1

Temat: Laseroterapia

Czy korzystałyście z laseroterapii? W jakich okoliczonościach? Czy byłyście zadowolne z efektów?

2

Odp: Laseroterapia

Ja właśnie planuję iść ale na razie nie mam tyle funduszy, a mąż jakoś nie jest przekonany żeby mi to zasponsorować bo mówi że to fanaberia...

3

Odp: Laseroterapia

Powiedzcie mi czy na przykład żylaki można zoperować za pomocą laseroterapii? Bo o skleroterapii to słyszałam, ale zastanawiam się czy możliwe jest zrobienie tego za pomocą lasera... jestem umówiona na wizytę za dwa tygodnie u dr Rumianowskiego, chirurga naczyniowego z Gdańsk.

4

Odp: Laseroterapia

[quote=aurelia]Powiedzcie mi czy na przykład żylaki można zoperować za pomocą laseroterapii? Bo o skleroterapii to słyszałam, ale zastanawiam się czy możliwe jest zrobienie tego za pomocą lasera... jestem umówiona na wizytę za dwa tygodnie u  chirurga naczyniowego.[/quote]

Chyba tak, ale wydaje mi się, ze to się nazywa jakoś inaczej tak czy inaczej na pewno przy pomocy lasera żylaki również są usuwane, ale pytanie najlepiej zadać bezpośrednio w jakimś punkcie który wykonuje tego typu zabiegi.

5

Odp: Laseroterapia

A wiecie co to jest wysiłkowe nietrzymanie moczu? myślicie, że taki zabieg laserem pomoże?

6

Odp: Laseroterapia

Jedyne, co kojarzę z laseroterapią, i niestety korzystam, to usuwanie włosków z twarzy. Niestety odrastały mi mniej więcej po 3 tygodniach nawet po 3-miesięcznej kuracji laserowej laserem medycznym, więc w tym roku zamierzam powtórzyć zabieg, ale laserem diodowym. Trochę się boję, bo jest znacznie mocniejszy, więc mogą zostać blizny, szczególnie nie chciałabym ich mieć na twarzy, ale nie czuję się kobieco. Mojemu mężczyźnie nie przeszkadzają, ale mnie tak... Chcę je usunąć przede wszystkim dla siebie i komfortu psychicznego.

7

Odp: Laseroterapia

Świetne zabiegi laserowe najnowszej generacji ma Laser Cosmetic Blue w Łodzi na Inflanckiej 26:

8

Odp: Laseroterapia

Myślę nad depilacją laserową, ale podobno efekt nie jest trwały na lata...

9

Odp: Laseroterapia

Może jednak warto spróbować innych metod? co myślicie o takim zabiegu jak lifting nici?

10

Odp: Laseroterapia

Ja aktualnie jestem w trakcie zabiegów,  po konsultacji z lekarzem od razu umówiłam się na pierwszy zabieg z użyciem lasera - troszkę bolało ale skoro ma pomóc to jakość wytrzymam smile a pierwsze (małe) efekty już widzę smile

11

Odp: Laseroterapia

laser swietna rzecz smile jak dobrze, ze cos takiego istnieje, ja usuwalam laserowo blizny i rozstepy,mega, polecam naprawde, salony korzystaja z najnowoczesniejszych technologii i maja bardzo dobry sprzet

12

Odp: Laseroterapia

Zależy na co. Zabiegów laseroterapii lub w których wykorzystuje się lasery jest wiele. Więc proszę sprecyzuj, jaki zabieg masz na myśli.

13

Odp: Laseroterapia

Moja siostra laserem sobie zlikwidowała blizny po zabiegu chirurgicznym, więc ma zastosowanie bardzo szerokie...

14

Odp: Laseroterapia

Miałam depilację laserową i też jak na razie jest skuteczna