1

Temat: Co daje jacuzzi?

Czy jacuzzi daje cokolwiek poza relaksem? Pytam bo zastanawiamy się nad zakupem wanny z jacuzzi. Warto coś takiego kupić, ile powinno kosztować i jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami?

2

Odp: Co daje jacuzzi?

Na pewno daje fajny relaks i poczucie, że mamy coś, czego sąsiad za ścianą nie ma:) Więc choćby dla tego poczucia wyjątkowości, wynikającej z jego posiadania, warto je kupić:)

3

Odp: Co daje jacuzzi?

Ale mnie nie interesuje co sąsiad ma za ścianą. Jeśli kupuję to wyłącznie wyposażenie, które jest przydatne, więc pytanie - czy poza relaksem widzicie jakieś profity z jacuzzi?

4

Odp: Co daje jacuzzi?

Rodzice koleżanki za około 1 500 złotych kupili taka kabinę, w której jest wanna, taka klasycznej długości, prysznic, jacuzzi, hydromasaż na stojąco/siedząco, sauna parowa, lampa, radio. Fajna rzecz, jeśli ktoś ma bardzo małą łazienkę, jak oni, ale strasznie trudno, z tego co zauważyłam, utrzymać taką kabinę w czystości.
Można takie znaleźć wpisując w Google Grafika "kabina z jacuzzi", bo jest mnóstwo modeli od prostych za mniej niż tysiąc po drogie i luksusowe.

Co do właściwości zdrowotnych, pobudza krążenie, jak to masaż. Zaleca się też jacuzzi przy dolegliwościach bólowych, zwłaszcza kręgosłupa.

5

Odp: Co daje jacuzzi?

Oj... relaks jak najbardziej, ale to ma również wpływ prozdrowotny. Jest stosowane przy rehabilitacji. Możesz w ten sposób złagodzić bóle mięśni, usprawnić krążenie krwi i nie tylko. Istotne jednak, aby to był porządny sprzęt. Akurat to jest modne i okazji nie brakuje.

6

Odp: Co daje jacuzzi?

Ale ja jej nie mam - jestem w stanie wydać dużo za porządne rozwiązanie. Ta promocja u mnie odpada. Jesteś w stanie zasugerować, które jacuzzi robi różnicę? Konkretny model? I jak to wygląda u was? Mając je jakiś czas dalej systematycznie korzystacie?

7

Odp: Co daje jacuzzi?

Też się chętnie dowiem:)

8

Odp: Co daje jacuzzi?

Trudno jest sugerować takie rozwiązania bo prawda jest taka, że im wyższa cena tym większe możliwości. Jeśli faktycznie masz budżet i miejsce na to, to zainwestuj w mini basen spa. swoją drogą będzie z tego relax, podziała to prozdrowotnie, a jednocześnie będziecie mieli z tego znakomity element aranżacyjny.

9

Odp: Co daje jacuzzi?

Jacuzzi docenią zwłaszcza ci, którzy przez wiele godzin dziennie pracują w pozycji stojącej lub siedzącej, co źle wpływa na kręgosłup i krążenie. Cierpiącym na choroby zwyrodnieniowe wodny masaż ukoi bóle stawów. Wspomoże też leczenie rwy kulszowej. U zestresowanych i przemęczonych zmniejszy napięcie mięśni, ból głowy, poprawi nastrój i zapewni dobry sen.

10

Odp: Co daje jacuzzi?

Wiesz co? Chyba po prostu skonsultuję się z firmą, niech mi zasugerują rozwiązanie pod moje oczekiwania.  W sumie to czytaliśmy trochę na temat parametrów różnych typów jacuzzi, ale nie znając tematu trudno zdecydować. Marzeniem jest na pewno taki minibasen spa, ale zobaczymy czy podołamy z miejscem pod to.

11

Odp: Co daje jacuzzi?

Ja mam jacuzzi Sundance i szczerze mówiąc to to była najlepsza decyzja w moim życiu, że to kupiłam. Na takie upały jak dziś jest idealne.

12

Odp: Co daje jacuzzi?

Zalety hydromasażu wiążą się przede wszystkim z przynoszonym przez ciepłą wodę rozluźnieniem ciała i uwolnieniem go od napięć. Tego typu zabiegi zwiększają naszą świadomość własnego ciała, redukują stres, mają działanie relaksujące, które można jeszcze dodatkowo spotęgować stosując w wannie odpowiednie techniki relaksacyjne.

13

Odp: Co daje jacuzzi?

Jacuzzi poza relaksem daje przede wszystkim masaż wodny w zależnosci od tego, jakie natężenie mamy. Bo to może być całkiem solidny masaż i można w nim przesadzić jeśli jest to zupełnie poza kontrolą rehabilitanta.

14

Odp: Co daje jacuzzi?

Po pierwsze odpręża, relaksuje, pomaga wypocząć. Po drugie jest fajna zabawą i miejsce, w którym można pogadać ze znajomymi. Poza tym poprawia krążenie i fajnie masuje całe ciało.

15

Odp: Co daje jacuzzi?

Mamy już od miesiąca zainstalowane jacuzzi - piękna sprawa, wygoda, przyjemność, relax. Szybko zrealizowane zlecenie, a przede wszystkim wiele konkretnych porad i sugestii, dzięki którym wiem w jaki sposób wyciągnąć można z jacuzzi jeszcze więcej.

16

Odp: Co daje jacuzzi?

Pokażesz jakieś zdjęcie pomieszczenia z jacuzzi? Fajnie, że się zdecydowaliście. Do kiedy obowiązuje promocja?
Istotne, żeby ludzie zrozumieli, że jacuzzi w wannie za 1000 zł to zabawka, która tylko im koszty i obowiązki przyniesie, bo na pewno nie relaks.

17

Odp: Co daje jacuzzi?

Ale po co? Wygląda to przecież dokładnie tak samo jak na zdjęciach. Nie wiem do kiedy jest promocja, nie widziałam konkretnego terminu zakończenia, pewnie mają jakąś pulę jacuzzi, którą mogą sprzedać taniej. Pytaj w firmie. No tak - zabawka, ale niestety media robią ludziom wodę z mózgów ;-)

18

Odp: Co daje jacuzzi?

Ja nie wiem, czy chciałbym mieć jacuzzi w domu. Wolę jechać na basen i tam się relaksować.

19

Odp: Co daje jacuzzi?

Szpan? - moim zdaniem jacuzzy jest przereklamowane, zdecydowanie bardziej relaksuję się w saunie, a przy okazji oczyszczam organizm i pozbywam się tym wszystkich toksyn, które jak wiadomo gdzieś tam się znajdują wewnątrz nas. Widziałem bardzo fajne aranżacje i się nawet przez chwilę zastanawiałem czy sauna domowa to nie jest to co by się u nas przydało. Niestety, ilość miejsca jaką dysponujemy nas zweryfikowała.

20

Odp: Co daje jacuzzi?

Chcieliśmy kupić jacuzzi do domu, ale dowiedzieliśmy się, że utrzymanie go w czystości kosztuje dużo czasu i pieniędzy. Zdecydowaliśmy się więc na zakup prysznica.

Ostatnio edytowany przez Giereczka (2016-04-20 17:50:31)

21

Odp: Co daje jacuzzi?

Sprzątać trzeba, wiadomo, .ale w łazience też trzeba, więc jaccuzzi nie jest złym pomysłem, jak chcemy mieć relaks na wyższym poziomie:)

22

Odp: Co daje jacuzzi?

Giereczka, ja bym nigdy nie zamieniła jacuzzi na prysznic. I tak jak stwierdziła Nastii - sprzątać trzeba w całej łazience. Możecie sprawdzić , koleżanka  zamawiała jacuzzi i jej we wszystkim doradzili. Teraz ja sama myślę nad skorzystaniem z ich oferty, muszę tylko odłożyć na to fundusze.

23

Odp: Co daje jacuzzi?

Jak dla mnie to jacuzzi przede wszystkim odpowiada za relaks i masaż całego ciała. Sama jednak jacuzzi nie posiadam i nie mam do tego warunków.

24

Odp: Co daje jacuzzi?

Marzę żeby mieć je w domu, ale cóż, musiałabym przeznaczyć na nie jeden pokój, bo łazienka jest za mała...

25

Odp: Co daje jacuzzi?

Relaks ogólnie wpływa pozytywnie na zdrowie, więc jacuzzi powinno być popularne, ale wiadomo, że koszt jest spory i nie każdy ma też miejsce na takie urządzenie...