszne i zjadam je już na pierwszej przerwie w pracy.

10

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Też kiedyś pracowałam w domu, ale wtedy zbyt dużo czasu poświęcałam na przygotowanie posiłków. Chciałam mieć coś "na wypasie".

11

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja mam czas w pracy. To znaczy nie mam przerw jako tako. Jedzenie towarzyszy mi w wykonywaniu obowiązków.

12

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja na szczęście pracuje tak,że mam czas na jedzenie,zawsze o podobnej porze smile

13

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja staram się wygospodarować p o10 minut dwa razy w ciągu 8 godzin.

14

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Szybkie przekąski w czasie pracy można sobie zjeść nawet bez robienia przerwy:)

15

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Właśnie zjadłam banana jako szybki lunch:)

16

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja wyskoczyłam sobie do piekarni i kupiłam kanapkę. Na szczęście mamy taką możliwość.

17

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Można też zamówić coś z baru z dowozem

18

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Właściwie to zjedzenie czegoś dużo czasu nie zajmuje. To tylko kilka minut. Więcej czasu zajmuje przygotowanie posiłku, zamówienie go, posprzątanie po nim.

19

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Najlepiej mieć jakąś gotową sałatkę albo kanapki

20

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

zazwyczaj nie mam. ale czasem coś zamawiam

21

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja mam w pracy 3 przerwy. Dwie po 10 i jedną 20 minut. Te dwie mniejsze to tak raczej na jogurcik albo na papierosa wykorzystuję ;P
A na dużej lubię zjeść coś na ciepło. Żeby było szybko i smacznie, to kupuję gotowe zupy. Ale nie w proszku czy chińskie badziewka, tylko takie fajne, domowe zupy z warzywami i wkładką miesną. Dzisiaj o 12-tej [url=http://profi.com.pl/zupy/#p,zurek-z-kielbasa-wieprzowa] żurek : )[/url]

22

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

[quote=Mariella]Najlepiej mieć jakąś gotową sałatkę albo kanapki[/quote]

Przecież wszystko można samemu przygotować dzień wcześniej. Ja tak zawsze robię, przynajmniej wiem co jem.

23

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja sobie sama coś tam do jedzenia szykuję a jak nie mam czasu to kupuję boxa z salad story na obiad, mamy niedaleko ich lokal więc wpadam szybko i zjadam w przerwie obiadowej, moożna się spokojnie tym najeść smile

24

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Kanapki bywają niezastąpione. Można zjeść szybko, nie brudzą, nie trzeba po nich myć naczyń, łatwo je zapakować i przechowywać, nie trzeba uważać, żeby nie stłuc i nie rozlać. Wygodne i sycące.

25

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

A ja mam czas na jedzenie, bo nie mamy w pracy sztywnych ram, że jak się spóźnimy 2 minuty z przerwy, to jesteśmy zwolnieni. Ale przeważnie po prostu zamawiamy jedzenie, głównie w Hell's Chickens [url]http://hellschickens.pl/landing[/url] Jeśli jesteście z Warszawy, to pomyślcie o zamawianiu do pracy jedzonka, bo jest szybko i zdrowo - kurczaki mają pierwsza klasa.