26

Odp: Śmierć zwierzaka

Są przecież cmentarze dla zwierząt. U nas zrobione schronisko a przy nim jest cmentarz. My naszego psiaka pochowaliśmy w kąciku na działce. Od jego śmierci minęły dwa lata i dopiero teraz jestem w stanie myśleć o nowym pupilu. Mąż od dawna namawiał mnie na nowego pupila ale jakoś nie mogłam sad Planuję zakup kota bo do niego aż tak się nie przywiążę... Znalazłam już zabawki dla kotów na [url]http://allezoo.com.pl/693-Zabawki-dla-kota[/url] i rozglądam sie za kuwetą oraz innymi akcesoriami. Moja mama ma kota od 10 lat i z tego co zauważyłam jest on indywidualistą, wiecznie spi i je, nie bawi się więc powinno mi być łatwiej.

27

Odp: Śmierć zwierzaka

U nas nie ma czegoś takiego i zawsze zastanawiałam się, co też ludzie robią ze swoimi pupilami, jeśli nie dysponują ogrodem lub działką. Słyszałam, że gdzieś przy jakichś pracach dokopano się do zawiniątka, które zszokowało robotników... szczątki owinięte dziecięcym kocykiem. Pierwsza myśl ludzi wokół - dziecko yikes Okazało się jednak, że w ten sposób pochowano pieska.

28

Odp: Śmierć zwierzaka

W kocyku... Widać, że był bardzo kochany:)

29

Odp: Śmierć zwierzaka

ja chyba nawet bardziej jako dziecko przeżywałam śmierć kota czy psa niż np. dziadka.. Dziadek był chory i było wiadomo, że długo nie pożyje, a jak pies wpadł nagle pod samochód czy kot to było bardziej szkoda...

30

Odp: Śmierć zwierzaka

Okropna strata, nie do opisania.Kiedy nasz Bary zmarł, długo nie mogłam się pozbierać.

31

Odp: Śmierć zwierzaka

Tak, to jest straszne.
Od śmierci mojego psiaka mijają dwa lata i ostatnio bardzo za nim zatęskniłam opowiadając chłopakowi jaki był, co robił, jakie miał zwyczaje i jakie cuda czasem wyczyniał. Mama kiedyś nakryła go pod stołem w jadalni, w otoczeniu papierków po cukierkach. Pozdejmował je z niższych partii choinki i zjadł. big_smile

32

Odp: Śmierć zwierzaka

Ale że potrafił odwinąć papierki, cwaniaczek wink

33

Odp: Śmierć zwierzaka

Ale jeśli cukierki były czekoladowe, to mógłby tej nielegalnej uczty nie przeżyć...

34

Odp: Śmierć zwierzaka

Zwierzęta często  maja teraz ludzkie choroby jak otyłość, rak ... Czy to nie bierze się z odżywiania?