1

Temat: Kreowanie wizerunku

Jeżeli pragniesz odkryć swoje atuty, nauczyć się jak pokazać siebie i swoje najlepsze wartości światu przyjdź na warsztaty skierowane do kobiet, które pragną realizować swoje plany osobiste, zawodowe, a jednocześnie wyglądać pięknie i stylowo, w każdej sytuacji. Cykl składa się z 7 trzygodzinnych spotkań - tematy:

    Analiza kolorystyczna i analiza sylwetki.
    Ćwiczenia praktyczne i indywidualne porady stylisty.

    Nieśmiałość i stres z nią związany.
    Co stres ma do wizerunku i jak inni widzą Cię kiedy się stresujesz
    Jak poradzić sobie ze stresem - przedstawienie technik
    Krótka medytacja - technika oddechu i głosu.

    Komunikacja niewerbalna.
    Czym jest mowa ciała i co może o nas powiedzieć?
    Omówienie istoty postawy człowieka.
    Omówienie podstawowych pojęć w Komunikacji niewerbalnej: wzrok, gestykulacja, mimika, praktyczne ćwiczenia… akceptacja.

    Jak Cię widzą? czyli strój, makijaż, fryzura i jak to wszystko połączyć
    Dress code - czym jest i gdzie obowiązuje.

    Podstawowe typy sylwetek kobiecych - którą jesteś? Ćwiczenia praktyczne.
    Jak odpowiednio dobierać makijaż.
    Jak odpowiednio dobierać fryzurę.

    Kreowanie wizerunku w praktyce - jak chcesz być postrzegana.
    Wizja - kim chcę być.
    Moje mocne strony.
    Nastawienie do świata - jakie są moje wartości, jak bardzo znam siebie?

2

Odp: Kreowanie wizerunku

Mnie szczególnie interesuje komunikacja niewerbalna, chciałabym właśnie nad tym u siebie popracować

3

Odp: Kreowanie wizerunku

Warto poznać gesty i zachowania, które są odbierane w określony sposób przez otoczenie, wtedy można nimi kierować tak, żeby wywołały pożądany efekt

4

Odp: Kreowanie wizerunku

mnie by interesowało jak poradzić sobie ze stresem,jak odpowiednio dobrać makijaż

5

Odp: Kreowanie wizerunku

[quote=Scarabea]Warto poznać gesty i zachowania, które są odbierane w określony sposób przez otoczenie, wtedy można nimi kierować tak, żeby wywołały pożądany efekt[/quote]
Zobacz sobie na [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/efektywna-komunikacja-interpersonalna-z-elementami-inteligencji-emocjonalnej-2017-01-12-warszawa.html]to szkolenie[/url]. Myślę, że na takich spotkaniach nakierowują właśnie na elementy, o których piszesz i które faktycznie warto znać smile

6

Odp: Kreowanie wizerunku

Odpowiednie szkolenia to podstawa w dzisiejszych czasach !

7

Odp: Kreowanie wizerunku

Ja najbardziej odbieram niewerbalne sygnały od drugiej osoby, więc sama staram się nad nimi panować, żeby ktoś ich nie odczuł;)

8

Odp: Kreowanie wizerunku

Dzisiaj człowiek często jest wykreowany przez siebie nie tylko w relacjach bezpośrednich, ale też na fb, itp. Poznajemy więc tak naprawdę 2 oblicza tej samej osoby...

9

Odp: Kreowanie wizerunku

Warto porozmawiać o tym ze specjalistą, który doradzi, jak się prezentować w ważnych dla nas sytuacjach.