26

Odp: Rossmann

Generalnie Rossmann jest dobrze zaopatrzony. Mam obok domy duży, w którym kupie wszystko, czego dusza zapragnie smile

27

Odp: Rossmann

I fajne konkursy robią, wygrałam kiedyś chusteczki nawilżające Neutrogena i zestaw Sensodyne (płyn, pasty, szczoteczka).

28

Odp: Rossmann

faktycznie, nie można narzekać ani na zaopatrzenie ani na jakość

29

Odp: Rossmann

Lubię tam kupować, mają logicznie poukładane produkty w działach:)

30

Odp: Rossmann

[quote=Finao]Lubię tam kupować, mają logicznie poukładane produkty w działach:)[/quote]

U mnie ostatnio było przemeblowanie i poczułam się jakby mnie ktoś z domu eksmitował xD

31

Odp: Rossmann

Uważajcie na fałszywą promocję na profilu Rossmann Polska (to nie jest oficjalny fanpage sieci).
-40% na wszystko wink a podając numer telefonu włączacie usługę, która kosztuje 18 zeta tygodniowo smile
Wyrażacie zgodę na otrzymywanie sms-ów kosztujących 5 zł netto 3x w tygodniu (6,15 z VAT).
Kasują posty i blokują osoby, które przestrzegają innych. Regulaminu nie da się odczytać od razu, tylko dopiero przy podawaniu nr telefonu, który jest wymagany, ponieważ jedna osoba może otrzymać tylko jeden kupon.

[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/10629641_742593895788118_1294776936097629022_n.jpg?oh=070ce37fe2f2a33f7f89a3a23019317a&oe=54E7BA46[/img]

32

Odp: Rossmann

A prawdziwy Rossmann coś z tym robi? Przecież posługują się ich nazwą!

33

Odp: Rossmann

Za to w prawdziwym Rossmannie ostatnio była świetna promocja kosmetyków kolorowych 1+1. Drugi tańszy produkt (lub w tej samej cenie) otrzymywało się za darmo big_smile

34

Odp: Rossmann

[quote=Czerwona_Sonia]Za to w prawdziwym Rossmannie ostatnio była świetna promocja kosmetyków kolorowych 1+1. Drugi tańszy produkt (lub w tej samej cenie) otrzymywało się za darmo big_smile[/quote]

Na szczęście udało mi się powstrzymać przed zakupami big_smile Za to i tak wpadły dwa lakiery, ale zafundowane przez chłopaka big_smile

35

Odp: Rossmann

Oficjalny komunikat Rossmanna:

"Firma Rossmann (...) informuje, że w żaden sposób nie jest powiązana z serwisem internetowym (...) umożliwiającym poprzez wysłanie SMS pobranie kuponu zniżkowego uprawniającego do dokonywania w sklepach Rossmann SDP zakupów z 40% rabatem.  Spółka Rossmann SDP nie prowadzi takiej akcji promocyjnej.

Jednocześnie informujemy, że profil na portalu społecznościowym Facebook o nazwie „Rossmann Polska” jest fikcyjny. Został założony bez zgody i wiedzy firmy Rossmann SDP sp. z o.o. Wszystkie zamieszczane tam informacje są nieprawdziwe.

Rossmann SDP podkreśla, że wszystkie organizowane przez niego konkursy i promocje prezentowane są tylko i wyłącznie w gazetkach promocyjnych, magazynie „Skarb”, na portalu Rossnet.pl, a także w nowo otwieranych drogeriach. (...) "


Warto zapamiętać, że promocje Rossmanna zawsze są podawane na ich stronie internetowej, a nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś się pod nich podszywa. Jakiś czas temu chodziło o vouchery.

36

Odp: Rossmann

Dziwne że nie procesują się z nimi o naruszenie wizerunku firmy i bezprawne wykorzystanie znaku towarowego ...

37

Odp: Rossmann

Właśnie. Czyżby jednak mieli z nimi coś wspólnego? wink Szkoda tylko osób, które stracą trochę z konta, zanim uda im się zorientować i wyłączyć usługę.

38

Odp: Rossmann

Skorzystałyście z promocji na kosmetyki kolorowe 1+1? big_smile

39

Odp: Rossmann

Nie, ale wczoraj skorzystałam z kilku gazetowych promocji i jeszcze upolowałam Etaxil w fajnej cenie na tej półce z wyprzedażami.

40

Odp: Rossmann

Dla mnie na e-mail przychodzą takie niby okazje z Rossmanna.

41

Odp: Rossmann

Nie subskrybuję, mam też dobrą ochronę antyspamową, a ceny ogólne znam, więc nie nabieram się na żadne promocje z żadnego sklepu. To tylko na początku, kiedy zaczynałam sama kupować sobie kosmetyki, nie zwracałam na takie rzeczy uwagi.

42

Odp: Rossmann

Też mam subskrypcję, ale ostatnio rzadko korzystam z jakiś promocji. Mam zbyt duże zapasy kosmetyków, żeby wydawać pieniądze na kolejne.

43

Odp: Rossmann

Nagromadziłaś? tongue Ja kupiłam sól do stóp, bo nie miałam, więc zakup uzasadniony, Etiaxil, którego nigdy nie próbowałam, więc jestem rozgrzeszona, olejek do włosów - nigdy nie stosowałam żadnego, a bardzo chcę spróbować, płatki bawełniane, bo się kończą, więc i tak trzeba było, dwa mydełka, a to chyba nie grzech, mimo, że mam zapas i przyznaję, że spray do włosów mam przy końcu jeden, a drugi cały i mimo to kupiłam trzeci, więc tu już nie mam dla siebie usprawiedliwienia, a od regału z pomadkami ochronnymi trzeba było mnie odedrzeć siłą. Mam całą kosmetyczkę pomadek ochronnych i błyszczyków, bo to mój nałóg jest. Przyjaciółce udało się sprowadzić mnie na ziemię i nie kupiłam żadnej.

44

Odp: Rossmann

Noooo takie klientki to się ceni big_smile
Tyle chomikujesz, tylko podziwiać tongue

45

Odp: Rossmann

Oj tam, nie nabijaj się big_smile Przecież oprócz spray'u do włosów z niczym nie przesadziłam tongue Poza tym jestem z niego zadowolona, używam od dwóch dni, ale efekt jest natychmiastowy.

46

Odp: Rossmann

Kupiłaś: sól do stóp,  olejek do włosów,  płatki bawełniane, dwa mydełka(na zapas), spray do włosów (pomimo,że masz zapas). Następnym razem jak pójdziesz bez przyjaciółki, to kupisz błyszczyki i pomadki-też na zapas big_smile

47

Odp: Rossmann

Oj takie kupowanie na zapas najgorsze...
ostatnio liczyłam ilość moich peelingów i balsamów do ciała...
przeraziłam się...

48

Odp: Rossmann

Właśnie uświadomiłam sobie,że muszę posegregować kosmetyki i może 1/3 wyrzucić tongue

49

Odp: Rossmann

Diabela, zużyjesz tongue

Ja używam pomadki, żelu pod prysznic itp. itd. w zależności od nastroju. Nie potrafię poprzestać na jednym. To tak, jakbym miała mieć tylko jeden lakier do paznokci w tylko jednym kolorze.
Mydełek już dawno nie ma, prawie dwa następne już zużyłam, spray jest ostatni napoczęty, olejek w trakcie.

Ostatnio zaopatrzyłam się w Rossmannie w szczotkę naturalną.

50

Odp: Rossmann

Zdecydowanie lubię zakupy w rossmannie, nie raz mają o wiele tańsze produkty niż gdzies indziej.
Do tego nie raz maja fajne promocje, tak jak choć by ta ich ostatnia na 49%
A z tego co czytam, oj wiele dziewczyn na tym korzysta