26

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Hartowanie się, naturalne  soki z witaminą C, sport..

27

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

kiedyś miałam to samo, fatalnie się czułam, w końcu za namową koleżanki poszłam na mikroskopowe badanie żywej kropli krwi. wykonywałam je w Krakowie . Wykazały mi, że mam zakwaszony organizm i jakieś bakterie, dostałam tabletki. Już zakończyłam leczenie i czuję się o niebo lepiej. Oczywiście nie mówię, że od razu trzeba lecieć na jakieś badania, ale jak ktoś czuje się źle przez dłuższy czas to może lepiej to sprawdzić

28

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Kochana zrób badania na morfologię ,ja jak tak samo się czułam i po badaniach wyszło 5,5 hemoglobiny ,to lekarz mnie do szpitala posłał miałam dotaczaną krew i żelazo w zastrzykach

29

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Ostatnio mam podobnie, ciągle jestem osłabiona i senna. Niestety dawno nie robiłam kompleksowych badań, więc kto wie co mi dolega.  Z tego też względu zamierzam iść na . Na podstawie tych badań, będę wiedziała dosłownie wszystko na temat stanu mego organizmu. Te badania są bardzo popularne za granicą, u nas chyba trochę mniej. Poza tym są w stanie wykryć w organizmie pasożyty, grzyby oraz braki i niedomagania. Może w końcu dowiem się co mi jest. Z tego co wiem, to takie badania można zrobić w Krakowie (obok Galerii Krakowskiej).

Ostatnio edytowany przez hanyska (2015-12-14 03:07:46)

30

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Najtrudniej jest walczyć ze złymi nawykami, niedbalstwem i lenistwem, za to wyrobienie sobie dobrych nawyków sprawi, że o wiele łatwiej będzie dbać o siebie niejako automatycznie, już bez zastanawiania się czy mam czas, czy nie mam czasu, czy mi się chce czy baaaardzo nie. Jak już ruch "wejdzie w krew" to zwyczajnie do niego ciągnie. Tylko dlaczego tak trudno jest zacząć? sad Czemu mi się nie chce tak jak chciało mi się kiedyś?

31

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Zrób jak najszybciej badania a jak będą w porządku to będziemy myśleć

32

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Dobrze by było ,żebyś badania zrobiła chociaż te podstawowe krwi ,możesz sobie na osłabienie suplement z żeń-szenia kupić i wit Centrum skład witamin

33

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Na wiele takich problemów pomagają suplementy zawierające cenne składniki pochodzące z konopi, np. kannabidiol - zobaczcie np.:

34

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

W pierwszej kolejności trzeba iść do lekarza i zrobić badania. One pomogą ustalić w czym tkwi przyczyna problemu - zazwyczaj jest to objaw czegoś w organizmie. A jak podstawowe badania nic nie wykażą to będzie można szukać dalej.

35

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Może to faktycznie zakwaszenie, tak jak wspominały koleżanki wyżej. Z tego, co czytałam, to właśnie zakwaszenie może być przyczyną zmęczenia. Może też poczytaj o tym. Trafiłam nawet na coś takiego jak jonizatory wody, bo podobno picie wody alkalicznej zmniejsza zakwaszenie

36

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Jeśli czujesz osłabienie organizmu i jest to mocno widoczne to może wykonaj ekspres skan - . To jest takie  badanie elektrodermalne całego ciała o bardzo wysokiej pewności diagnostycznej. To da ci pogląd co się u ciebie w organizmie dzieje

37

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Warto też zrobić badanie krwi, tam  wyjdzie jakich pierwiastków nam brakuje...

38

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Czesto w ten sposob objawia sie anemia, dlatego pierwsze co powinnas zrobic odwiedzic lekarza i zrobic badania. Jesli wyniki beda w porzadku to lekarz powinien znalezc inna przyczyne takiego samopoczucia

39

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Czasem jest tak, że osłabienie organizmu wynika z braku witamin, takich jak chociażby witamina B12. Wiem po sobie bo miałam ogromny problem ze złym samopoczuciem i zawrotami głowy. Spróbuj na początek preparatu witaminowego, takiego jak np. Vigor up  . U mnie jego stosowanie pomogło - w sumie już po tygodniu poczułam się znacznie lepiej.

40

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Czasami brak energii wynika po prostu z braku witamin i odpowiednich składników mineralnych. Tak było np. w moim przypadku. Czuję się trochę lepiej, bo od niedawna zadbałam o siebie i zaczęłam przyjmować witaminy takie jak witamina E czy B12. To może wydawać się dziwne, ale witamina E ma ogromne znaczenie dla zdrowia organizmu i dobrego samopoczucia   Osobiście biorę preparat Vigor Up. Spróbuj, może też dojdziesz do siebie.

41

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Jeżeli twój organizm jest osłabiony, czujesz ciągłe zmęczenie i masz kurcze mięśni to może brakuje Ci również magnezu. Można go skutecznie uzupełnić tym  lekiem. Myślę, że warto zwrócić na niego uwagę smile

42

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Najlepiej udać się do lekarza i zrobić badanie krwi i on wskaże nam co do dalszych działań. Nie leczmy się na własna rękę.

43

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Osłabienie i zmęczenie może mieć wiele przyczyn, o najczęstszych możecie poczytać tutaj -

44

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Od wielu lat zmagam się z anemią, wynikającą z braków żelaza i powiem tak, że zrobienie badań morfologicznych i trafienie na rzetelnego lekarza, który doradzi sensowne leczenie, są kluczowe. Ja dzięki diagnozie zmieniłam swój styl żywienia, bo jak byłam młodsza nie jadłam większości rzeczy, poprawiłam jednocześnie swój metabolizm i do tego biorę kilka suplementów, w tym żelazo i magnez. Teraz jest znacznie lepiej, choć czasem cierpię na okresy przemęczenia, ale wiadomo, życie, mnóstwo obowiązków itd. zostawia w ten sposób ślad na człowieku.

45

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

może to zwyczajne niedobory magnezu. Jak można przeczytać magnez jest najcenniejszym pierwiastkiem i musimy go regularnie dostarczać do naszego organizmu

46

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Ja zawroty głowy i osłabienie miałam przy anemii.

47

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

sprawdź czy nie masz jakichś niedoborów.

48

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Według mnie to jest braka żelaza w organizmie. Moja Ala też źle wyglądała, źle się czuła i wyglądała coraz gorzej. Lekarz powiedział, że brakuje jej żalaza w organizmie,. Natychmiast poszłam do apteki po dicofer, żeby zacząć suplementację.

49

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Przede wszystkim badania! sama dwa miesiące chodziłam ledwo żywa i zganiałam wszystko na przemęczenie, a jak się okazało miałam anemię właśnie... leczenie trochę trwało i sporo czasu minęło zanim wróciłam do pełni formy. Teraz od długiego czasu piję Biovital by do takiej sytuacji już nie dopuścić. Ma żelazo w składzie i głóg który genialnie koi nerwy. Nie tylko dobrze się czuję fizycznie ale i psychicznie dzięki niemu. Pewnie Biovital kojarzy Wam się z tonikiem dla dziadków ale to błędne myślenie, to naprawdę dobry preparat dla dorosłych ludzi, także tych w sile wieku smile

50

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Moim zdaniem warto odwiedzić lekarza,zrobić badania,a nie zamartwiać się bez sensu.Kiedy nie mamy pewności,potwierdzonych badań,zaczynamy wymyślać sobie choroby,zaraz widzimy najgorsze.
Możemy też poczytać trochę na temat podobnych dolegliwości na stronach zajmujących się zdrowiem.Taką stronką jest https://portaldlazdrowia.pl/chloniak/
Wchodząc na jego stronkę,możemy dowiedzieć się czegoś na temat poważnych chorób,ich zwalczania,diety jaka w tych chorobach jest ważna.