1

Temat: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Witam. Może ktoś z Was mógłby mi doradzić jaki podkład powinnam wybrać jeśli mam cerę mieszaną? Większość podkładów, które używam waży mi się na skórze [po kilku godzinach zwłaszcza na czole. Efekt jest niestety nie estetyczny. Próbowałam nawet używać na podkład pudru matującego transparentnego i nie było znacznej poprawy. Znacie jakieś dobre i sprawdzone podkłady oczywiście w miarę w przystępnych cenach?

2

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Może za grubo nakładasz?
Ja polecam Toleriane Teint  La Roche Posay

3

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Nie, za grubo nie nakładam. Po prostu przez przetłuszczanie się cery podkład się waży sad Nie słyszałam o tej firmie, zaraz sobie zobaczę co to za cudeńko.

4

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Polecam nie tani ale bardzo dobry Vichy Dermablend

5

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

A może ktoś zna jeszcze jakieś dobre podkłady trochę tańsze?

6

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Tańsze są zawsze gorszej jakości nie oszukujmy się...

7

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

A drogie są nie na każdą kieszeń niestety. Może akurat ktoś używa jakiś tańszych i dobrych podkładów, które mógłby polecić przy takim problemie.

8

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Może coś z produktów aptecznych?

9

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Apteczne nie za koniecznie, bo one za bardzo wysuszają skórę. Nie polecam. Ja również miałam ten problem i zakupiłam sobie podkład . On świetnie pokrywa i dotlenia skórę. Sprawia, ze skóra wygląda na zmatowioną, ale ja dla wzmocnienia efektu używam jeszcze pudru w kamieniu w miejscach gdzie ta skóra się przetłuszcza najbardziej i dodatkowo w tych miejscach utrwala podkład. I tak przez cały dzień makijaż wygląda świetnie smile.

10

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Wypróbowałam już wiele różnych podkładów (niestety ja też mam cerę mieszaną) i muszę przyznać, że żadna różnica, czy podkład jest za stówę (np. z Vichy) czy za za dwie dychy (np. Eveline). Po godzinie moja cera już wygląda jakby była z wosku. Najlepszym pomysłem jest po prostu noszenie przy sobie bibułek matujących.

11

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

bibułki matujące to dobre rozwiązanie, z tańszych podkładów np. Eveline ma niezłą bazę tak zwany krem BB do mieszanej cery, trzyma mat tak mniej więcej do 4 albo 5 godzin, wiem, nie każdego to satysfakcjonuje, dlatego można też na podkład dawać puder mineralny matujący, całkiem przyzwoity i niedrogi ma w ofercie Rimmel

Ostatnio edytowany przez Marwena (2015-05-16 23:11:49)

12

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

A co używasz pod podkład? Masz dobrze dobrany krem ?
Może bazę ?

13

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

może revlon?

14

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja wybrałam bb, bo mniej obciąża buźkę  i zdecydowanie był to dobry wybór, spróbuj sobie wink

15

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja proponuję podkład balansujący naszej polskiej firmy Mariza. Od kiedy go pierwszy raz zastosowałam to jestem w nim zakochana. On jest cudowny do cery mieszanej, bo zmatuje tłustą cerę i nawilży suchą. Ja kupuję go zawsze w sprawdzonym sklepie online:

16

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

ja jestem wierna tylko w zasadzie dwóm markom - vichy i lancome, ja mam skórę suchą wieć konkretnego podkładu Ci nie polecę ale nigdy nie mialam zadnych kłopotów z cerą stosując podkłady tych firm, a wiele innych mnie uczulało, przesuszało itp.

17

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

mi się bardzo dobrze sprawdza superstay better skin od maybelline. trwały, dobrze kryje i świetnie się nakłada:)

18

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Koleżanka, która ma cerę mieszaną używa głównie boujrois healthy mix i dr irena eris provoke matt. Wcześniej przetestowała wiele innych podkładów i w ogóle się nie sprawdziły.

19

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja również mam cerę mieszaną i przyznam, że też jeszcze nie trafiłam na podkład, który by się na niej nie ważył sad Próbowałam podkładów tanich i droższych, matujących i nawilżających i efekt zawsze jest ten sam. Również nie pomaga nałożenie fluidu na krem lub bazę. Dlatego zrezygnowałam z używania podkładu, moja cera jest dzięki temu gładsza i ma mniej niedoskonałości smile

20

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

ja uzywam bazy matującej pod podkład , mam aktualnie od 3 tygodni nową od golden rose MAKE-UP PRIMER MATTIFYING&PORE MINIMISING z opakowaniu z pompką, u mnie sprawdza się bardzo dobrze, bo ma lekką formułe, pochłania nadmiar sebum, ja mam stale problem ze strefa T i ta baza idealnie się nadaje.

21

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

U mnie sprawdza się Revlon colorstay smile

22

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Z cerą mieszaną zawsze jest problem, bo to jednak i sucha i sie błyszczy.
Tu niestety trzeba będzie przetestować kilka różnych, no i zainwestowac w dobry krem do twarzy

23

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

[quote=CarmillaTe]U mnie sprawdza się Revlon colorstay smile[/quote]

Koleżanka, która ma podkład z Revlon, mówi, że jest okropny. Tworzy efekt maski na twarzy.

24

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Wiesz jak pracujesz z ludźmi to niestety ale wygląd jest bardzo ważny. Wiesz że wystarczy tylko kilka sekund żeby ocenić osobę po wyglądzie? smile Ja pracuje z klientem bezpośrednio i nawet w dress codzie mamy zapis że musimy mieć lekki i neutralny makijaż smile Ja używam podkładu z loreala tego z serii Infallible i do tego jakieś delikatne cienie i róż. Szminki jako tako nie używam, częściej błyszczyki lub jakieś takie nawilżające o lekkim połysku smile

25

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Moniczka a w jakiej firmie pracujesz? Niedługo będę zmieniać pracę i wydaje mi się, że będę musiała spełnić pewne standardy jeśli chodzi o wygląd. W obecnej firmie, w której pracuje nie zwracali na to uwagi, bo było to małe biuro i nie mieliśmy kontaktu z klientami. Niedługo będę mieć kontakt  z kluczowymi klientami firmy i chciałabym być dobrze odbierana przez tych klientów, a także przez szefa. Mogłybyście mi napisać jak powinien wyglądać makijaż do pracy? Na co dzień używam tylko podkładu i mascary. Co sądzicie o takim rozświetlaczu  ? A może do tego jeszcze bronzer?