101

Odp: Wasz wolny czas

Podziwiam, bo ja jestem do swojego przyszyta. Zaczęłam zauważać, że sięgam po niego z przesadną częstotliwością.

102

Odp: Wasz wolny czas

Uważaj na jego promieniowanie, żebyś nie zaczęła być odblaskowa w nocy wink

103

Odp: Wasz wolny czas

Ja spędzam go najczęściej na dworzu na działce. Lubię tez chodzić na fitness, malować.

104

Odp: Wasz wolny czas

Idę na basen!

105

Odp: Wasz wolny czas

Lubię poczytać coś odstresowującego, nawet niskich lotów romans, żeby tylko przenieść się gdzieś indziej myślami...

106

Odp: Wasz wolny czas

Odsypiam wszystkie zarwane noce...

107

Odp: Wasz wolny czas

[quote=Isia]Uważaj na jego promieniowanie, żebyś nie zaczęła być odblaskowa w nocy wink[/quote]
Hahahaha big_smile A jak już zacznę świecić, to co mam zrobić? Trzeba będzie zainstalować sobie jakiś przełącznik "włącz/wyłącz podświetlenie " big_smile

108

Odp: Wasz wolny czas

Ostatnio w każdej wolnej chwili coś sprzątam, układam, przemeblowuję... Czyli de facto robię wszystko, żeby nie mieć wolnego czasu... wink

109

Odp: Wasz wolny czas

Ja tak samo. W domu zawsze się coś znajdzie do roboty.

110

Odp: Wasz wolny czas

A ja lubię sobie wtedy poleniuchować, pomedytować, odciąć myśli od tego, co się dzieje wokół...

111

Odp: Wasz wolny czas

Jak wygląda Twoje leniuchowanie? Na leżąco, na siedząco? W ciszy czy przeciwnie?

112

Odp: Wasz wolny czas

Na leżąco oczywiście,  nie ma to jak pozycja horyzontalna, kiedy wszystko nabiera innej perspektywy:) Sama decyduję, kiedy wstanę:)

113

Odp: Wasz wolny czas

A cisza nie jest niezbędna, może być sobie jakaś muzyczka czy nawet program w TV, to mi w niczym nie przeszkadza.... Tylko ludzi izoluję od siebie, bo nie można ich wyłączyć pilotem....

114

Odp: Wasz wolny czas

Wolny czas to dla mnie tylko godzinka dziennie gdy już wieczorem mam wszystko pozałatwiane i nie muszę się nigdzie śpieszyć:)

115

Odp: Wasz wolny czas

Ja dzisiaj też na leżąco odpoczywałam, a na mnie odpoczywał kot i nawet nam się zasnęło w takiej pozycji.

116

Odp: Wasz wolny czas

Wypoczynek z kotem liczy się podwójnie:)

117

Odp: Wasz wolny czas

Haha big_smile To świetnie, bo potrzebuję właśnie takiej podwójnej dawki. Teraz relaksując się z kotełkiem, będę miała w pamięci Twoją uwagę i odpoczywała efektywniej big_smile

118

Odp: Wasz wolny czas

Mam nadzieję, że wypoczynek z psem działa dokładnie tak samo smile

119

Odp: Wasz wolny czas

Myślę, że tak big_smile Nie jestem pewna jak jest z chomikami, szczurami, papugami, żółwiami itd., bo to mało przytulaste zwierzaki smile
Czy ulubiona poduszka może zastąpić zwierza?

120

Odp: Wasz wolny czas

Nie, bo zwierzę  jest ciepłe, mruczy i jest interaktywne;)

121

Odp: Wasz wolny czas

Hahaha  big_smile big_smile big_smile
Kiedyś płakałam w kota. Prawie zasmarkałam mu futro. Wszystko przez faceta. Przez mężczyzn cierpią zwierzęta.

Skoro poduszka być nie może, tooo... kici kici smile

122

Odp: Wasz wolny czas

Lubię czytać na różnych forach ciekawe tematy ,które ludzie poruszają ,słucham muzyki nowoczesnej .

123

Odp: Wasz wolny czas

Uwielbiam spacery ,w słoneczku się opalać ,kąpać się w morzu lub basenie

124

Odp: Wasz wolny czas

Jest go za mało-tyle mogę powiedzieć!

125

Odp: Wasz wolny czas

W weekend mam cały czas tyko dla siebie i to jest fajne...