1

Temat: Świąteczny makijaż

Macie już pomysł jak się umalujecie na świąteczną kolację? Ja zawsze robiłam szybki (żeby nie napisać byle jaki) makijaż. W tym roku jednak chciałabym wszystkich zaskoczyć swoim wyglądem. Schudłam dość dużo, zmieniłam fryzurę i marzy mi się jakiś ładny makijaż. Polecicie coś? Jakich kosmetyków warto użyć? Póki co upatrzyłam sobie pędzle Nanshy i cienie do powiek. Nie wiem jednak jak zrobić konturowanie, czy użyc rozświetlacza czy lepiej nie. Jak radzicie?

2

Odp: Świąteczny makijaż

Makijaż koniecznie musi być z rozświetlaczem, a nawet z lekkim brokatem, w końcu to pora wieczorna:)

3

Odp: Świąteczny makijaż

U mnie w takim makijażu zazwyczaj króluje złoto z domieszką brązu smile Wiele kobiet stawia też na czerwone usta, ale u mnie ten kolor się nie sprawdza.

4

Odp: Świąteczny makijaż

"Sporo zależy od tego jaki wybierzesz strój i jaki masz typ urody. U mnie, podobnie jak u Iwony będzie w tym roku kolorystyka bazująca na ciepłych brązach i złocie. W użyciu będzie podkład (warto zainwestować coś co wytrzyma cały wieczór bez poprawek i świąteczna życzenia wink, u mnie infallible loreala w wersji matującej ), cienie i kredka 3 rodzaje brązów plus złoto (prezent mikołajkowy od przyjaciółki), ekstremalnie wydłużający tusz do rzęs, co by powalać spojrzeniem – tu szukam ideału – pomocy!) i róż w kamieniu. Z konturowaniem nie mam doświadczenia i chyba zdam się na klasykę, bo nie chce przesadzić. W temacie roświetlacza, hm, ciężko doradzić.
A jak z paznokciami robicie? Bo nie wiem czy myśleć od razu o imprezie sylwestrowej i czy to wytrwa w ogóle tyle czasu."

5

Odp: Świąteczny makijaż

może jakieś metaliczne cienie? złoto zawsze dobrze wygląda w blasku świec i lampek choinkowych smile

6

Odp: Świąteczny makijaż

Maxineczka dodawał tutorial ze świątecznym makijażem - [url]https://www.youtube.com/watch?v=Vj9S6yw2Fkg[/url] . Nie wiem jak Wy, ale ja mam zamiar go wypróbować.

7

Odp: Świąteczny makijaż

Ja lubię brązy - więc wybrałabym brąz rozświetlony lekko złotem smile Jednak wszystko jest zależne od Twojego typu urody .... według mnie najważniejsze to nie przesadzić, makijaż powinien komponować się z całością, nie może ,,krzyczeć" smile Natomiast perfekcyjnie wykonany naturalny makijaż to prawdziwa sztuka smile

8

Odp: Świąteczny makijaż

Koniecznie wypróbuj puder rozświetlający  Takie rzeczy niby niewiele dają, ale jednak różnicę widać. Mnie taki puder odejmuje z dziesięć lat tongue

9

Odp: Świąteczny makijaż

W święta przede wszystkim zrezygnowałabym z widocznej szminki na ustach, bo nie chciałabym martwić się o to, ze zetrze się podczas jedzenia czy że będzie zostawać na szkle. Postawiłabym bardziej na oczy.

10

Odp: Świąteczny makijaż

Szczerze mówiąc w najlbliższym rodzinnym gronie jakoś nie dbam o makijaż - co innego jak idę w gości:)

11

Odp: Świąteczny makijaż

Umalować się trzeba - nawet w domu;) W końcu to uroczyste dni...

12

Odp: Świąteczny makijaż

Ja użyję tylko blyszczyka .