26

Odp: słodycze

i jaki zachwyt - bo słodycze wywołują zachwyt nie tylko u mnie ale i u dzieciaków też

27

Odp: słodycze

Niestety, u mnie syn też uwielbia słodycze.
A dentysty już nie za bardzo...

28

Odp: słodycze

w tej sprawie dogadałabym się z Twoim synem tongue
jak mam iść do dentysty to czuję skurczę brzucha już tydzień przed wizytą tongue

29

Odp: słodycze

Mnie przestaje boleć zawsze jak już się umówię na wizytę...

30

Odp: słodycze

he he he niezłe sposoby , dziecko jak dziecko - ale dorosły mężczyzna jak potrafi się użalać , ze boli go ząb - gorzej niż dziecko bo marudzi i marudzi

31

Odp: słodycze

de3ntysta sadysta, brrrrrrrrrrr tongue chyba Go nikt nie lubi tongue

32

Odp: słodycze

Znam takich co lubią. Ale dla mnie to jest niewyobrażalne.

33

Odp: słodycze

Ja lubiłam dentystę do czasu "wypadku " z Ósemką....a tak przy okazji to z moja małą muszę pójść do dentysty,póki ma zdrowe....moja chrześniaczka ma dwa latka i zeby z tyłu czarne,dziurawe.....masakra

34

Odp: słodycze

Ja swojemu odkąd skończył 3 latka zaczęłam już kolorowe plomby wstawiać. Jaką miał radochę. A ząbki naprawdę dłużej wytrzymują, jak są leczone. Te mleczne oczywiście.

35

Odp: słodycze

ja ze swoim też chodzę już drugi raz byłam ma 5 lat i... została mu jedna dziurka ale  -ostatnio to nawet nagroda nie pomogła i nie chcę go wystraszyć więc dopoki nie boli ... odstawiamy na bok temat dentysty

36

Odp: słodycze

A ja właśnie chodzę, żeby dziurka była mała i nic nie bolało. Bo tak go nie wystraszę...

37

Odp: słodycze

a ja postanowiłam odłożyć słodycze na bok big_smile
ze względu na problemy z cerą...

38

Odp: słodycze

Ale słyszałam,że jesli chodzi o żęby to dziedziczy się w genach...jeśli ktoś ma silne to nawet jedząc słodycze im nie zaszkodzi...

39

Odp: słodycze

[quote=angelcity89]a ja postanowiłam odłożyć słodycze na bok big_smile
ze względu na problemy z cerą...[/quote]


mi keidys dermatolog kazała odstawić słodycze i ostre potrawy - nie odstawiłam tongue i nie żałuje tongue

40

Odp: słodycze

mi właśnie dermatolog nakazał odstawić... i muszę go w końcu posłuchać tongue

41

Odp: słodycze

ja na szczęście nie mam problemu z cerą po słodkościach smile

42

Odp: słodycze

[quote=justyna]ja na szczęście nie mam problemu z cerą po słodkościach smile[/quote]
ja też nie i futruję za .... trzech

43

Odp: słodycze

ja nigdy nie zauważyłam zależności między tym ile zjem czekoladki, a cerą...

44

Odp: słodycze

a ja niestety zauważam... sad i bardzo na tym cierpię... sad

45

Odp: słodycze

Współczucia, ja zauważam tylko brak czekolady w szafce. Nie wiem jak mogłam do tego dopuścić sad

46

Odp: słodycze

[quote=pinkmause]Współczucia, ja zauważam tylko brak czekolady w szafce. Nie wiem jak mogłam do tego dopuścić sad[/quote]


oj tez tak mam tongue

47

Odp: słodycze

a cukierki czekoladowe jakie lubicie ... michałki ja uwielbiam, albo sliwki w czekoladzie - tylko te prawdziwe

48

Odp: słodycze

kasztanki, michałki, śliwki i trufle - oj dużo tego...

49

Odp: słodycze

michałki, mordoklejki big_smile

50

Odp: słodycze

....... trudne pytanie big_smile
kasztanki... nie znam innych nazw sad
ale na pewno michałki nie są na pierwszym miejscu wink