51

Odp: Osłabienie organizmu, blada cera i zawroty głowy

Przede wszystkim badania! sama dwa miesiące chodziłam ledwo żywa i zganiałam wszystko na przemęczenie, a jak się okazało miałam anemię właśnie... leczenie trochę trwało i sporo czasu minęło zanim wróciłam do pełni formy. Teraz od długiego czasu piję Biovital by do takiej sytuacji już nie dopuścić. Ma żelazo w składzie i głóg który genialnie koi nerwy. Nie tylko dobrze się czuję fizycznie ale i psychicznie dzięki niemu. Pewnie Biovital kojarzy Wam się z tonikiem dla dziadków ale to błędne myślenie, to naprawdę dobry preparat dla dorosłych ludzi, także tych w sile wieku smile

52

Moim zdaniem warto odwiedzić lekarza,zrobić badania,a nie zamartwiać się bez sensu.Kiedy nie mamy pewności,potwierdzonych badań,zaczynamy wymyślać sobie choroby,zaraz widzimy najgorsze.
Możemy też poczytać trochę na temat podobnych dolegliwości na stronach zajmujących się zdrowiem.Taką stronką jest https://portaldlazdrowia.pl/chloniak/
Wchodząc na jego stronkę,możemy dowiedzieć się czegoś na temat poważnych chorób,ich zwalczania,diety jaka w tych chorobach jest ważna.

53

Nie można się leczyć przez internet, po to sa lekarze. Podstawa to badanie krwi, a potem ewentualnie dalsze leczenie. Biorąc samemu leki często sobie szkodzimy.

54

A może przyczyną są pasożyty przewodu pokarmowego? One potrafią tak wyniszczyć organizm...