1

Temat: Męska dusza...

Odkryłam, że coś takiego istnieje;) pozna łam w sieci gościa, który chciał mnie wciągnąć w jakieś psychologiczne zwierzenia, a przecież istoty nie posiadające duszy takich potrzeb nie mają, prawda...? big_smile
Podejrzewam, że to mu było potrzebne do jakiejś ankiety, bo widocznie każdy sposób jest dobry żeby uzyskać materiał do badania..... wink

2

Odp: Męska dusza...

??? Facet, który chce czytać babskie wynurzenia to na pewno ukryty gej... Pewnie w ostatniej wiadomości Ci napisze, że właśnie znalazł szczęście u boku Piotrka albo Marcina wink

3

Odp: Męska dusza...

No tak, dzisiaj łatwiej spotkać kogoś z kim można iść na jedną noc, a trudniej znaleźć kogoś z kimś chciałoby się rozmawiać. ... Dlatego ja bym z nim porozmawiała, przecież to do niczego nie zobowiązuje...

4

Odp: Męska dusza...

Mężczyzna mając 20 lat kocha wszystkie kobiety.
Mając 30 lat kocha już tylko jedną.
Mając 40 lat kocha znowu wszystkie......oprócz tej jednej.

5

Odp: Męska dusza...

Męska dusza? Jest bardzo głęboko schowana i dla mnie na razie niewidoczna...

6

Odp: Męska dusza...

Jeśli szukać w nich wrażliwości, to bywa że facet jest bardziej miękki niż my, jeśli trafimy w jego czuły punkt, czyli w jego Ego...

7

Odp: Męska dusza...

Najbardziej boli go chyba odrzucenie, bo zupełnie burzy jego samoocenę... W tej kwestii każdy facet jest nadwrażliwy...

8

Odp: Męska dusza...

Urazy mężczyzn do kobiet, wynikają z urażonej miłości własnej. Stąd pogarda i lekceważenie, jako sztuczna rekompensata.

9

Odp: Męska dusza...

Kiedy dajesz komuś miłość, ta miłość nie tylko wraca do Ciebie pod postacią pozytywnych okoliczności... Te nowe pozytywne zjawiska przyciągają kolejne, przez co w Twoim życiu stale przybywa wszystkiego co pozytywne, i tak to trwa. Wszystko jest magnetyczne:
dobre rzeczy i zdarzenia w Twoim życiu magnetycznie przyciągają następne dobre rzeczy i zdarzenia. Wystarczy tylko odrzucić uprzedzenia...

10

Odp: Męska dusza...

faceci to bardzo złożone osobniki do których czasem przydałaby się instrukcja.

11

Odp: Męska dusza...

Żadna z nas nie wie co w duszy męskiej może się dziać ,dzisiaj mówi tak ,jutro mówi inaczej .To nie jest tak jak my sobie wymarzymy .
Ciężko ich rozgryźć .

12

Odp: Męska dusza...

[quote=perelka1]faceci to bardzo złożone osobniki do których czasem przydałaby się instrukcja.[/quote]

Żeby to było takie proste , ale przecież  oni nie zadziałają wg żadnej instrukcji ... Tyle w nich zawiłości...

13

Odp: Męska dusza...

Dla większości facetów miłość to sentyment błędnych rycerzy, posługują się kobietą z konieczności, zaspokajając swoje przyziemne potrzeby i dając kwiatka na 8 marca, bo tak wypada...

14

Odp: Męska dusza...

Są i tacy, co tęsknią za ideałem, za romantycznymi spacerami.. Nie każdy jest macho:)

15

Odp: Męska dusza...

> Kalinka01 napisał/a:

> Urazy mężczyzn do kobiet, wynikają z urażonej miłości własnej. Stąd pogarda i lekceważenie, jako sztuczna rekompensata.
--------------------------------------------------------

Sprawdzone, potwierdzone, doświadczalnie udowodnione...

16

Odp: Męska dusza...

Oni są bardziej wrażliwi niż my, bo po prostu mają większe EGO....

17

Odp: Męska dusza...

Strasznie uproszczony wątek. Z dennymi facetami się umawiacie.

18

Odp: Męska dusza...

Faceci mają jednak o wiele większą ambicję niż duszę:) Urazić ich dumę to jest największe przewinienie kobiety, tego nie wybaczają...

19

Odp: Męska dusza...

No niestety, dla części ludzi s... jest jak usługa, za którą albo się płaci, albo świadczy sobie wzajemnie po wcześniejszym umówieniu się. Umówieniu się zazwyczaj przez Internet. Jakieś potrzeby w ten sposób pewnie zaspokajają.

20

Odp: Męska dusza...

Ok, czyli tylko coś za coś? A mówiono że w miłości liczy się to, co chcemy dać drugiej osobie, a nie oczekiwania...

21

Odp: Męska dusza...

Cóż, żyjemy w materialistycznych czasach wink