1

Temat: Mobilny Bar z obsługą barmańską

Fajne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom weselnym: zjawiskowy mobilny bar, kruszarkę do lodu, kolorowe słomki, profesjonalne szkło i wiele innych sprzętów oraz gadżetów. Ciekawy wygląd serwowanych drinków- polecam Wam taką atrakcję na ten magiczny wieczór...

2

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

Fajna sprawa, goście lubią takie atrakcje, ja sama bym chętnie zobaczyła jak to wygląda:)

3

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

na swoje wesele też zamówiliśmy taki bar mam nadzieje że się spodoba gościom smile Myślę, że to dobra atrakcja szczególnie paniom big_smile

4

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

GDyby wesele było w ogrodzie latem - to wydaje mi się, że to super pomysł!

5

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

A co sądzicie o fotobudkach? Widziałam, że  wynajmują. Chyba niezły pomysł, bo pomaga rozbawić i wyluzować gości smile Z tego, co widziałam na jednym weselu, to nawet starsi chętnie sobie robią w niej zdjęcia.

6

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

Taki  mobilny bar to świetna opcja myślę, że wielu gości byłoby pod ogromnym wrażeniem. Firmy mają mobilne bary z barmanem i ich oferta jest dość atrakcyjna. Myślę, że Ci się spodoba.

7

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

No właśnie taka atrakcja to dobra opcja, warto właśnie taki drink bar zamówić sobie na wesele, powiem ci że właśnie u nas bardzo dobrze się przyjęła taka atrakcja. To jest fajna atrakcja weselna którą na pewno goście docenią i spodoba im się taka opcja bo jak wiadomo na weselu bez alkoholu się nie da

8

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

Ciekawe urozmaicenie i na pewno goście będą z niego zadowoleni, przecież alkohol na weselu pije prawie każdy:) A jak oryginalnie podany, to tym bardziej wesele będzie dobrze wspominane...

9

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

Fajny jest też wiejski stół z wyborem alkoholi.

10

Odp: Mobilny Bar z obsługą barmańską

Ale barmana przy nim nie ma,  a to by była fajna atrakcja....