1

Temat: Wypoczynek weekendowy

Witam!

Mamy piękne słoneczne lato, jakiego nie było już parę lat:) Więc z mężem postanowiliśmy sobie odwiedzić Karpacz tak naprawdę nie byliśmy dwa lata jest szmat czasu więc postanowiliśmy to zmienić. Wpadłam na pomysł, żeby poszukać jakiegoś hotelu 4 gwiazdkowego z basenem i spa chcemy tam pojechać na weekend nie dłużej, ponieważ nie mamy wolnego na tyle. Myślicie, że na taki weekend spa karpacz opłacać się będzie wyjechać? Macie może jakieś propozycje hotelów? albo gdzieś już tam byliście i możecie mi coś więcej powiedzieć na ten temat?

2

Odp: Wypoczynek weekendowy

Jak Karpacz to tylko do Gołębia.

3

Odp: Wypoczynek weekendowy

A czemu akurat tam?

4

Odp: Wypoczynek weekendowy

Ja w Karpaczu byłam kilka razy wink Gołębiewski, owszem, wszystko na najwyższym poziomie wink Z ręką na sercu przyznam, że lubię tam wracać, jednak ostatnio odkryliśmy inny hotel, który również jest godny uwagi wink Spędziliśmy cudowny weekend w Hotelu Greno wink Jest to trzygwiazdkowy hotel z basenem i spa - idealne miejsce na odpoczynek od pracy wink Polecam serdecznie wszystkim! wink Więcej informacji znajdziesz na ich stronie [url=http://hotelgreno.pl/]http://hotelgreno.pl/[/url] :-)

Ostatnio edytowany przez MonikaN (2015-07-31 18:50:14)

5

Odp: Wypoczynek weekendowy

fajny pomysł na taki wypad weekendowy. Sama się za takim czymś rozglądam ponieważ nie długo zbliża się rocznica mojego związku i chcemy gdzieś wyruszyć aby świętować a zarazem odpocząć. Też myślałam o Karpaczu ponieważ lubimy z moim podróżować i chodzić po górach.

6

Odp: Wypoczynek weekendowy

Moim zdaniem Hotel Gołębiewski jest nieco przereklamowany, jeżeli chodzi o Karpacz, ponieważ jest tam taka atrakcyjna baza hotelowa, że naprawdę jest w czym wybierać. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i naprawdę wyskoczy Wam wiele hoteli z ofertą SPA:) Cena ma znaczenie? Bo jak nie to macie naprawdę szerokie pole do manewru:) Warto zapytać o jakąś korzystną ofertę spa dla dwojga:)

7

Odp: Wypoczynek weekendowy

Z hotelem Gołębiewski jest ten problem, że jest to prawdziwy moloch. Jak się ma pecha to można trafić na różne przykre niespodzianki albo przepracowaną obsługę hotelu. Ja raczej bym radziła poszukać czegoś nieco mniejszego, ale o podobnym standardzie. Chociaż w ostateczności można i do gołębia się wybrać. Wybór w Karpaczu jest dosyć duży, więc warto podzwonić.

8

Odp: Wypoczynek weekendowy

Wczoraj właśnie przepatrzyłam trochę ofert internetowe i wpadłam w dylemat między Gołembiewskim a Hotel Greno podobnie ma taki sam komfort nie wiem nie byłam tam trochę przeczytałam i nic więcej. Widzę, że bardzo polecacie Gołembiewski a co myślicie o Greno? może ktoś mi przybliżyć jak tam mniej więcej jest? Był ktoś w tym hotelu?

9

Odp: Wypoczynek weekendowy

A jak organizujecie wycieczki swoim dzieciom ?My staramy się zawsze jakoś ciekawie organizować im czas. Tak aby maluchy zobaczyły jak najwięcej. Razem z rodzicami w szkole bardzo często organizujemy wycieczki szkolne.Jakiś czas temu dzieci na przykład byly w Łodzi śladami Juliana Tuwima. Wycieczki organizuje biuro Avia Tour Travel.
Wycieczka bardzo fajnie rozplanowała.Dzieci zobaczyły dużo oraz wróciły bardzo zadowolone tak więc jak najbardziej polecam.Szczególnie,że nie jest to duży koszt. Raptem kilkadziesiąt złotych za osobę.

10

Odp: Wypoczynek weekendowy

Karpacz rzeczywiście jest atrakcyjny turystycznie, ale uważam, że żeby zwiedzić piękne miejsca w województwie dolnośląskim, nie trzeba zaraz rezerwować sobie noclegu w hotelu Gołębiewskim. Byliśmy z mężem w Sosnówce, malutkiej wsi pod Karpaczem, tanio, w hostelu, jedzonko było pyszne i całe dnie zwiedzaliśmy okolice. Piękne wspomnienia.

11

Odp: Wypoczynek weekendowy

Ten hotel tam to jakieś nieporozumienie. Była przecież poważna afera. Ja byłam w Karpaczu i nocowałam w kwaterze prywatnej. Polecam takie rozwiązanie.

12

Odp: Wypoczynek weekendowy

My lubimy aktywnie wypoczywać. Oczywiście relaks jest ważny ale na takie krótkie wypady wybieramy głównie miejsca, w których możemy coś zobaczyć, coś zwiedzić. Jakiś czas temu byliśmy w Krakowie. Piękne miasto . Mogę z całą pewnością stwierdzić,że aktualnie cierpią tam na nadmiar zabytków big_smile Na miejscu warto jest wybrać się samochodem ( my wpożyczaliśmy  w Avisie) do pobliskiej Wieliczki oraz Wadowic.
Na stronie jest ciekawy blog, w którym znajdziecie pomysły na takie wyjazdy:
[url]http://szerokiej-drogi.pl/[/url]

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2015-09-28 16:36:07)

13

Odp: Wypoczynek weekendowy

Mnie udało się ostatnio pojechać z rodzinką na chwilę do Poznania, bo zawsze chciałam zwiedzić to miasto. Zatrzymaliśmy się w apartamencie, a konkretnie  [url=http://apartament21.pl]tutaj[/url] . Tak żeby zażyć odrobiny luksusu i było pięknie. Raz na jakiś czas taki wyjazd na pewno każdemu dobrze zrobi, zwłaszcza jeżeli ma możliwość nocowania w tak dobrych warunkach.

14

Odp: Wypoczynek weekendowy

Dla mnie dobrym miejscem na spędzenie weekendu jest Wrocław. A gdy wolę trochę odpocząć to Istebna albo Ustroń.

15

Odp: Wypoczynek weekendowy

Byłam już kilka razy we Wrocławiu na weekend. Bardzo klimatyczne miejsce.

16

Odp: Wypoczynek weekendowy

Zimą, wiosną i latem bardzo aktywnie spędzam weekendy i bardzo często podróżuje po Polsce, ale niestety jesienią nie potrafię wyjść z domu, bo ciągły deszcz mnie przytłacza i powoduje u mnie spadek energii i pogorszenie nastroju. Jesienią zawsze odnoszę wrażenie jakby wszystko umierało i nie mam na nic ochoty. Na całe szczęście ratuje się przeglądaniem portalu domyslenia, w którym często znajduje sentencje obrazkowe, które poprawiają mi nastrój.

17

Odp: Wypoczynek weekendowy

Wrocław jest rzeczywiście piękny:)

18

Odp: Wypoczynek weekendowy

Aktualnie mamy już zimę i na dworze nie jest za fajnie wink Jeśli zatem macie małe dzieci i chcecie by się porządnie wyszalały, to może warto odpowiedzić salę zabaw? Jest tam wiele atrakcji, a w czasie zabawy rodzice mogą odpocząć, albo załatwić swoje sprawunki, także jest to całkiem niezła opcja smile

19

Odp: Wypoczynek weekendowy

Można na last minet znaleźć fajny wyjazd do Genewy ,mój syn był ,jedyny szkopół był wyjazd z Berlina samolotem za 79 zł.

20

Odp: Wypoczynek weekendowy

Do Berlina jeździ Polski Bus, tak że też tanio można tam dojechać:)

21

Odp: Wypoczynek weekendowy

Na weekend polecam zwiedzanie dalsze i bliższe, byłyście w Zamościu? Piękne historyczne miasto!

22

Odp: Wypoczynek weekendowy

Byłam, ale dawno temu, przydałoby się odświeżyć wspomnienia:)

23

Odp: Wypoczynek weekendowy

Bardzo chciałabym spędzić fajny weekend, w którym mogłabym wypocząć, ale niestety nie mam ku temu możliwości. Wypoczynek o tej porze roku kojarzy mi się tylko z górami, a mam do nich daleko, bo mieszkam na pomorzu i nie opłaca mi się jechać przez całą Polskę, bo sama podróż mnie wymęczy. Weekendy spędzam częściowo na odpoczynku w domu, a częściowo ze znajomymi w jakimś barze na piwie. W domu bardzo często przeglądam ten portal [url]http://domyslenia.com[/url] , oglądam też dużo filmów, czytam książki.

24

Odp: Wypoczynek weekendowy

Ja bym chętnie pojechała np. do Karpacza, pospacerować sobie, pooddychać górskim powietrzem, zrelaksować się...

25

Odp: Wypoczynek weekendowy

Mezzanine, potrafisz sobie zorganizować relaks bez radykalnej zmiany otoczenia i super smile Każdy z nas powinien mieć takie miejsca w pobliżu domu, w których może się doładować.