1

Temat: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Mam problem z wymyśleniem prezentu dla przyjaciółki, która właściwie wszystko ma.
Także odpadają wszelkie sprzęty i inne cuda, które mają być użyteczne. Nie lubi czytać. Ma wszystkie płyty ulubionych wykonawców. Po prostu brak mi pomysłu. Ratujcie!

2

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Nie wspominała nigdy mimochodem, że coś planuje, coś by chciała lub coś jej się spodobało?
Ja mam niezawodny sposób na prezenty - słucham opinii i zapamiętuję je. Przykładowo, podczas przeglądania sieci albo spaceru, zakupów czy jakiejkolwiek innej okazji, jeśli przyjaciółka zachwyci się czymś, rzuci tekst typu "Ale fajne!", gdzieś tam mi się ta wiadomość o jej gustach koduje. W taki sposób dowiaduję się, co ludzie lubią i potem z tego wybieram.

3

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

I to jest chyba najbardziej sensowne rozwiązanie - słuchać co tam może się tej osobie spodobało, o czym marzy itp. A jeśli to nadal nie skutkuje, to może najlepiej byłoby wybrać się po kartę podarunkową?
Można je kupić właściwie w każdej sieciówce odzieżowej czy w księgarniach. Widziałam też, że kosmetyczki mają takie coś u siebie w ofertach niekiedy. Na przykład taki gabinet Kosmetyczny Wyspa Piękna we Wrocławiu wprowadził coś takiego. Musiałabyś zobaczyć jak w ogóle wygląda realizacja takiej karty podarunkowej, ale moim zdaniem to w twoim przypadku jedyna opcja.

4

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ja osobiście uwielbiam karty podarunkowe. Gotówka jest naprawdę super, ale dawanie jej znajomym to tak jakoś nie bardzo wypada, nie? Co innego rodzice dzieciom. Z kopertą do przyjaciółki nie wyskoczysz big_smile Pomyślałaby, że jałmużna big_smile
Karta podarunkowa to moim zdaniem jeden z najlepszych prezentów. Może i nie jest jakiś super oryginalny, ale na pewno zawsze trafiony i zawsze cieszy.

5

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Dla kogoś, kto ma wszystko, zawsze można kupić jakiś miły dla oka, dekoracyjny bibelot, typu przycisk do papieru, który postawi sobie na biurku i  będzie jej przypominał o przyjaciółce:)

6

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Karnet na relaksacyjny masaż - oczywiście  przez przystojnego masażystę:)

7

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Nie zgodzę się, że najgorsza, bo najgorszy prezent to taki, którego ktoś nie chce i który się nie spodoba obdarowanemu. To kwestia indywidualna, bo ja na przykład lubię bony, lubię też gotówkę. Nie lubię silić się na uśmiech, kiedy dostaję coś, czego nie chcę, zwłaszcza jeśli ktoś, od kogo to dostałam chciałby, żebym miała to czasami na sobie albo na półce/ścianie w pokoju. Na szczęście zwykle podobają mi się rzeczy, które dostaję... zwłaszcza bony smile

8

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Kobieta chyba zawsze będzie zadowolona jeśli dostanie karnet na jakiś zabieg kosmetyczny itp. Z jednej strony nie zawsze stać nas na częste wizyty u kosmetyczki czy masażysty, a z drugiej nawet jeśli na stać to nie próbowaliśmy jeszcze wszystkiego smile Dlatego ja proponuję zakup zaproszenia do studia masażu, ale nie na zwykły klasyczny masaż

9

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Karnet na jakiś fajny zabieg to rzeczywiście bardzo dobry pomysł.

10

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ten masaż tajski to moim zdaniem świetny pomysł. Sama regularnie korzystam z takiej formy relaksu i regeneracji i zawsze czuję się po nim doskonale. Moim zdaniem tego rodzaju  "upominek" np. w postaci jakiegoś karnetu, to bardzo ciekawa opcja.

Ostatnio edytowany przez Darria (2015-11-26 23:48:01)

11

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ja mam jedną bardzo dobra przyjaciółkę i zastanawiam sie co mogłabym jej podarować na święta. Myślałam o wizycie w SPA ale sama mnie ubiegła i już sobie zarezerwowała termin. Teraz po głowie chodzi mi biżuteria wysadzana kamieniami szlachetnymi . Co o niej sądzicie? Według mnie jest bardzo elegancka i będzie pasowała do mojej koleżanki. Z resztą ona lubi takie rzeczy.

Ostatnio edytowany przez nikusia13 (2015-12-15 17:13:36)

12

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Może kup jej coś do mieszkania? Jakiś stylowy dodatek? widziałam całkiem ładne lampy albo krzesła. Można coś wymyślić smile

13

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Krzesła w prezencie dla przyjaciółki to raczej nie tongue Nie wiem jak Wy, ale wnętrze wolę sama urządzać. Trochę mi przykro, kiedy ludzie nie widzą potem na ścianach i półkach przedmiotów, które od nich dostałam w prezencie, a które zupełnie nie pasują sad

14

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Jak dobrze kogoś znamy to może być coś z biżuterii np.

15

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

To kiedy dostanę od Ciebie diamentową kolię? smile

16

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Sprawdź na stronie, może znajdziesz jakąś inspirację. Znalazłam tu kilka fajnych pomysłów na prezenty gwiazdkowe. A może po prostu zabierz koleżankę do spa na jakiś fajny zabieg?

17

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Może coś z ubrań?
Zobacz sobie jest bardzo duży fajnych jakościowo ubrań, a taka fajna spódniczka czy też spodnie na pewno się w szafie każdej kobiety przydadzą:)
Tak sobie myślę, że to może być dobry pomysł na prezent.

18

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ubranie to faktycznie dobry pomysł na prezent. Oczywiście jeśli znamy rozmiar przyjaciółki i jej gust.

19

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ja bym wolała dostać jakiś pachnący kosmetyk:)

20

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

A może koszulka z nadrukiem jej dziecka lub ulubionego zwierzaka? Znajoma coś takiego dostała

21

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Jeśli wszystko ma to wykup jej zabiegi w SPA ,żadna kobieta nie odmówi takiego prezentu

22

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ja ostatnio jako prezent otrzymałam zaproszenie do restauracji. Miło było posiedzieć z przyjaciółką. porozmawiać i powspominać czasy kiedy miałyśmy więcej czasu na nasze spotkania. Oceniam to jako idealny prezent. Fajnie było wyskoczyć w to klimatyczne miejsce jakie wybrała. Zjadłyśmy przepyszny obiad i uraczyłyśmy się na koniec pyszną szarlotką z lodami.

23

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Zabrałabym ją do sklepu ,żeby sobie sama wybrała prezent ,wiem ,że to nie będzie niespodzianka ,ale lepsze to niż nietrafiony prezent

24

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

ja mam akurat z brw tylko ze skompletowałam ten zestaw roccoco z ćmielowa - bardzo fajny. Nie widzę go za bardzo ale mają jeszcze inne modele. Zobacz sobie  bardzo fajny jest ten zestaw golf smile Mi najbardziej smakuje herbata w porcelanie i to takiej cienkiej smile

25

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Całkiem niezły pomysł z tą porcelaną smile Niestety moja znajoma już jeden zestaw ma i nie często z niego korzysta. Dlatego na urodziny chcę jej kupić coś innego. Myślałam o zegarku z  [url]https://dolinski.pl/zegarki-festina/festina-nowosci.html[/url] Widziałam, ze jest sporo nowości a moja przyjaciółka uwielbia modę i stylowe dodatki. Myślę, że ucieszyłaby się z zegarka.