1

Temat: Wolontariat zagraniczny

Wolontariat zagraniczny to świetna okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego i podszkolenia języka obcego. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany takim wyjazdem , - znajdziecie w necie wszystkie przydatne informacje.

2

Odp: Wolontariat zagraniczny

Gdybym była studentką i nie miała zobowiązań rodzinnych to pewnie bym chciała pozwiedzać, a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych... Teraz już za późno na takie działanie...

3

Odp: Wolontariat zagraniczny

U mnie dokładnie to samo, ale taki wolontariat w wakacje na studiach to by było coś smile

4

Odp: Wolontariat zagraniczny

Ciekawe są te oferty wolontariatu zagranicznego. Nie tylko pozwala zdobyć doświadczenie, pomóc innym ludziom, ale pomaga w aplikowaniu na kierunki, które są związane z medycyną. Wyjeżdżając na wolontariat jest okazja by sprawdzić czy wybrany zawód jest naprawdę właściwy.

5

Odp: Wolontariat zagraniczny

Chętnie bym gdzieś wyjechała, szkoda ze nie było takich możliwości gdy byłam na studiach i miałam większą swobodę w dysponowaniu czasem...

6

Odp: Wolontariat zagraniczny

W tej chwili można się wykazać bo uchodźców mamy u granic, zaraz u nas będą tysiące i będzie komu pomagać...

7

Odp: Wolontariat zagraniczny

Ale wyjazd to też ma walor podróżniczy - można poznać inne kultury, zwiedzać świat....