1

Temat: Basen ogrodowy

Wiem, że pora roku wydaje się dziwna, żeby pisać o basenach do ogrodu... Chodzi o to, że nie zabezpieczyliśmy na czas naszego basenu (chyba bardziej z lenistwa). Teraz mamy problem, bo gdy w połowie października go zwijaliśmy, to niestety materiał się podziurawił. Zastanawiam się teraz, czy nie kupić nowego basenu właśnie teraz, gdy teoretycznie powinno być taniej. Może są jakieś posezonowe wyprzedaże? Jest sens rozglądać się za basenami właśnie teraz?

2

Odp: Basen ogrodowy

A skąd pewność, że on przetrwa w całości do lata...? Lepiej kupić tuż przed sezonem, będzie większa pewność, że jest ok, a na pewno dużo droższy nie będzie...

3

Odp: Basen ogrodowy

Moim zdaniem pora roku jest właściwa do takich zakupów. Teoretycznie sklepom powinno zależeć na tym, żeby się pozbyć letniego asortymentu, bo po co płacić za magazynowanie czy konserwację. W praktyce bywa różnie. Nieraz szukałam czegoś w nadziei na przecenę i tej nie było, mimo innej pory roku. Gdybym chciała kupić basen ogrodowy też szukałabym go jesienią, późną wiosną na pewno będzie najdroższy. Przy tanich basenach to nie ma znaczenia, ale przy droższych różnica może być spora.

4

Odp: Basen ogrodowy

Pozostawiłam sobie ten zakup na zimowe miesiące, właśnie z nadzieją na to, że będzie taniej, ale niestety okazało się, że teraz w sklepach ciężko o jakikolwiek basen, wszystko zostało przewiezione do magazynów. Byłam pewna że teraz będzie znacznie taniej, ale niestety jest strasznie mały wybór i może się okazać że będziemy musieli czekać do następnego lata.

Ostatnio edytowany przez oleczkowa89 (2015-11-12 09:26:33)

5

Odp: Basen ogrodowy

Poza sezonem takie rzeczy faktycznie są tańsze. My często kupujemy na takich wyprzedażach.

6

Odp: Basen ogrodowy

Na pierwszy rzut oka to wydaje się troszkę dziwna, ale po namyśle myślę, że masz rację i faktycznie takie baseny mogą być tańsze. Chociaż, biorąc temat pod włos, może wtedy, jak zacznie się sezon, to mogą też być jakieś promocje, a najważniejsze, że mogą być jakieś nowe modele i inne wynalazki, więc żeby potem nie było żalu. Musisz sprawdzić, bo jeśli będzie przecena na przykład 50% to myślę, że będzie warto kupić, bo możesz potem nawet taki materac odsprzedać sąsiadom po dobrej cenie :-) pozdrawiam:-)

7

Odp: Basen ogrodowy

Witaj faktycznie masz racje z tym , że w tym momencie znajdziesz produkty tego typu na wyprzedażach. Warto udać się do marketu jakiego kolwiek, a na pewno znajdziesz basen jakiego szukasz nawet o połowę tańszy. Generalnie w internecie również możesz poszukać. Powodzenia.

8

Odp: Basen ogrodowy

wszystko zależy od tego jak bardzo Ci się zniszczył ten basen, jeśli naprawdę myślisz, że z niego już nic nie będzie to zdecydowanie warto udać się teraz na wyprzedaże posezonowe wink zawsze to możecie zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie jeśli macie gdzie trzymać taki basen i wiecie, że w przyszłe lato na pewno z niego skorzystacie smile także szybko udajcie się na wyprzedaże, póki do sklepów nie został jeszcze wprowadzony nowy sezon ze sprzętami i wybierzcie dla siebie jakiś fajny i dużo tańszy basen smile

9

Odp: Basen ogrodowy

Nie wiem, czy każdy da sobie radę. Poza tym to chyba dość kosztowne.

10

Odp: Basen ogrodowy

a mnie się marzy taki basen drewniany jak te z Abatec, zamawialiśmy tam chemię do basenu i zobaczyłam w ich galerii te cuda

11

Odp: Basen ogrodowy

W obecnej sytuacji kiedy nie wiadomo czy wyjedziemy na wakacje przez epidemię, to taki basen jest fajną opcją.

12

Odp: Basen ogrodowy

Basen w ogrodzie świetna sprawa, tylko niestety mycie po sezonie bywa koszmarne, pomimo filtrów i wszystkich innych dodatków. Ale na komary sposobu jeszcze nie znalazłam...

13

Odp: Basen ogrodowy

Na komary działają odstraszająco różne zapachy, więc może trzeba dodać coś do wody i chociaż w basenie będziemy bezpieczni?

14

Odp: Basen ogrodowy

W zamkniętym pomieszczeniu może zapachy odstraszające coś pomogą ale na otwartym powietrzu to raczej nie ma szans. U mnie wieczorem na działce jest zatrzęsienie komarów i nie ma na to siły. Można się spryskać czymś z DDT i chyba tylko to jest skuteczne. Faktycznie te cholery nie siadają na spryskanej skórze.

15

Odp: Basen ogrodowy

DDT to trucizna, lepiej uważać...